witam,

no i nadszedł czas:

do sprzedania mam swoją motorownie z całym osprzętem:
m62b44tu z 2002 roku
usunięta pompa ABS tak żeby wszytsko działało
komputer z EWSem i wszystkim co do odpalenia potrzebne.
wraz ze zrobionymi specjalnie pod E36 łapami, mocowaniami itd
silnik pracuje na 10w60 valvoline

co najważniejsze: silnik ma przerobioną miskę olejową, tak żeby zestaw pasował do E36 bez wycinania maski i przesuwania maglownicy!!
miska jest od nowa wyspawana z przegrodami w środku
przerobiony został smok oleju
pompa oleju zrobiona pod ten setup i została zwiększona jej wydajność
zamontowana chłodnica oleju
mogę dorzucić prawie nowe visco
6 biegowa skrzynia biegów działa bez zgrzytów między 2 a 3
sprzęgło 5 łopatkowe spiek od Radzika - przejechana 1 rundę SDC i nic więcej
wzmocniony docisk - oryginał ma samoregulację i jest kicha nawet ze spiekiem - przejechana 1 rundę SDC i nic więcej
koło dwumasowe profejonalnie spawane - spawane i studzone w piecu, żeby nie miało odkształceń - przejechana 1 rundę SDC i nic więcej
całość wywarzona na profesjonalnym sprzęcie, dokładniejszym niź standardowe maszyny

dodatkowo do zestawu przeliczony układ wydechowy : przeliczony = o odpowiedniej pojemności i przepustowości z tłumikami
był problem z mocą na wysokich obrotach i te czynności wszystkie kłopoty wyeliminowały.
zrobiony na nowych częściach
puszka filtra powietrza przystosowana do E36 tak żeby maska się zamykała z wkładką K&N

generalnie nad takim zestawem pracowałem z rok, tak żeby wszystko pasowało jak należy, jeździło jak trzeba i pasowało na swoje miejsca.

w ostatnim czasie została zmienona pompma wspomagania, wody, świece, paski, poli-mocowania silnika i pełno innych gratów.

zestaw do sprzedania w całości.

generalnie same przeróbki sprzęgła, dwumasu, miski, wydechu itd itd itd to koszt ponad 6 000 zł

cały zesaw oddam za 9 500 zł
poważnie rozpatrzę propozycje cenowe.

601 318 671
tjagiello@poczta.onet.pl
Tomasz Jagiełło

silnik będzie do zobaczenia na ostatniej rundzie SDC Biała Podlaska, chyba że sprzeda się wcześniej.