Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wideorejestrator
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic
slawekpurc
ktos ma jakies doswiadczenie z wideorejestratorami?

mam HDpro motorposrt ale przydalaby mi sie jakas druga niskobudzetowa kamera. hdpro jest calkiem fajne...ale w nocy tragiczne.
myslalem o taki wideorejestratorz ok 300zl-400zl ...takim jak nagrywa sie te wszystkie filmik z rosji:)
cos mozecie polecic?
andrzej98
Fajna sprawa. Brat ma i bardzo sobie chwali. A ja właśnie planuję zakup czegoś takiegoś........
Vendorowicz
Andrzej- fajna reklama wink.gif
Szukałem jakiś czas temu wideorejestratora do siebie właśnie w podobnych kwotach i wypadło na Mivue. Ogólnie marka jest OK, szanuje się i nie wypuszcza bubli.
Za podaną kwotę kupisz taki model jak mój Mivue 568 używkę. Jak coś tam padnie to bateria ale jej wymiana to nie jest jakiś kłopot, a jakość nagrań jest bez wstydu - możesz sobie podejrzeć na YT.
CZUCZU
Skasowałem spam
Waldus66666
Ja poleciłbym coś z rodziny Viofo A119. Zwykłe A119 bez GPS powinno udać się kupić poniżej 400 PLN. Osobiście korzystam z A119 PRO z GPS ale to już koszt powyżej 500 PLN.
soltyk
Dzisiaj kupiłem Blaupunkta BP 2.0 za 160 zł. Jakość nagrań adekwatna do ceny, czyli tyłka nie urywa. Spełnia swoje zadanie, widać co się działo na drodze i tyle.
Fighter001
Ja polecam kamery marki Junsun dostępne na AliExpress, jakość w porównaniu do tego co jest dostępne w pl to przepaść, mam model H7, nagrywa przód i tył, ma polskie menu i kosztuje nowa 260zl z wysyłką z Eu. Nic lepszego w tej kasie nie da się kupić.
Vendorowicz
Chciałem kupować jakiegoś duala, dzięki za info!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.