Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Custom wydech do M60
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Szarbia
Witam

Montuję M60 do terenówki.
Każdą strone wydechu chcę wypuscic na zewnątrz ramy i tam ma tylko po około 75 cm na tlumiki.
Na razie planuje kolektory z X5 E53, potem na kazdą strone łącznik elastyczny (siatka), kat, jakis tłumik przelotowy i do konca rura.
Wszystko fi50mm.
Bryka ma czasem jezdzic po ulicy.
Czy to nie bedzie za głośno przy normalnej jezdzie?
Dodam, ze moc 280 mi wystarcza.
Szarbia
CYTAT(Szarbia @ Mon, 23 Jul 2012 - 19:58) *
Witam

Montuję M60 do terenówki.
Każdą strone wydechu chcę wypuscic na zewnątrz ramy i tam ma tylko po około 75 cm na tlumiki.
Na razie planuje kolektory z X5 E53, potem na kazdą strone łącznik elastyczny (siatka), kat, jakis tłumik przelotowy i do konca rura.
Wszystko fi50mm.
Bryka ma czasem jezdzic po ulicy.
Czy to nie bedzie za głośno przy normalnej jezdzie?
Dodam, ze moc 280 mi wystarcza.


Rozmawialem przez telefon z włascicielem polecanego tu http://ubottgarage.pl/, ktory stwierdzil, ze bedzie za głośno.
Tak wiec trzeba bedzie dodac cos na koncu jeszcze.

surykatka
ja dasz dupne tłumiki to będzie głośno, jak dasz porządnie wygłuszone customy będzie ok. Powiem szczerze jak czytam/słyszę wywody ludzi którzy znają się na wszystkim to mnie lekko zalewa (i nie tylko raz w miesiącu)
Szarbia
Na razie na kazda strone planuje tak:
kat
komorowy
przelot

Zobacze jak to wyjdzie.
Patriq
m60 na jednym tłumiku typu Muge - czyli jeden z większych szitów wink.gif - nie jest wcale za głośne ,słychać przyjemny dźwięk v8

czy przypadkiem przez to ,że wydech nie będzie się łaczył w X-pipe /Y-pipe nie ucieknie pare koni??
artix
Panowie, to nie forum Offroad.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.