Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tarcze i klocki pod seryjny zacisk
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Palladinum
Przegladam fora, ale nigdzie nie moge nic znalezc konktnej odpowiedzi co wybrac, poszukuje zamiennika seryjnej tarczy i klocka do BMW E92. Samochod wazy 1570 kg i ma 340KM / 690Nm, przez to, ze robi niezly przeciag i ze duzo jezdze po trasie jedno pasmowej, ciagle wyprzedzajac i hamujac szukam czegos, co po trzecim wyprzedzaniu dalej bedzie hamowalo, a nie tylko smierdzialo. Od razu mowie, ze na razie nie chce wydawac 12 tys zlotych na caly zestaw z zaciskami wielotloczkowymi.

Tarcza ma 348mm x 30mm, zastanawiam sie nad:

Bralbym brembo oro i ds performance, ale nie robia oro do E92

1) zimmermann sport + ferodo ds performance
2) gladkie brembo + ds performance
3) zimmermann sport formula Z - plywajace (nie wiem, czy robia do e92) + ds performance

Do tego oczywiscie motul rbf 660 i jak mi sie uda znalezc to przewody w stalowym oplocie, ale nie wiem, czy przy zacisku jednotloczkowym to cos zmieni
szeniman
DBA nie robi do tego tarcz ? ewentualnie pomysl nad swapem z m3
G-CSheko
...że się tak wtrącę, e60 520d 2007r dłubnięte na 200KM...co poza ori można zapodać, do normalnej jazdy, zimmermann sport z jakimś niepiszczącym klockiem...zimmermann w komplecie, ceramiczne ATE, DS-y? (mówię o lekko "budżetowym" rozwiązaniu)
Kajman
DS performance zajedziesz, min. DS2500, są bardzo fajne na ulice i czasem nawet na tor, tarcze wybierz coś sobie, i tak zniszczysz wink.gif A płyn Castrol SRF a nie jakieś wynalazki, poczytaj o żywotności i wytrzymałości jednego i drugiego i wszystko Ci się wyjaśni.
Krasek
moja propozycja http://www.turnermotorsport.com/p-2827-com...e-e9x-335i.aspx , mozesz wybrac inne konfiguracje
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.