Nissan 200SX S13 Mint 1990r
Stan auta jest idealny.
Jeden z niewielu sxów, który ma całe progi, podłogę i podłużnice. W Nissanie siedzi zakuty SR20DET, który obecnie osiąga moc 310KM i 430NM przy 1.1bara. (wykres z hamowni do wglądu)
-SR20DET
-Kute tłoki
-ostre wałki HKS
-uszczelka głowicy COSWORTH
-regulator ciśnienia paliwa TOMEI
-przepływomierz z 300ZX
-duży stożek K&N
-przewody do turbo w stalowym oplocie
-blow off HKS SSQV 4
-nistune
-EBC HKS EVC 4
-turbotimer Blitz
-duży FMIC
-downpipe 2.75cala
-układ wydechowy ze stali nierdzewnej 3 cale na trzech tłumikach
-short shifter B&M
-gałka zmiany biegów NISMO
-zacieśniony dyferencjał (ok. 50%)
-swap hamulców z S14
-środek z S14 (fotele i kanapa)
-kierownica Nardi Deep Corn 330mm
-wskaźniki: doładowanie, ciśnienie i temperatura oleju Augo Gauge
-filtr oleju K&N
-krótsze, twardsze sprężyny
-felgi Japan Racing JR3 17/8 ET35 (na gwarancji, kupione w lipcu)
-opony przód Federal RS-X 225/45/17
-opony tył Toyo R888 235/40/17
Wszystkie części sa NOWE i ORYGINALNE, a nie chińskie zamienniki, posiadam rachunki na wszystko. Auto użytkowane bardzo rzadko, średnio raz na jeden, dwa tygodnie, tylko przy ładnej pogodzie. Nonstop garażowane. Ma u mnie lepiej niż moja kobieta :-) Regularnie myte i pieszczone. (zajmuje się profesjonalną kosmetyką samochodową, więc używałem tylko produktów z najwyższej półki) Stan auta jest naprawde idealny, silnik nigdzie sie nie poci, turbo nie kopci, popmuje idealnie. Olej wymieniany bardzo często, zrobiłem w sumie około 2000KM, a olej wymieniałem 2 razy, lany tylko Motul 300V 15w50. Miesiąc temu wymienione klocki, płyn hamulcowy, wysprzęglik i tłumik środkowy. Tankowany tylko VPower Racing 100. Do auta dorzucam felgi Borbet 17/8 ET35 i dużo innych rzeczy! Jedyne do czego można się przyczepić to lekka wgniotka na lewym błotniku, dlatego cena jest do negocjacji. Nie mam nic do ukrycia, auto znane w środowisku, opisywane na forach. Przegląd ważny do 02.2015, OC do 11.2014. Jeśli o czymś zapomniałem to proszę o kontakt telefoniczny: 609 858 999. Auto do obejrzenia w Warszawie (Ursynów) Tylko poważne oferty.

Cena 32.000PLN do sensownej negocjacji, ponieważ potrzbuję szybko gotówki.

Fotki w linku poniżej.
http://allegro.pl/show_item.php?item=4548033166