Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Oldsmobile 307 cid
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Muscle Cars
patrickv8
witam mam pytanie odnośnie silnika Oldsmobile 307 z tego co wyszukałem w internecie ma on coś około 140km czy problemem będzie wykszesać z tego silnika jakieś 60-70 km więcej i czy w ogóle modyfikowanie tego silnika ma jakiś sens ?
Jedenasty
moc da się wykrzesać a czy ma sens to musisz sobie sam odpowiedzieć bo to sporo kasy i walki by zdobyć części

pzdr
patrickv8
czyli rozumiem bardziej sztuka dla sztuki a jaki silnik warto było by wziąć pod uwagę najlepiej coś w przystępnej cenie i najlepiej na gaźniku ewentualnie z jak najmniejszą ilością wszelkiej elektroniki
Jedenasty
brał bym Small Block Chevy, podobne rozmiary, łatwy i tani w utrzymaniu i dłubaniu, skrzynia może zostać tylko trzeba dorobić (lub kupić a drobne) płytę przejściową, sam mam SBC ze skrzynią twojego typu (BOP - Buick-Olds-Pontiac) także robota prosta i przyjemna

pzdr
Baxter
Jak masz auto zabytkowe i szukasz kogoś kto pogrzebie tam w silniku i doprowadzi go do porządku to uderz np. do firmy DZIAK. Znają się na tym. Mi restaurowali silnik i złego słowa nie powiem. Działają na całą Polskę więc nie ważne gdzie mieszkasz – pomogą.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.