Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Tanie orurowanie IC
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > Racingforum - Forum Główne
kuna099
Witam chciałbym prosi was o pomoc w sprawie orurowania do układu turbo. Nie wchodzi żadne pcv bo widziałem jak to w wygląda więc dziekuje. Jakieś porady zeby było tanio a wmiare wyglądało. Jakie rury? złączki? kolanka?
prosze o pomoc
Rafciu
Najtaniej i wg mnie najlepiej i najlżej aluminium + silikony.
kuna099
Tylko kolego rura aluminiowa nie jest tania sad.gif
Michau9
wkładaj alu albo raczej kwasiaka, wiadomo, że nie jest tania, ale chyba nie potrzebujesz tego dużo więc też drogo nie wyjdzie
pzdr
kuna099
A co sądzicie o tym tania i chromowa ??
http://allegro.pl/rura-chromowana-fi-50-ch...2454464626.html
Pawel18PL
Czasem tanie złączki silikonowe można dostać w sklepach z częściami do ciężarówek. Jedź na jakiś skup metali kolorowych i kup nierdzewkę, tam mają często też atrakcyjne ceny.
Patriq
aluminiowe rury są tańsze,ale potem gorzej z spawaniem
szeniman
alu lepsze ale nie ma kolanek w polskich sklepach :/
Mickey
alu sie grzeje, nierdzewka lepiej izoluje temp.
rychulja
CYTAT(MickeyLET @ Tue, 10 Jul 2012 - 23:37) *
alu sie grzeje, nierdzewka lepiej izoluje temp.


Już było tysiąc razy na forum dlaczego alu lepsze niź nierdzewka wink.gif
Mickey
niemniej jednak jeżeli autorowi tematu rura z alu wydaje sie droga to co mu zostaje?
rychulja
CYTAT(MickeyLET @ Tue, 10 Jul 2012 - 23:46) *
niemniej jednak jeżeli autorowi tematu rura z alu wydaje sie droga to co mu zostaje?

w tym przypadku masz racje kwasiaka taniej pospawać i taniej o kolanka
MikeB
Pamiętaj, że amelinium nie pomalujesz laugh.gif
Luckystrike1979
CYTAT(MikeB @ Wed, 11 Jul 2012 - 08:12) *
Pamiętaj, że amelinium nie pomalujesz laugh.gif


No wlasnie, chcialem pomalowac i ni ch**ja !

biggrin.gif


Sorry , musialem ..

No i ja też nie mogłem się powstrzymać przed przyznaniem nagrody dnia w wysokości 20 punktów procentowych.
k11.
lightman
Najlepiej kupić taki zestaw i sobie samemu docinać i montować. Ja taki kupiłem tyle że bez IC i opierdzieliłem nim 2 auta sumarycznie wyszło grosze niż gdyby każdą cześć osobno kupować

http://www.ebay.co.uk/itm/2-25-UNIVERSAL-I...=item19d12f1871
mihas66
Ma być tanio? Prosta recepta jedziesz na złom rury aluminiowe max 20zł za kg, a kilo aluminum to na prawdę sporo na auto wystarczy. Jak masz już rury jedziesz do domu kombinujesz co jak ma wisieć i śmigasz do sklepu z częściami rolniczymi kolanka gumowe kupujesz za max 10zł sztuka... Całe orurowanie jak jesteś kumaty to za 100zł wystrugasz dodatkowo kup spreja lub wałeczek+faraba machnij super tuningowy szablon firmy i pomaluj za pomocą niego każde kolanko chyba że wolisz stomil... Rury ze złomu polerka na błysk i można się lansować....

Tak wiem złomiarstwo i druciarstwo ale w czym różni się super hiper power rura made in HKS od amelinum ze złomu? Albo kolanko od john dera gdzie często gęsto turbina to holset który nie ma zaworu upustowego i turbina potrafi naprawdę konkretnie ładować, proszę przy tym pamiętać że ten sprzęt orze i non stop jest trzymany na obrotach pod pełnym obciążeniem a nie strzeli ćwiartkę w 10s....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.