Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Szukam Pracy, Dam pracę itp
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Off-topic
Stron: 1, 2, 3, 4
SmokeySRW
Witam wszystkich,
Wakacje się zaczęły a ja nie mam zamiaru ich przesiedzieć
przed komputerem czy tez na osiedlu i tu też pojawia się moje pytanie / prośba.
Słyszał ktoś coś, cokolwiek o jakiejś pracy wakacyjnej do której jestem chętny
, cokolwiek w miare opłacalnego, szczytem marzeń byłby jakiś warsztat
gdzie przy okazji podczas podawania kluczy mógłbym się czegoś nauczyć.

Interesują mnie oferty w okolicy warszawy, gdzie bez wiekszego problemu mógłbym
dojechać pociągiem / metrem/ tramwajem czy czymkolwiek.
interesuje mnie coś praktycznie od zaraz do konca sierpnia.

Gdyby ktoś coś wiedział albo zna kogoś kto szuka kogoś do pracy to prosze o PW.
berkut
Witam,

Sprzedam uslugi smile.gif


Co oferuje:

Mechanik, technik, fabrykator szuka pracy w okolicach warszawy.

Doswiadczenie w naprawie aut marki BMW, VAG, Ford, Porsche, Lambo, Ferrari.

Znajomosc wszelakiego sprzetu warsztatowego (geometria zawieszenia, klimy, infrejestry diagnostyczne, kola etc).

Bardzo dobra umiejetnosc spawania aluminium, stali, nierdzewki, doswiadczenie w budowie czesci samochodwych i przygotowania auta do sportu.

Posiadam profesjonalne spawarki TIG AC/DC, MIG, obie na 3 fazy.

Wlasne narzedzia do serwisu i budowy samochodu.

O mnie:

9 letnie doswiadczenie w pracy z samochodami

B. dobra znajomosc jezyka angielskiego, rowniez technicznego

Dyspozycyjny

Dobrze pracuje w druzynie

Inteligentny, oczytany, dobry zmysl techniczny, pracowity.


Tomasberkut@gmail.com
PW
Tomas Szytenchelm @ FB
scorpio_24
Jestem przekonany, że pomoże Ci podwieszenie linków do Twoich MEGA projektów.

Czacza
Skoro masz tyle wyposażenia, to spróbuj może na własny rachunek. Renomę już masz, myślę że i klienci będą. Pokombinuj z jakimiś dofinansowaniami itp... Jasne, nie ma gwarancji wypłaty na 10-tego, ale jest szansa większą kasę finalnie. Czy coś Cię powstrzymuje konkretnego??
Michal_R
smile.gif
CZUCZU
Wrzucajcie tutaj ogłoszenia o pracę, trzeba sobie pomagać.
k11
CYTAT(Czacza @ Thu, 28 Jun 2012 - 18:30) *
Pokombinuj z jakimiś dofinansowaniami itp...


Z dofinansowaniem trzeba uważać, bo jednym z warunków jest obowiązek utrzymania działalności przez określony czas, co nie zawsze może się udać.

Pozdrawiam, r.
Terror
CYTAT(k11 @ Sun, 01 Jul 2012 - 00:53) *
jednym z warunków jest obowiązek utrzymania działalności przez określony czas, co nie zawsze może się udać.



tak, a dokładnie przez rok

jeszcze lepiej jak po kilku miesiacach sie wezmie i zatrudni kogos z bezrobocia wtedy nawet dodatkowe $$ sie dostaje

bynajmniej tak bylo 4 lata wstecz cool.gif
iktorn92
A kojarzysz ile się dostawało za zatrudnienie z bezrobocia?
k-meal
CYTAT(k11 @ Sun, 01 Jul 2012 - 00:53) *
Z dofinansowaniem trzeba uważać, bo jednym z warunków jest obowiązek utrzymania działalności przez określony czas, co nie zawsze może się udać.

Pozdrawiam, r.

no sory, ale przez rok wydasz na zus okolo 4 tysiecy zl. jak by nie liczyc, to dofinansowanie sie oplaca.
duchu22
Na poczatek: Sa dotacje z Urzedu Pracy i sa z funduszy Unijnych, ja pisze o tych z UE.

