Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Driveclub vs Project Cars
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Games Forum
tr4b33r
Piździernik nadszedł, lada moment premiera jednej z dwóch wymienionych w tytule gier czyli Driveclub. Co wiemy dzisiaj na 2 dni przed premierą Driveclub w Polsce? Oprócz zalewu screenami w oczy rzucają się słowa - "zręcznościowy charakter" i "współpraca społeczności graczy". Konkurencja dla NFS?

Na placu boju pozostaje Project Cars (premiera w listopadzie) - kompletna niewiadoma.

Czekacie, na którąś z tych dwóch pozycji? Przyznam, że screeny i filmy, które przeciekły "robią robotę" zarówno przy Driveclub jak i przy Project Cars smile.gif
Zima
Czekam na cokolwiek samochodowo-grywalnego na PS4 co by przypominało GT. Ilesz można tluc Assasina... smile.gif
Nie wiem jak wypadną powyższe tytuły ale w ktoryś trzeba będzie zagrać.

Swoją drogą - ktoś coś wie o GT na PS4?

Pozdro!
tr4b33r
CYTAT(Zima @ Mon, 06 Oct 2014 - 13:47) *
Czekam na cokolwiek samochodowo-grywalnego na PS4 co by przypominało GT. Ilesz można tluc Assasina... smile.gif
Nie wiem jak wypadną powyższe tytuły ale w ktoryś trzeba będzie zagrać.

Swoją drogą - ktoś coś wie o GT na PS4?

Pozdro!


Miałem GT5 i GT6 na PS3. Różnicy nie stwierdziłem wink.gif Ale wiewiórki mówią, że na PS4 wyjdzie GT7 wink.gif
Zima
Ale terminów na razie niet, nie? smile.gif
GT7 byłby moim wyborem numer jeden.

Tak czytam i stwierdzam, że ten Driveclub to chyba coś a'la NFS będzie tyle, że z mocnym nastawieniem na gre online....kurde coś za dużo tego gdakania o 'social i sharing', bo po tym na pewno nie ma się co spodziewać realistycznej symulacji.
Pozostaje czekać do listopada i popykać w ten Project Cars ewentualnie, do premiery GT. smile.gif
tr4b33r
Driveclub
http://www.trustedreviews.com/driveclub-review
http://www.gamespot.com/reviews/driveclub-...w/1900-6415900/
Recki potwierdzają arkadowość Driveclub, do tego słabe zachowanie AI oraz brak prawdziwych torów.
Jeżeli ktoś z Was ma konto PSN+ to gra jest za free dostępna do ściągnięcia (okrojona w stosunku do wersji pudełkowej).
Zima
Dzięki za info. Czyli czekamy na dalsze tytuły. smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.