Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: podłączenie silnika (elektryka) 4.4 m62 w e30 ? info?
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
markus344
Witam Panowie i może Panie...
Musiałem zostawić na parę tygodni swój kolejny projekcik,aby dorobić się trzech literek przed nazwiskiem i udało się!
Lecz niestety po powrocie do miasteczka, okazało się,że auto pod względem elektryki-podpięcia silnika,nic nie zrobione dry.gif ,a mechanikę mam ogarniętą niemalże w 100%.
I teraz pytanie do was drodzy forumowicze ??? wiadomo,że przy m62b44 nie jest już tak łatwo z elektryką aby to hulało jak trzeba,a w dodatku mój elektryk płynie w morzu alko i dogadać się z nim to byłby chyba cud. 1 dzień roboty-2 tyg giełdy... szkoda słów...
pytanie to Czy macie/znacie kogoś na warmii i mazurach kto by mi to ogarnął?lub kogoś w miarę znajdującego się blisko? "KFR" odpada-za dużo mają roboty,a ja nie chcę aby auto zniknęło na 2-3 miesiące w celu podpięcia kilku kabelków... . Może jakiś kozacki elektryk chciałby zwiedzić mazury i wykąpać się w czystych jeziorach przy okazji zarobić parę złotych?
Problemem jest dla mnie wiadomo, nieszczęsny immobilajzer, prędkość, obrotomierz... Ogarniał mi to chłopak ,a ja nigdy nie wnikałem co i jak... mechanikę ogarnę z przyjemnością, ale kabelki nie są moją mocną stroną...
Immobilajzer jak mijacie w swoich autach? - myślałem,żeby w ogóle go wyrzucić ze sterownika-ale pewnie lepsze są na to metody...
Pozdrawiam i dzięki za wszystkie odpowiedzi
Kajman
Najprościej jest to wszystko zostawić fabryczne. Albo od razu założyć stand alone.
Mam niedrogiego kolesia pod Włocławkiem, ale trza pilnować terminów... Droższego koło Torunia. Bracia Jagiełło by to ogarnęli również. Tak czy tak szykuj 800-2000zł na moje.
markus344
do Torunia mam około 200km. masz jakieś namiary na tego z Torunia? może być na pw
Pozdrawiam

p.s takie wartości przy tym piecu "344i e36 411KM/517Nm" to tylko nasuwa mi się słowo Brawo!
Kajman
505561779 Ruszkoś, a wynik jak wynik, nitro robi swoje, możnaby i 450 dmuchnąć,ale coś natchnienia nie było wink.gif
markus344
Wielkie dzięki!!! konkretny gość ten Ruszkoś
Kajman
ano smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.