Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tor w Jastrzębiu
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Zloty, zawody, imprezy
lski
Czy ktoś z Was jeździł w Jastrzębiu koło Radomia i mógłby coś napisać o tym nowym torze?
Colin
Zdarzylo mi sie raz tam pojechac - moim zdaniem bardzo fajny, choc raczej do bardzo szybkich nie nalezy. Na pewno ciekawszy niz kielce.
Jako ze ciagle w budowie byla infrastruktura, to ciezko oceniac, ale najwiekszym minusem byly kamienie wysypane poza trasa - jak ktos pociagnal poboczem albo go na zakrecie obrocilo to wrzucal ich duza ilosc na trase i przy ich rozmiarze 1-2cm latwo bylo sie pozbyc jakiegos drogiego slicka sad.gif
Kenet
Byłem 2 razy, fajny obiekt - polecam się wybrać. Tak to wyglądało jak ja byłem:

Jazda w miarę na czas:



a tak bokiem:



Pozdr
Tommo
Kenet jaki czas zrobiłeś?
DawidLwa
Dużo lepszy niż w kielcach ...
Kenet
1:31.178 w tej konfiguracji z pierwszego filmu.
Tommo
CYTAT(Kenet @ Thu, 09 Jan 2014 - 12:40) *
1:31.178 w tej konfiguracji z pierwszego filmu.

Niezły czas.
Trzeba pamiętać, że ten tor mocno wpiernicza przednią lewą oponę.
Warto jest więc zamieniać koła miejscami co jakiś czas.
Colin
Ogolnie fajne miejsce dla oski tak do 200KM/tona - wtedy chyba bedzie sprawial najwiecej przyjemnosci smile.gif
Kenet
Co do opon to u mnie zużywały się równomiernie - lewa i prawa tak samo:




Nawierzchnia jest przyczepna, ale nie tnie opon tak jak np. Ułęż. Oczywiście nie jest tak ślisko jak na Kielcach - krótko mówiąc - optymalnie.

Jak to do końca ogarną i otworzą w tym roku w 100% to będzie mega miejscówka do organizowania trackdayów czy driftu.
Honada
Koledzy, czy na ten tor można wjechac tylko zorganizowaną grupą w ustalonym wczesniej terminie, czy można po prostu przyjechac, zaplacic i pojezdzić?
maykel
Do tej pory raczej zorganizowane treningi. Wyjatkami byly "testy toru" przez P. Trele i K. Kowalskiego i drugi raz przez STW, ale to bylo sporo wczesniej niz oficjalne imprezy.
Jutro, w ramach Moto Orkiestry bedzie mozna wylicytowac wjazd na petle. Tu link do wydarzenia https://www.facebook.com/events/580935705326164/?ref=22
Toldi
trzeba jakies opony do Cliówki pomału ogarniać smile.gif
matt_matt
dziś była moto okiestra. przyjemnie się jezdzilo
lukasz87
Czy ma ktoś jakies informacje o lutowym treningu zimowym na tym obiekcie ??

Z tego co widzę kontakt z administratorami jest tylko po przez meila info@torjastrzab.p wczoraj zadałem to samo pytanie i jak na razie czekam na odpowiedz.

Nie ukrywam, że na zimowy zapisał bym się od ręki smile.gif

Czy był może ktoś 18 stycznia na tego rodzaju treningu właśnie ;>?
Olsen_16v_kr
właśnie jak to będzie z tymi wjazdami ponawiam pytanie podjeżdzam płace np.200zł i latam nie wiem 1h 2 dzień ? jak to jest pzdr
niuniek28
Panowie, jeździł ktoś w tym sezonie na Jastrzębiu?
Pojawiły się tam może jakieś tarki? Jaka jest jakość nawierzchni? Chodzi mi głównie o ilość kamieni na torze:
http://www.blogomotive.pl/index.php/2013/1...ab-inauguracja/
Sprzątają ewentualnie kamole w przerwach? Z góry dzięki za odpowiedź.
13E7
Byłem w styczniu i kamieni nikt nie sprzątał a na 1 zakręcie leżało ich mnóstwo. Fakt że było sporo śniegu i lodu. Obsługa toru jest moim zdaniem średnia.
Andrzejsr
A wg mnie obsługa toru jest bardzo ok. Byłem wielokrotnie tam , (fakt, zimą nie) i po każdym większym wypadzie kogoś poza tor czy w przerwie między sesjami sprzątano. Oczywiście gdy było co.
Na kilku treningach w Kielcach nie było na pewno lepiej pod tym względem.
Już nie wspominając o Ułężu gdzie, to bardziej rajdowy niż wyścigowy tor można powiedzieć smile.gif
Tarki stopniowo montują na Jastrzębiu, sam nie byłem w tym roku jeszcze, ale wiem, że się pojawiają nowe.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.