Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Audi A3
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
Stron: 1, 2
Bodek
http://www.imakenews.com/autospies/e_ar ... 122070.cfm
pohatek
Albo wypilem za duzo browara, albo przod mi przypomina Fiata Stilo

pozdrawiam
Kajman
A fe!
_Kuba_
Z boku wyglada jak A4 kombi
Bodek
cos takiego jeszcze znalazlem

Kajman
Mogli lekko choc boczna linie sfalowac...
Lancisti
CYTAT("Bodek":1wot9l2l)

To juz lepiej. Zwlaszcza, ze Stilo nie jest takie brzydkie

Sam mysle, czy na tylkowoza sobie Stilo Abarth nie wyfasowac
abdul
fuj,fuj nawet to zolte brzydsze jest od tej (96-03)
shafter
CYTAT("Lancisti":27m9s8zs)
CYTAT("Bodek":27m9s8zs)

To juz lepiej. Zwlaszcza, ze Stilo nie jest takie brzydkie

Sam mysle, czy na tylkowoza sobie Stilo Abarth nie wyfasowac

Przejedz sie tym ... stilo abarth to naprawde niezla kupa za o wiele za duze pieniadze
PrOsIaQ
ale ogolnie stilo to fajne autko.. mi sie nawet podoba.. nie zastanawialem sie nawet ile kosztuje, ale mialem okazje pojezdzic roznymi - 1.6 1,8, 2,4, JTD 3 drzwi 5 drzwi, i ogolnie dobre wrazenie wywarl fiacik... przyjemnie calkiem sie jezdzilo choc te 2,4 Aarth s ta nieszczesna skrzynia rozczarowuje totalnie...
Lancisti
Czy ja napisalem ze do jezdzenia? Napisale ze do "tylkowozenia". Pokazcie mi inne auto za takim "wypasem" po tej stronie 100kzl Nikt nie ma takiej oferty za te pieniadze jak Stilo Abarth. Sprawdzalem

Np. w standardzie automatyczna klima 2-strefowa (w Audi dostepna od A6, w BMW od 5), nawigacja z kolorowym ekranem i Fiat wie co jeszcze. A jaki ladny szyberdach w opcji. Z calego tego Fiata Stilo tylko ta wersja jest warta uwagi. Silnik calkiem niezly, elastyczny. Skrzynia? Zobaczymy - mam dostac do pojezdzenia. Poza tym ma to byc glownie samochod do jezdzenia dla mojej kobiety, a dla mnie raczej spare car. Tylko ze ona narzeka, ze duzy
Mori
CYTAT("Lancisti":230rvda9)
Czy ja napisalem ze do jezdzenia? Napisale ze do "tylkowozenia". Pokazcie mi inne auto za takim "wypasem" po tej stronie 100kzl Nikt nie ma takiej oferty za te pieniadze jak Stilo Abarth. Sprawdzalem

Np. w standardzie automatyczna klima 2-strefowa (w Audi dostepna od A6, w BMW od 5), nawigacja z kolorowym ekranem i Fiat wie co jeszcze. A jaki ladny szyberdach w opcji. Z calego tego Fiata Stilo tylko ta wersja jest warta uwagi. Silnik calkiem niezly, elastyczny. Skrzynia? Zobaczymy - mam dostac do pojezdzenia. Poza tym ma to byc glownie samochod do jezdzenia dla mojej kobiety, a dla mnie raczej spare car. Tylko ze ona narzeka, ze duzy

Jak załatwisz sobie upust (a załatwisz) to polecam za tą kasę Golfa GTI. Full opcję oferowali mi za 103K PLN bodajże.
RUfi
Lancisti, z tym wyposarzeniem to masz racjię, tylko problem jest inny jak sama nazwa wskazuje Abarth, powinien byc raczej samochodem sportowym, a podobno tego właśnie brakuje w tym modelu, ale dla żony moze być w sam raz. Okreslają go raczej jako "limuzynę" niż samochód sportowy
Bodek

PrOsIaQ
no na tym pierwszym zdjeciu to nie ma watpliwosci...

pomiedzy osiami jest to Stilo

a jak bedzie z silnikami?
Mori
Paleta silników FSI.
Diesle.

2.0T 180KM.
3.2 V6 215KM w S3
3.2 V6 250KM w S3
3.2 V6 biturbo w RS3.
PrOsIaQ
20.T to jest ewolucja ulubienca?

3.2 V6 BiT - łehehehe... cos czuje ze to bedzie najszybsze audi w rodzinie...
Mori
Może kiedyś to do siebie przeszczepie za parę lat. RS3 spodziewane w 2006 roku.
Lancisti
Robi sie ciekawie

Ciekawe jaki RS3 bedzie mial system AWD?
Mori
Potencjał będzie miał niesamowity podejrzewam. Podobnie jak nowe RS4 - 4.2 V8 biTurbo.

