Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: [film] 72 Rajd Polski
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Filmy i Zdjęcia
Grzesieek
Parę lat temu, jak zaczynałem przygodę z filmowaniem wrzuciłem tutaj swój film, teraz zanosi się na to, że kończę, więc też coś zamieszczę wink.gif Wiele się nie zmieniło, nadal traktujcie z przymrużeniem oka i nie porównujcie do profesjonalnych produkcji... ale jeśli ktoś chce zobaczyć co się działo na Polskim, to macie tutaj myślę dość ciekawy, treściwy 2 minutowy klip:



Miłego oglądania!
kontrolm
fajnie się ogląda, super że nie ma żadnych zabaw zoomem i ostrością jak to teraz bywa w nowoczesnych produkcjach gdzie moje oko nie wyrabia z akomodacją w 10ms.. no i żałuję że nie byłem
Honada
Byłem, widziałem, ale przyznam, że wybraliście lepsze miejscówki smile.gif Super! Bardzo dobry klip.
Honada
A tak w ogóle to czemu chcesz to kończyć? Wystarczy zainwestować nieco w lepszy sprzęt i będzie dobrze. Chyba że to kwestia finansów. Bo film bardzo dobrze się oglądało, tylko chyba na dużej kompresji jest. Ale całkiem spoko. Wystarczy dodać parę przebitek statystycznych i może jakiegoś drona i będzie profi. Grunt to montaż smile.gif Sceny macie bardzo ok!
Grzesieek
Nie macie, tylko mam wink.gif Dzięki. Z kwestią finansów trafiłeś w sedno. Przez stary sprzęt (16lat!) 2 z 5 nagranych taśm poszły niestety do śmietnika- nagrały się jakieś cuda, pasy, wielkie pixele itp. Szkoda mi nerwów. Być może pomału będę zbierał na nowszy sprzęt, ale to jak mi foch przejdzie... no i nagrywanie filmów nie jest dla mnie teraz kwestią priorytetową. Dlatego odpuszczam temat, przynajmniej na jakiś czas.
pawel934
Widziałem na fb (chyba na profilu WRC), film robi robotę! smile.gif Byłem też na miejscu, miło sobie powspominać smile.gif
Grzesieek
Tak jest, urywek był na profilu WRC. Dzięki.
markzo
bardzo fajny klip, widać, że wiesz co chcesz pokazać wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.