Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: G-Tech vs. AP-22
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
Brychu
Czy ktoś kiedykolwiek porównywał te urządzenia ? Tydzień temu moi znajomi mierzyli to samo auto, w tych samych warunkach i wyniki były powtarzalne - G-Tech do paczki pokazywał optymistyczniej o niecałe pół sekundy od AP-22, natomiast na ćwiartkę o jakieś 0,2 sekundy. Powtarzam: wyniki powtarzalne. Czy to normalne ?

Aha: nie użyłem funkcji szukaj, bo Albert ją zablokował na parę dni więc proszę mnie nie opieprzać że nie szukałem.
Javo
Nie wiem jak AP-22 ale Gtech mierzy do 60MPH. Stad moze te roznice. Co prawda im szybciej samochod przyspiesza tym mniejsza ta roznica bedzie...
Na TDI forum ktos porownywal Godule (mierzy do 100km/h) i Gtech (mierzy do 60mp/h) moze tam cos znajdziesz....
MichalzTca
Porównanie G-tech-a i AP-22 znaleźć można w „GT” nr:45. Jeśli jest ktoś zainteresowany to mogę jutro zrobić skan tego artykułu i wyslać na meil-a, ale to proszę już na priv. Tak w ogóle to cześć wszystkim.
Wombat
GT sie nadaje. Do polansowanie siebie i nowych produktów.
BlitzZ!
W nowym WRC było napisane, że G-Tech mierzy też czas do 100km/h... Napisali też, że jest dobrym urządzeniem.
MACH
G-Tech z softem 3.0.0.0 w gore jak najbardziej mierzy przyspieszenie do 100km/h (Pro Competition jest tez przestawialny z mil na km)
mario q.
CYTAT("Javo":97ur33v5)
Nie wiem jak AP-22 ale Gtech mierzy do 60MPH. Stad moze te roznice. Co prawda im szybciej samochod przyspiesza tym mniejsza ta roznica bedzie...
Na TDI forum ktos porownywal Godule (mierzy do 100km/h) i Gtech (mierzy do 60mp/h) moze tam cos znajdziesz....

Temat był na głównym a nie na TDi... O właśnie [url=http://forum.streetracing.pl/viewtopic.php?t=9721&start=0:97ur33v5]TU[/url:97ur33v5]!!!

Pozdro...
Javo
CYTAT("mario q.":10ktn2x4)
CYTAT("Javo":10ktn2x4)
Nie wiem jak AP-22 ale Gtech mierzy do 60MPH. Stad moze te roznice. Co prawda im szybciej samochod przyspiesza tym mniejsza ta roznica bedzie...
Na TDI forum ktos porownywal Godule (mierzy do 100km/h) i Gtech (mierzy do 60mp/h) moze tam cos znajdziesz....

Temat był na głównym a nie na TDi... O właśnie [url=http://forum.streetracing.pl/viewtopic.php?t=9721&start=0:10ktn2x4]TU[/url:10ktn2x4]!!!

Pozdro...


Troche nieprzytomny jestem ostatnio... Ahh, ta sesja

Ale testy byly urzadzane przez TDI
Green Apple
W AP-22 można ustawić by mierzył w milach.A poza tym gdyby nawet to różnica 4km/h nie powodowałaby 0.5s różnicy.A były one w przedziale 0.47-0.52s.
mario q.
Nie ma takie urządzenia do pomiarów przyspieszeń itd. działającego na takiej zasadzie jak hamownia Wojtreka?
Chodzi mi o to aby przypinać do koła taki podobny talerzyk jak ma to miejsce przy hamowni Wojtreka...
Wydaje mi sie, że pomiar przy takim urządzeniu które by bezpośrednio brało sygnał z koła było dużo wiarygodniejsze
od tych goduli, g-techów i wszystkich ich razem wziętych...

Mam na myśli też takie urządzenie które nie będzie kosztować $$$$$$$!

Pozdro...
FilipN
hamownia Wojtrek'a ma możliwość mierzenia przyspieszeń... 0-100km/h, 0-400m itd.
tylko kosztuje trochę więcej niż g-tech....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.