Od teraz wszystkie serie S mają mieć wolnossące, a wersje RS biTurbo. Zobaczymy co z tego będzie.
murdoczek
Trzeba poczekac.
Zobaczymy jak bedzie u nas.
RS3 mnie pociaga
moze byc zabawa
Bodek
tutaj zobaczcie http://www.rs6.com/forum/forumdisplay.php?s=&forumid=10
zetemte
Dla mnie brzydka ....
Michał Szulkin
Niewiem dokładnie co ale coś mi niepasuje wtej A3. Przypomina mi to inny samochód a nie A3!
Koleś
CYTAT("Michał Szulkin":evfnqn7u)
Niewiem dokładnie co ale coś mi niepasuje wtej A3. Przypomina mi to inny samochód a nie A3!

Mi tez to cos niepasuje z tyłu jakby podobne ale przud to mi zajerzdza nowym golfem 5lub czyms ze stajni VW
darksmile
A co z silnikami TDI. Jakiś 200 konny się szykuje
Koleś
Jak chcecie zobaczyc Audi a3 juz gotowe i z opisem to podaje linka
Dodatkowo mozna znalesc opis testu audi RS2vRS4.
Szkoda ze po niemiecku ale dane sa czytelne.Miłego czytania
http://www.zon.se/bil/
Pozdrowionka
camaro
ciekawe chyba ile takie RS3 bedzie kosztowac wszystko fajnie tylko po co az tyle placic za samochod skoro mozna sie pobawic i zrobic inny jak to niektorzy mowia cichociemny
Matschke
tak jak juz pisalem na innym forum, te silniki V6 w S3 i RS3 nie bede takie ciekawe dla nas, bo sa bez turbo, wiec tuning tych silnikow bedzie trudny i kosztowny.
najciekawszy silnik bedzie ten 2.0 Turbo, tam chlopaki z VTG na pewno dadza czadu z tym silnikiem............
przymierzam sie do niego.............
Marlon
CYTAT("Koleś":19453v8x)
Szkoda ze po niemiecku ale dane sa czytelne.Miłego czytania
http://www.zon.se/bil/
Pozdrowionka

Po niemiecku to coś bym jeszcze skumał. Ale to jest po szwecku, ktoś chyba zna tutaj ten piękny język?
rennen
Tak swoja droga sorry za OT ale nie rozumiem po jakie diably audi robi wersje "S"... mogliby robic tylko RSy czy tam nazwyac je S... Bo zwykle audi "S" i tak nie sa zadna konkurencja dla Bmw Mpwr czy Mercow AMG... A no i mogliby szybciej wprowadzac do produkcji wersje RS , a nie ze robia auto przez 5 lat i jak ma juz wyjsc z produkcji to wprowadzaja RSke...
Mori
CYTAT("Matschke":gu999a4s)
tak jak juz pisalem na innym forum, te silniki V6 w S3 i RS3 nie bede takie ciekawe dla nas, bo sa bez turbo, wiec tuning tych silnikow bedzie trudny i kosztowny.
najciekawszy silnik bedzie ten 2.0 Turbo, tam chlopaki z VTG na pewno dadza czadu z tym silnikiem............

Ale nie doczytałeś do końca. RS3 ma być V6 biTurbo wg. nieoficjalnych źródeł. Coś ok. 280KM.
Matschke
CYTAT("Mori":3l18eb8i)
CYTAT("Matschke":3l18eb8i)

Ale nie doczytałeś do końca. RS3 ma być V6 biTurbo wg. nieoficjalnych źródeł. Coś ok. 280KM.

masz racje
ale musze przyznac, ze malo koni jak na V6 biturbo, prawda?
Mori
CYTAT("rennen":11p6s4x3)
Tak swoja droga sorry za OT ale nie rozumiem po jakie diably audi robi wersje "S"... mogliby robic tylko RSy czy tam nazwyac je S... Bo zwykle audi "S" i tak nie sa zadna konkurencja dla Bmw Mpwr czy Mercow AMG... A no i mogliby szybciej wprowadzac do produkcji wersje RS , a nie ze robia auto przez 5 lat i jak ma juz wyjsc z produkcji to wprowadzaja RSke...