Biore udzial w projekcie wlasna firma. Dotacja 40k na zakup narzedzi, remont wynajetego pomieszczenia, zakup materialow. Dotacja jest bezzwrotna jezeli utrzymam sie 12 miesiecy. Do tego mozna skladac wnioski o wsparcie pomostowe 1200 pln/miesiac na zusy itp. na okres od 1 do 3 miesiecy lub wiecej po ponownym zlozeniu wniosku.

Ale:
Trzeba byc z wioski; duze miasta odpadaja
Trzeba miec od 16 do 25 lat
Trzeba byc bezrobotnym i brac udzial w szkoleniach
Trzeba zdac dziwne testy i napisac biznesplan
Trzeba miec farta bo kase dostaje 10 osob na okolo 200 zgloszonych

I na koniec najlepsze po otwarciu firmy wystarczy placic zusy i pdos i czekac rok az weksel straci waznosc...

PS: Jak ktos mysli ze otworzy za dotacje "zwykly" warsztat typu mechanika pojazdowa to nie ma szans, bo pani na rozmowie zapyta Cie "a ile jest juz takich w okolicy" i lezysz wink.gif Wiem bo bylo nas w projekcie kilku a zostalem sam.
lagadula
Ciezkie czasy nastały , szukam pracy.
Marlon
CYTAT(lagadula @ Tue, 03 Jul 2012 - 16:19) *
Ciezkie czasy nastały , szukam pracy.


Ale jako pilot? biggrin.gif


Pawel18PL
Witam, poszukuję bracy w branży budowlanej na terenie Krakowa i okolic. Jestem z wykształcenia Inżynierem Budownictwa i miejmy nadzieję, że we wrześniu Magistrem wink.gif. Jeśli macie jakiś znajomych którzy mogą pomóc w temacie będę wdzięczny.
s13owner
To ja też się zgłosze, a co! Szukam pracy jako kierowca C+E. Wszystkie uprawnienia zrobione, karta elektroniczna jest, kultura techniczna i nie tylko, także;) Doswiadczenia trochę juz mam. Obiecuje nie jeździć ciężarówką jak 200sx wink.gif

Szukam czegoś na transport krajowy z bazą w okolicach Łodzi, najlepiej na mniejszą ilość godzin, albo nawet dorywczo. Ktokolwiek słyszał ktokolwiek wie, będę wdzięczny za pomoc w nagraniu czegoś, chociaz jakiegoś kontaktu.

Pozdr!
RunMadafaka
szukam czegoś na podkarpaciu.. Prawo jazdy ABCE kurs na przewóz rzeczy, uprawnienia na koparkę i koparko ładowarkę, średnie wykształcenie, od 2 lat bawię się w mechanikę, próbuję lakierować, bawię się autodetailingiem.. ktoś coś słyszał?
rottie
A ja za to zaoferuje prace smile.gif

Szukam grafika/artysty kto mi zaprojektuje :
- oklejenie do dwoch vanow (dwa rozne)
- tatuaz

Pytania o szczegoly i oferty na priva poprosze.

Najlepiej jeszcze jakby znal sie na oklejaniu i chcial wybrac do Londynu smile.gif
Terror
Jesli jest tu ktos z Poznania

kierowca na busa miedzynarodowka
2 tyg w trasie weekend w domu czyli lepiej jak 3/1 czy 4/1

umowa ubezpieczenie wszystkie auta nowe tegoroczne

wymagania doswiadczenie na plandekach i busach
znajomosc jang i jniem
wiek minimum 25L

