Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wahacz e36/e46 a negatyw w e30
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
Offczar
Witam, kopałem trochę forum przy pomocy wyszukiwarki, ale wciąż nie mam pewności. Jeśli tłukę temat, który jest przemaglowany to przepraszam...

Rozchodzi się o negatyw z przodu w e30. Chciałbym osiągnać niewielki negatyw, przy którym nie byłoby zupełnego hardcoru na codzień, do zabawy zawsze może można powiększyć jakimś camberem. Generalnie chodzi mi o zastosowanie wahaczy z młodszych generacji, tj. z e36, bądź e46. Czy da się osiągnąć kilkustopniowy negatyw na wahaczu z e36? A jeśli już wahacz z e46, to jak bardzo koło zmieni swoje położenie? Dodam, że nie planuję konwersji na 5x120.

Pozdro.
Grzesi(E30)k
Wahacz z E36 to praktycznie to samo co E30

E46 to duzy negatyw. Jedyna opcja to solidne cambery i ustawianie ich wg. potrzeb

adamat
Dokładnie, wahacz z E46 jest szerszy od E36 o ~3cm
Offczar
Rozważam tą opcję... Da się wahacz od e46 pożenić z piastami od e30, czy trzeba robić konwersje zawieszenia na e36?
przem
da sięsmile.gif
Michalek206
wahacz e46 + acentryczny poliuretan.Jak chcesz tym autem jeździć na codzień to odrazdzam.Za duży negat do "normalnej" jazdy , ale za to dosyć fajnie przy drifcie.Do sportowej jazdy i na codzień to camber/caster plate i już wink.gif
kozik007
ma ktoś zdjęcie e30 na wachaczu z e46 bez camberów, na zawiasie 30?
Wojtek
poszukaj na driftforum pelno takich zdjec
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.