Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Racechip - Zakupilismy trzy sztuki, Audi CR i Honda CR
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Diesel Power
artix
Zakupilem trzy sztuki Racechip u niemcow za bardzo dobra cene. Za te pieniadze az grzech nie zrobic testow.
Audi B8 2.0 TDI i Honda Accord 2.2 CR.

Ok, auto jedzie dosc dobrze , nie ma bledow, ale zastanawia mnie jedna sprawa. Nie ma zmian w doladowaniu !
Jest mozliwosc regulacji mocy, ale jeszcze nie testowalem.

W sumie diwajs jest wpiety tylko w listwe wiec codow nima huh.gif . Wiec co ? tylko oszukuje cisnienie na listwie ?

Przyrost mocy o 30% a doladowanie bez zmian ? (testowalem ELM327 + android) Taki przyrost deklaruje producent.

Znacie ta firme, jakies doswiadczenia z uzywania i co o tym sadzicie ? Nie siedze w dizlach wiec chcialbym uslyszec opini specow.

A moze pozbyc sie tego jak najszybciej po testach ? biggrin.gif

racechip.de
tdik
rozumiem patrzac na ich strone ze masz bryloki ktore nie powoduja wzrostu cisnienia doladowania
artix
CYTAT(tdik @ Wed, 29 May 2013 - 23:04) *
rozumiem patrzac na ich strone ze masz bryloki ktore nie powoduja wzrostu cisnienia doladowania

Tak właśnie napisałem wyżej, i to mnie zastanawia.
MaTiMa
Powiem tak, zakupiłem taki RaceChip kiedyś do swojego 3.0d w e46 184KM i byłem zadowolony z jego działania. Jeśli się przesadziło z nastawem mocy to wyskakiwał błąd cinienia na szynie. Ale fura na nim jeździła całkiem dobrze. Objechałem na nim inne 3.0d po "prawdziwym programie" i potwierdzonych 215KM/470Nm, także ta paczka zapałek podniosła mi lekko więcej niż te parametry :-) Dymienie przy bucie było delikatne, stałe, ale zauważalne w dzień ;/
Jak za cene połowy prawdziwego chipa, to moim zdaniem dobry wybór.
artix
Ja zapodalem tego pro2 za 229 euro, jedynie BSR w szwecji proponuje więcej mocy, 191 hp w każdym 2.0 TDI CR za 7900 koron. Za ta kasę mam 4 racechipy. No ale najważniejsze jest działanie.
tdik
testuj testuj ciekawe co na to powie glowica i dpf
artix
CYTAT(tdik @ Thu, 30 May 2013 - 10:17) *
testuj testuj ciekawe co na to powie glowica i dpf

Ja nie mam zamiaru rozwalic silnika, bo to moje auto na codzien ! Dlatego zadalem pytanie o ten chip !
A jezeli masz jakies zastrzezenia co do tego diwajsa, to sie poprostu podziel, a nie czekaj za mi sie wysra glowica i DPF ....
tdik
ales sie napiął. wiadomo ze brelok zwieksza jedynie dawkę. ogolnie wiemy ze brelok to zło.
artix
CYTAT(tdik @ Thu, 30 May 2013 - 15:01) *
ales sie napiął. wiadomo ze brelok zwieksza jedynie dawkę. ogolnie wiemy ze brelok to zło.

Nie napinam sie, poprostu chce uslyszec te negatywne, i mniej negatywne opinie.
kmink
Przy podłączeniu VASa w ASO wyjdzie że coś nie tak było z ciśnieniem paliwa i zaaplikują Ci "bezpieczniejszy" program na którym box nie będzie działał praktycznie w ogóle ;-) albo przestanie działać po 1-2tyś km-ów bo ECU jakby się dostosuje ;-)
artix
CYTAT(kmink @ Thu, 30 May 2013 - 16:42) *
Przy podłączeniu VASa w ASO wyjdzie że coś nie tak było z ciśnieniem paliwa i zaaplikują Ci "bezpieczniejszy" program na którym box nie będzie działał praktycznie w ogóle ;-) albo przestanie działać po 1-2tyś km-ów bo ECU jakby się dostosuje ;-)

Nikt nie bedzie podlaczal VCDS do mojego auta poza mna wink.gif
adi_si
Z moich doswiadczen, box dziala dobrze , testowane na wielu roznych markach (Ford , VW , BMW) . Klienci zadowoleni . Nie pamietam zeby byly jakies reklamacje typu uszkodzony box.
artix
Juz box wywalilem, i jest program. Problemow nie bylo, ale testy zakonczone smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.