jesli ktos szuka to pilnie nawet w poniedzialek mialby juz wyjazd

wszelkie info PW

aaa i prosze o pisanie prawdy tj. czym sie jezdzilo itp i nie tworzeniu bajek bo chcialby taka prace a na busie jezdzic nie umie w realu
Marlon
Szukam kogoś, kto lata lawetą do Niemiec.
Muszę zawieźć DO Berlina samochód (GAZ 69), w kierunku na Hamburg trzeba zjechać z Ringu dosłownie 2km (Vogelsdorf)
Może któryś z kolegów jeździ i chciałby kurs w tamtą stronę złapać smile.gif
Odbiór auta w Wołominie, jest gotowe do odbioru
Ghost_Rider
Witam, szukam pracy w Poznaniu. Najchetniej jako jakis pomocnik mechanika, lub na jakies przyuczenie... uwielbiam samochody i przyjemnoscia jest dla mnie brudzic sie przy pracy z wszelkimi pojazdami (ponad rok pracowałem z jednośladami, glownie tymi 50cc, troche lyknelem kladow i moto, pomagalem wiele koledze w warsztacie itd.) jednak wiem ze jeszcze wiele przede mna do nauki.

jesli nie taka praca to zainteresuje mnie kazda w ktorej bede mogl sie jakos spelnic, kierowca (kat. B ), pracownik fizyczny...
szybko sie ucze i jestem chetny do pracy.

pozdrawiam,
Marek
Whisper
Cześć,
sam poszukuje pracy i przeglądając ogloszenia natrafiłem na to:

Autoryzowany Dealer Ferrari w Warszawie poszukuje mechanika samochodowego

Prosze tylko nie potraktowac tego jako reklamy bo nie mialem tego na celu, raczej jako hm praca ze spelnieniem marzeń. Może ktoryś z was będzie zainteresowany

pozdrawiam
Zbychu
Cześć w tym roku ukończyłem technikum samochodowe i poszukuje pracy ewentualnie stażu w warsztacie we Włocławku
Hortex51
Witam,

Poszukuje Inzynierow Elektryki-Automatyki, moze byc tez wyksztalcenie z zakresu Telekomunikacji.

Wymagana znajomosc jezyka angielskiego, obslugi takich programow jak AutoCAD, Excel, itp.

Praca w Norwegii.

Przed podaniem szczegolow dotyczacych warunkow, wymagane przeslanie aktualnego CV jezyku angielskim na podanego nizej maila.

Jezeli ktos nie ma wyksztalcenia w tej dziedzinie, ale ma duze doswiadczenie i wykonywal juz podobna prace, rowniez prosze o kontakt.

seas.szypillo@gmail.com
+48 603 50 50 43


Pozdrawiam,
Tomasz Epimach-Szypillo
Oliver
Poszukuję profesjonalnego blacharza z okolic Katowic, który specjalizuje się w naprawie aluminium (samochody, części).
Warunki konieczne:
- dyspozycyjność
- brak problemów z alkoholem (co nie jest takie oczywiste w tej branży)
- chęć nauki i samodoskonalenia
- dokładność oraz sumienność (wymóg konieczny!)
- umiejętność kierowania zespołem oraz budowa przyszłego zespołu

Na okres próbny konieczny jest wyjazd do Niemiec - ale to wszystko warunki do ustalenia, tak jak i kwestia czasu pracy, wynagrodzenia, warunków etc.

więcej informacji na PW

Andrzej87
Szukam pracy w Warszawie lub bliskich okolicach na wschód od Warszawy.

Od 4 lat sam dłubię przy swoich BMW E36 diesel i benzyna. Założyłem klimatyzację i inne wyposażenie, zmieniłem zawieszenie, hamulce, cały napęd, zrobiłem SWAPA plus typowo eksploatacyjne czynności. Umiem posługiwać się INPĄ, TIS i bardzo dobrze znam ETK. Znam dobrze budowę samochodów, niektórych co do śrubki.
Nauczyłem się podstawowego diagnozowania usterek i podstaw mechaniki. Posiadam podstawowe klucze i narzędzia. Ponadto: jestem dokładny, uczciwy i odpowiedzialny, mam chęci do pracy zwłaszcza przy BMW. Ta marka to moja pasja. Nie mam wykształcenia technicznego, ale mam zmysł techniczny, chęci do pracy i nauki.

Poważne oferty proszę kierować na nr 511006617 lub andrzejromanowski@o2.pl .
Dzejkob
Szukam pracy związanej z motoryzacją. Nie mechaniką, w tym się nie specjalizuję. Mam doświadczenie w produkcji eventów (Havas) oraz trochę w dziennikarstwie (GT).
Właśnie kończe uczelnie biznesową, magisterium w języku angielskim.

