Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Regeneracja glowicy Krakow
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
Dmj
Witam
Czy zna ktos dobry zaklad regeneracji glowic w Krakowie? Glowica 16v, planowanie, frezowanie gniazd i docieranie zaworow. Ktos polecil mi Auto szlif Sikorscy, dzwonilem i dowiedzialem sie ze za wymienione czynnosci cena 400zl "jezeli nie bedzie tragedii". Czy to jest normalna cena?
Pan. B
W krakowie wal do papieza na kosocickiej.
skrzatbz
tylko papież
DawidLwa
U papieża bylem raz i to byl mój ostatni raz. Od kilku lat jezdze do Abrahama "Panmet" to jest ze 2 km dalej ul. Podedworze 23. Do Każdego klienta podchodzą indywidualne a u papieża to idzie masówka ladny budynek i praktykanci sie uczą
kkkacper
zawsze mozesz spakowac i wyslac np do Dziaka.. wysylka takiej glowicy pewnie zmiesci sie w 20 zl, wiec koszt nieznaczny wink.gif
Grand_
Ja zrobiłem głowice 24V
U sikorskich na makuszyńskiego.
Wymiana zaworów, wydechowych wymiana gniazd, planowanie mycie wymiana uszczelniaczy.
Wszystko zajebiście, polecam auto ma moc nie kopci nie grzeje się. jest git.

Pan. B
Grand, mi na makucha zjebali czapkę od cienkiego 700 wink.gif
Div
Zakład na wylotówce z wieliczki na gdów. Nie pamiętam teraz nazwy, indywidualne podejście, spoko ceny.

U Papierza spaprali mi 3głowice, w tym jedną do której części znaleźć to tragedia i nawet się nie przyznawali bo "MUSIAŁO tak BYĆ"
CELICA FAN
Odkopię kotleta. Gdzie teraz z głowica w Krak i okolicach? Cos sie zmieniło ?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.