Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: hamulce w F-Body 3gen
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Muscle Cars
andrzejbadgirl
jeżdze od 2 tygodni 3genem i powoli mam już dość tych hamulców i dziękuję bogu jak się mam przesiąść choćby do e36 nie mówiąc już o M5 smile.gif

co z tym da się zrobić? wiem, że można wrzucić c4/c5 zaciski na przód ale niestety w felgi GTA 16" to nie wejdzie. jakieś inne pomysły?

Jedenasty
w 16, po drobnych modach da się włożyć hamulce z 4gen LS1, mod polega na drobnym podszlifowaniu zacisku i założeniu dystansu, ja do swojego 3gen zakładam takie hamulce z felgą 15cali z Corvette C3, ale u mnie trzeba tylko delikatnie przy tych felgach zeszlifować dwa żeberka, delikatnie bo o nie cały milimetr, ponadto zaczął bym od dobrej jakości opon

pzdr
andrzejbadgirl
no spoko. apropos opon to podjąlem decyzje po przejrzeniu rynku na zmianę na inne felgi. Trudno. w 16" coś porzadnego kupić to nie da rady. Kupię felgi od C5 i w 17 i 18" wrzucę nowe pzero. i tym samym załatwię sobie problem nie mieszczenia się w 16" większych zacisków.
Jedenasty
ideolo smile.gif

pzdr
andrzejbadgirl
next question. kto regeneruje i zaciesnia borga 9 boltowego w PL?
Jedenasty
teoretycznie Tadeusz Orłowski z Zielonki/Ząbek na Harcerskiej ale do tego mostu zdobyć obecnie graty jest ciężko (szczególnie w PL) a jak są to są drogie, polecał bym przeswapować na most 4gen (szerszy o ok 3cm) a że dajesz koła z C5 to powinno akurat spasować z budą, do 3/4gen 10bolt mostów graty łatwiej i taniej

pzdr
andrzejbadgirl
Tylko powiedz mi skąd zdobyć taki most w PL:)
Jedenasty
u mnie się już skończyły ale popytam znajomych

pzdr
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.