Docelowo chcę organizować eventy motoryzacyjne, ale w każdej pracy połączonej z moją motoryzacyjną pasją będę szcześliwy smile.gif.

Oferty proszę na prv lub mail jkbpomorski@gmail.com
Kwiatekk
Szukam pracy zwiazanej z motoryzacją na terenie Poznania, bądź bliskich okolic

nie boje sie ubrudzić, lubię wyzwania, a dłubanie przy samochodach to moja pasja,
od 7 lat mechanikuje w każdej wolnej chwili, oprócz standardowych napraw popełniłem kilka projektów małych lub większych z czego 2 są opisane na tym forum
ogarniam każdy element mechaniczny, zasady działania poszczególnych elementów nie są mi obce, stworzyłem kilka autorskich konstrukcji i rozwiązań głównie dla starych fordów smile.gif

posługuje się bezproblemowo językiem angielskim i językiem niemieckim w podstawowym stopniu
Oferty proszę kierować na prv lub mail kamil@printernet.pl

specu
Szukam pracy jako kierowca B / zaopatrzeniowiec w Warszawie. 14 lat doświadczenia 800.000 tyś km różnymi samochodami
Nie potrzebuje umowy...
606103084 , specu.gsi@wp.pl gg 3744125
2sz-fe
Witajcie, obecnie kończę studia (okolice listopada obrona inż) na Politechnice Warszawskiej na Wydziale Samochodów i Maszyn Roboczych kierunek mechatronika pojazdowa, doświadczenie warsztatowe podstawowe posiadam, nie boję się ubrudzić rąk, posługuję sie programami AutoCAD, LabView, Matlab, MS Word.

Poszukuję pracy w Warszawie i wschodnich jej okolicach.

Wszelkie oferty można przesyłać na m16s@o2.pl.

Pozdrawiam.
the Hitcher
Szukam pracy w charakterze sprzedawcy w branży motoryzacyjnej. Najchętniej sprzedaż nowych samochodów osobowych/dostawczych, choć mogą być również pokrewne z branży, jako sprzedawca, przedstawiciel handlowy itp w województwie ŁÓDZKIM

Mam 25 lat, wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, doświadczenie w sprzedaży w branży finansowej (5 lat), aktywne pozyskiwanie klienta, b.db angielski, podstawowy niemiecki, profesjonalizm, otwartość, wys. kultura osobista, chętnie i łatwo uczę się wszystkiego co ciekawe

Motoryzacja to moja pasja, więc w zasadzie praca w branży byłaby dla mnie przyjemnością, czymś naturalnym. Powiązana z dotychczasowym dośw. w sprzedaży w innych branżach dałaby, uważam, ciekawe rezultaty. poza finansami, pracowałem w branży ubezpieczeń, trochę nieruchomości oraz reklama. Prawko B, zero pkt.
TomekFord
Szukam jakiejkolwiek pracy związanej z motoryzacją w Inowrocławiu. Dotychczas niestety nigdzie nie udało mi się zaczepić, pracowałem 3 lata w poligrafii i starczy.. Może jakiś sklep z częściami? Pare możliwości jest, będę wdzięczny za jakikolwiek odzew, cv via pw lub e-mail do wglądu...


