Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czyszczenie wtryskiwaczy benzynowych.
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic
bozo
Mam dwie sztuki, które gorzej rozpylają i trochę krzywo, zamula auto przy średnich obrotach.
Robi się ubogo i AFR skacze.
Próbował ktoś czyścić wtryski w domowych warunkach ?
Ewentualnie w myjce ultradźwiękowej, której zakup i tak będzie niższy niż usługa czyszczenia w firmie, a przyda się jeszcze do czego innego.
Techno
z tego co wiem to chyba najbardziej efektywne rezultaty to jedynie wspomniana myjka
rychulja
Generator np CDIF/2 słoik z ON lub innym środkiem do czyszczenia wtrysków i jazda. Ale jak są wybite to nie pomorzę im.
Gr00bY
rychulja - tak można rozruszać przycinające się wtryski od rzadkiego używania gdy samochód jeździ większość czasu na LPG. Jeżeli krzywo rozpyla to pewnie ze względu na zanieczyszczenia więc IMO tylko myjka ultradźwiękowa.
Patry
Jak już jesteśmy przy myjkach ultradźwiękowych, chcę taką kupić.

Miał ktoś styczność z produktami z allegro ? Działa to ? Jaką wybrać do około 1500pln ?
pioootr
Jakim "rozpuszczalnikiem" najlepiej czyścić wtryski Pb ?
Czy może ktoś podać jakąś recepturę ?
Pan. B
Podepne sięsmile.gif
Czy do 2 stów można kupić taką myjke z allegrosza która wyczysci wtryski pb?
przemek2f
Nie, "prawdziwe" myjki zaczynają sie od 1000zl
m52owner
A czy środki typu "LiquiMoly do czyszczenia układu wtryskowego" ktoś stosował czy kasa w błoto?
marcin137
Hej odkopię temat bo ostatnio sprawdzałem wtryski bosch 630cc/min i jest mała różnica dwa leją identycznie a jeden -5ml a drugi +5ml pomiar robiłem na 250ml czy taka różnica kwalifikuje je do czyszczenia ?
CZUCZU
Tak. Wyślij do dziaka, wyczyszczą i stestują
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.