Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: E36 M50B25 błędy, przepływomierz
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
malutkiirl
Witam serdecznie,

jesteście moją ostatnią deską ratunku. Mam E36 z silnikiem M50B25 nv, wydaje mi się jak by brakowało jej mocy. Na kompie DIS pokazuje mi błąd sondy, przepływomierza (ale wchodząc w przepływkę piszę, że jest ok, a błąd wyświetla przez sondę), i błąd DME. Wymieniłem sonde, pokasowałem błędy i dalej się pojawiły, wymieniłem wtryski (ponieważ ktoś zasugerował, że mogą nie trzymać) i nic. Kupiłem przepływkę na podmiankę (końcówka 011) i w jeździe wydaje mi się, że na tej nowej nie ma różnicy, a nawet minimalniejedzie gorzej.
Jadac z prędkościa 60km/h na 4 biegu daję pedał w podłogę i: na nowej ekonomizer pokazuje 22l, na starej 26l, a gdzieś wyczytałem, że powinien wejść ponad 30l. Spalanie na kompie między 15 a 16 litrów.
Bardzo proszę o pomoc, bo straciłem już wszelkie nadzieje.

Pozdrawiam,
Kuba
novaauto
Proponuje oddać auto do serwisu, koszta będą drastycznie rosnąc z nietrafionymi diagnozami. Tu ktoś coś podpowie ale tez usłyszał coś od kogoś, dodał od siebie i mamy inżynierów tak się aut nie naprawia. Błąd błędem ale jaki co dokładnie sonda wymieniona dlaczego problem z grzałkami czy stała ??, MAF jakie dane na wolnych ?? jeśli naprawiamy auto to zabierzmy się z kompletną wiedzą .....a tak to lipa.

A zeby nie było że nikt nie pomaga to

1. Auto to oryginał czy swap.
2. W jakim jest stanie wiązka silnika oryginał.
3. Dokładne błędy proszę.
4. Wykres pracy sondy.
5. Auto idzie równo ale słabe czy słabe do 3500-4000 a później ogień ??
artix
Zamykam poraz kolejny porady pana Kazika. Za nastepne tematy tego typu idzie od razu WARN !
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.