Pzdr
ibizamaniak
Witam wszystkich. Pilnie jest poszukiwany diagnosta samochodowy z uprawnieniami i doswiadczeniem do pracy od zaraz w Brzegu Dolnym. Bdb wynagrodzenie. Wiecej informacji pw. badz nr 604576212.
jazz
Witam wszystkich. W związku z tym, że w lutym powinienem skończyć studia to zaczynam już powoli szukać pracy. Najchętniej podjąłbym pracę związaną z motoryzacją, a w ogóle by było super gdyby miała związek z modyfikacją aut do sportu. Znam angielski w stopniu komunikatywnym i podstawowy niemiecki (obecnie jestem na wymianie studenckiej w Niemczech gdzie studiuję kierunek związany z budową pojazdów). Jeśli chodzi o lokalizację to całe Niemcy lub Holandia. Ogólnie rzecz ujmując jestem elastyczny pod tym względem. W Niemczech ewentualnie można to rozwiązać na zasadzie nauki zawodu. Jestem osobą niepijącą, niepalącą, punktualną, szybko uczącą się i angażującą się w pracę. CV prześlę na e-mail. Kontakt na PW lub tomasz.jazwinski@hotmail.com
guzior
Poszukuje spawacza TIG/MIG (alu, stal) i mechanika w jednym. Praca u mnie w warsztacie, w Żyrardowie, przy tuningu aut i prefabrykacji elementów stalowych/aluminiowych.
Umowa o prace itp itd.
Wiecej info 885 60 50 40
lub PW
arek-lin
Szukam pracy na terenie Trójmiasta lub okolic. Jestem na studiach dziennych na V roku na Politechnice Gdańskiej na Mechanice i Budowie Maszyn. Ukończyłem studia inżynierskie na tym samym kierunku na Politechnice Poznańskiej.
Obsługa programów Inventor, SolidWorks, AutoCad, podstawy niektórych modułów Ansysa.
Język niemiecki średniozaawansowany techniczny, angielski dobry.
Prawo jazdy kategorii B
Szukam parcy związanej z moim zawodem, jednak jestem otwarty na różne propozycje.
Obecnie dysponuje weekendami plus poniedziałek i piątek. Reszta dni tygodnie do ustalenia, raczej popołudniami po godz 15 jestem wolny. Od lutego nowy semestr więc zobaczę jak to będzie.
CV prześlę na maila.
Jeśli ktoś ma jakąś ofertę to prosze o kontakt: 510 250 530 lub arek-lin@tlen.pl
RALF
Witam
Firma z regionu Mazowsza poszukuje pracownika (merchandiser, przedstawiciel handlowy) na region śląsk, małopolska, podkarpacie.
poszukujemy człowieka słownego, rzetelnego , gotowego na częste wyjazdy i podjęcia pracy od zaraz.
Plusem będzie jeżeli będzie miał minimum wiedzy na temat narzędzi budowlanych, osprzętu do elektronarzędzi, dodatkowo popartych doświadczeniem w tej branży.
Pracownik ten będzie odpowiedzialny za opiekę sieci sklepów castorama, Leroy Merlin, Nomi i innych marketów budowlanych na terenie Śląska, Małopolski i Podkarpacia.
Zapewniamy samochód służbowy, telefon komórkowy, komputer, dogodne godziny pracy. po okresie próbnym umowa na czas nieokreślony
Kontakt poprzez PW.
grzespe
Witam
Potrzebny zmyslny mechanik ze znajaomoscia electroniki o obslugi hamowni do tworzacej sie firmy. (okolice Cambridge)
Planowany start okolice czerwca lipca.

Wymagania
-znajomosc angielskiego technicznego
-znajomosc mechaniki glownie silnikow
-znajomosc elektroniki samochodowej
- zmysl techniczny oraz umiejetnosc logicznego podejscia do problemow
-przynajmniej podstawowa znajomosc zasad "strojenia" silnikow
-obsluga hamowni bylaby duza zaleta choc nie jest to najwazniejsze..

