Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: które zawieszenie lepsze
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Technika jazdy samochodem po zakrętach
Cycucds
witam
obecnie posiadam bmw seria 1 E87 z zawieszeniem M technik (dla mnie za twarde) jako ze mam amortyzatory do wymiany zastanawiam się nad zmiana zawieszenia na
eibach pro kit + bilstein b6
eibach pro kit + koni str.t
ap recing kit
ewentualnie wsadzić jakieś inne amortyzatory pod sprężyny bmw M-technic by zyskać trochę komfortu

co będzie lepszym rozwiązaniem ??
Maciu$
B12 Prokit jest jak najbardziej okej do dupowozu.
Cycucds
a będzie bardziej komfortowo niż na M-technic BMW??
addam24
Ja osobiscie watpie.Ze bedzie bardziej komfortowo niz na m-technic.A B12 to tak naprawde bilstein b8(czyli to samo co b6 tylko skrocona laga)Plus sprezyna eibach pro kit.Sprezyny beda miekkie.Ale charakterystyka amora juz nie.Ale mozesz je oddac do zerkopolu i Ci zrobia mieksze.Osobiscie jezdzie na b12 sport(leon 1m).Czyli twardza sprezyna minus 50mm.I ta sprezyna nadal ma progresywna charakterystyke.I nawet na malych dolkach jest jakis komfort.Ale gdy wpada w wiekszy dol.To jest taczka.Jest to minimum komfortu jakie powinno wymagac sie od dupowozu.Za to prowadzenie jest duuzo lesze.Samochod z podsterownego zrobil sie neutralny.Wchodzisz w zakret z za duza predkoscia.opony zaczynaja puszczac.Ale jak mocniej dokrecisz kierownice to nadal skreca-wczesniej jechal na wprost.A i b6 moze ci podniesc auto do gory.
[Yossarian]
CYTAT(addam24 @ Thu, 12 Feb 2015 - 00:33) *
A i b6 moze ci podniesc auto do gory.


Zaś Eibach obniżyć bardziej niż powinien tongue.gif
xtremesystems
mtechnik to taczka i pingpong . dziadowizna jak diabli.

mam b12 prokit. jezdzi sie dobrze.
Messik
Rowniez mam b12 prokit i jest w sam raz (tt quattro)
addam24
CYTAT([Yossarian] @ Thu, 12 Feb 2015 - 07:48) *

Zaś Eibach obniżyć bardziej niż powinien tongue.gif



No no.Wiec nalezy na to zwrocic uwage.
Zastanawiam sie co w tym jest smiesznego?
mitusm
A może koni sport z regulacją tłumienia, ustawisz jak chcesz.
coolice
Witam,
By nie zakładać nowego tematu, podepnę się pod ten... Czy ktoś miał doczynienia z zawieszeniem H&R Sport Cup kit (sprężyny i amortyzatory)? Nadaje się to do jazdy na co dzień? Na zagranicznych forach ogólnie polecają, ale wiadomo, że za granicą też mają inne drogi... dosyć mocno zastanawiam się nad tym zawieszeniem dlatego za każdą odpowiedź z góry bardzo dziękuję tongue.gif
nippo83
Jeżdżę na tym i sobie chwalę, nie jest za twardo ani za miękko, zawieszenie bardzo sprawnie wybiera nierówności.
Mis
A ja mimo wszystko polecę w BMW sprężyny m-technik i amorki do tego krótsze i sztywiejsze od serii, np. B6.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.