Podejrzewam że S-ki robią bo są po prostu tańsze od RSek. Są mniej bezkompromisowe. Bardziej "dla ludu". Po prostu więcej ludzi je kupuje. I producentem S-ek jest Audi, natomiast RS robi Quattro GmBH (coś ala AMG u Merca).
Matschke
CYTAT("Mori":2xpzetue)
CYTAT("rennen":2xpzetue)

Podejrzewam że S-ki robią bo są po prostu tańsze od RSek. Są mniej bezkompromisowe. Bardziej "dla ludu". Po prostu więcej ludzi je kupuje. I producentem S-ek jest Audi, natomiast RS robi Quattro GmBH (coś ala AMG u Merca).

tez mi sie tak wydaje, chociaz Audi serii S nie naleza do tanich, ale RS to juz w ogole
chociaz jesli porowna sie to co potrafi RS6 to cena jest ok. mercedes jest o wiele wiele drozszy........
Mori
CYTAT("Matschke":3eth1ara)
CYTAT("Mori":3eth1ara)
CYTAT("Matschke":3eth1ara)

masz racje

Wyżyłowany napewno nie jest. Ale tutaj zostaje pole do popisu dla tunerów.
Matschke
CYTAT("Mori":3uwajm9i)
CYTAT("Matschke":3uwajm9i)
CYTAT("Mori":3uwajm9i)
CYTAT("Matschke":3uwajm9i)

masz racje

Wyżyłowany napewno nie jest. Ale tutaj zostaje pole do popisu dla tunerów.

a ile KM ma Twoje Audi ? pewno pod 300, nie ?
Mori
255 wg. Chiptronica. Hamowni jeszcze brak.
Matschke
CYTAT("Mori":t8da2mg9)
255 wg. Chiptronica. Hamowni jeszcze brak.

i masz takie kopyto do 100 km/h ? nie zmieniales cos przy skrzyni biegow? przelozenia ? przeciez S3 fabrycznie ma 6,8s.........
urwales dobra sekunde tylko przez chipa ?
Mori
Masz PW żeby nie zaśmiecać.
Matschke
CYTAT("Mori":kfw3o52f)
Masz PW żeby nie zaśmiecać.

mam, albo napisz mi na maciek@medianet.pl
dvr
zgadzam sie z Matschke ze to troszke malo konikow jak na V6 biTurbo przykladowo Alfa GTA 3,2 250 KM
rennen
CYTAT("dvr":bu2jrzvx)
V6 biTurbo przykladowo Alfa GTA 3,2 250 KM

albo bmw 3.2 321 KM lub 3.4 343 KM... Tylko wyciągnąć coś dalej bez dokładania turbo to bardzo duże koszty i generalnie coraz gorsze do jazdy na codzień.... bo co... podbijesz obroty jeszcze wyżej , wstawisz jeszcze ostrzejsze wałki? Pewnie, że można ale zastosowanie do jazdy na codzień maleje... A np taka toyota supra 3.3 BiTurbo ... 330 koni , zainwestujesz jakieś 6000 zł i masz 450-500 koni... A to jest "czubek góry lodowej"
dvr
no wlasnie wiec jesli toyota potrafi to czemu audi nie ??? w koncu RS-ki to najbardziej usportowione auta Audi, chociaz z drugieje strony ponad 300 KM w takim malym autku to... trzeba by sprzedawac tylko ludziom po badaniach psychologicznych wiec ja nawet nie startuje
Mori
Marketing. S4 ma 344KM a pewnie będzie droższe od RS3. Tym samym musi mieć więcej koni i być konkurencyjnym.
dvr
ale podrasowac taka Audice to naprawde bedzie potwor
Integra
mam pytanie Rennen.

Jak chcesz dodac za 6000zł, to jest 1500$ do Supry
120-170km??

Sama elektronika kosztuje ok. 4000zl, i da Ci to ok. 370km.

Jak chcesz dodac kolejne 130km za 2000zł?

Pytam sie z ciekawosci, poniewaz wiem ile ludzie w USA i Japoni wydaja aby miec w suprze 500km, i ciekawi mnie twoja kalkulacja.
Mori
USA to nie Polska.
rennen
CYTAT("Integra":2rr1rz6d)
mam pytanie Rennen.

A mori napisal odpowiedz... A pozatym wiesz komputer jak AEM czy MoTec to faktycznie kosztuje b.duzo , i choc sa to najlepsze rozwiazania to nie sa jedyne. A pozatym samym komputerem mozna wyciagnac supre na ok 400 koni... mozna tez na wiecej ale wtedy dlugo to nie pojezdzi... Wiec trzeba zrobic jeszcze pare malych przerobek...
roos
Jak nie pojezdzi.
Seryjne 1000WHP supry jezdza codziennie na dragstripy miedzy wozeniem dzieci do szkoly a zakupami wieczorem.
Jest ich mnostwo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.