Prosze podeslac CV po angielsku na maila
gregpekala@yahoo.co.uk
albo dzwonic 00447852127021
skrzatbz
Uczeń szkoły zaocznej o profilu mechanika samochodowego poszukuje pracy w Krakowie smile.gif generalnie podejmę się każdej pracy, zależy mi na szybkim znalezieniu czegokolwiek. Jak by ktoś wiedział cokolwiek, był bym wdzięczny na maxa za info! Od poniedziałku do piątku jestem do dyspozycji!
arek-lin
W Gdańsku Subaru Zdanowicz poszukuje dobrego mechanika samochodowego, może ktoś jest zainteresowany, aplikacje wysyłać na adres praca@zdanowicz.pl .
Nie jestem w żaden sposób związany z tą firmą, dostałem od nich tylko wiadomość e-mail.
rychulja
Witam
Od początku Marca będę poszukiwał pracy. Doświadczenie przy budowie aut do sportu. Mechanika/Elektronika projekty w budowie do wglądu. Spawacz MIG/MAG bez papierów.
Szukam pracy na terenie Kraśnik, Lublin, Rzeszów. Pozdrawiam
Michal_R
I ja sie przypominam. Wiecej o mnie na pierwszej stronie smile.gif
specnaz14
Na terenie trojmiasta najlepiej Gdynia.
Obojetnie jaka robota magazynier, dostawca, "kierowca", pomocnik w warsztacie.
Prawko kat.B i uprawnienia na wozki widlowe:). I ogormna chec do pojecia jakiej kolwiek pracy:)
Gdyby ktoś potrzebował to chetnie sie zatrudnie:)
Pozdroo
CZUCZU
Handlowiec z 10 letnim stażem szuka pracy na południu Polski.
Ph, sprzedaż w firmie itp: branża przemysłowa, ścierna, oraz fotowoltaika i energia solarna. Kontakt na pw.
karolas123
Technik mechatronik, student drugiego roku automatyki i robotyki szuka pracy. Pasjonuje sie autami wiec w zakresie mechaniki mam praktyke bo sam cos tam kreciłem, wymieniałem skrzynie silniki, tak samo z maszynami rolniczymi. Ogarniam bardzo dobrze skuterki piły spalinowe, znam sie na sterownikach plc, a i przy tokarce stałem. Umiem rysowac w Autocadzie, ogarniam cały pakiet office, umiem lutować, jak i sam coś elektronicznego sklecic. Potrafie diagnozować grupę vag. Interesuje mnie kazda praca na terenie Białegostoku.
Mabrothrax
Człowiek z zacięciem motoryzacyjnym zatrudni się w charakterze pomocy do warsztatu na terenie Lublina. Na przyuczenie i takie tam. Jeśli ktoś miałby chęci to zapraszam do kontaktu.
Bincool
Witam
Poszukuje pracy związanej z motoryzacją, mam już kilkuletnie doświaczenie w pracy w warsztacie samochodowym i obsługą wszelkich możliwych urządzeń diagnostycznych, elektronarzędzi też się nie boję.Posiadam prawo jazdy kat. B oraz oprawnienia SEP 1kV angielski w stopniu dobrym . W okolicach Rzeszowa lub wyjazd za granice.
mazdzia
cze, technik informatyk, prawie inżynier informatyki z łodzi (piszę pracę inż), barman, interesujący się SEO marketingiem, social media, i wieloma dziwnymi rzeczami, z bogatą ścieżką rozwoju od montera klimatyzacji po przedstawiciela handlowego poszukuje pracy, otwarty na nowe doznania i doświadczenia smile.gif
wszelkie propozycje i info proszę wysyłać na adres: taus@interia.eu
Badur
Witam.

Poszukuję pracy o charakterze motoryzacyjnym, w województwie śląskim, najlepiej okolice Gliwic. Mam ok 3-4 letnie doświadczenie w mechanice samochodowej. Dojazd do Zabrza, Katowic i innych okolocznych Miast nie stanowi problemu.
Mam bardzo dużo zapału i chęci rozwoju.

Pozdrawiam
Czacza
CYTAT(Badur @ Sat, 20 Apr 2013 - 11:26) *
Witam.

Poszukuję pracy o charakterze motoryzacyjnym, w województwie śląskim, najlepiej okolice Gliwic. Mam ok 3-4 letnie doświadczenie w mechanice samochodowej. Dojazd do Zabrza, Katowic i innych okolocznych Miast nie stanowi problemu.
Mam bardzo dużo zapału i chęci rozwoju.

Pozdrawiam


Jak się zwalniałem z roboty rok temu to szukali w Gliwicach mechanika do: BMW Gazda, Nissan, Poltruck... to tak na szybko. Tam akurat było nieźle, jeśli coś umiesz, chcesz robić i nie masz jakichś niezwykłych oczekiwań.
Tomash91
Młody chłopak poszukuje pracy na weekendy związanej z transportem.
3 lata doświadczenia w transporcie do 3.5t i przy zaopatrzeniu (Hotel/Restauracja/Stolarka Aluminiowa).
Chętnie podejmę się wyjazdu na Polskę jako kierowca na samochód służbowy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.