Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: 320d 184KM po programie - opinie użytkowników
Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum > racingforum.pl > BMW Performance
mszczyrek
Witam,

w najbliższym czasie planuje zakup nowego dupowozu. Dotąd jeździłem E46 320d i jestem bardzo zadowolony z połączenia rozsądnej dynamiki (nie szaleje na ulicy) oraz niskich kosztów eksploatacji. Dlatego właśnie moim kolejnym samochodem bedzie prawdopodobnie diesel - ze wzgledu na dostepność, wybór padł na 320d. Planuje zakup auta od 2010 roku, z 184 konnym silnikiem. Moje pytanie brzmi: czy są wśród was użytkownicy tego silnika po programie? Większość magików obiecuje ~210KM i ~450Nm, a więc całkiem nieźle... Jak to wygląda w praktyce? I czy wiąże się ze znacznym wzrostem awaryjności auta?

Którego z polskich tunerów polecacie do przeprowadzenia modyfikacji?

Z góry dziękuje,

Michał
czesław
Wg mojej wiedzy do niedawna tylko box. Podaj skad jestes bedzie Ci latwiej kogos polecic. Wtedy zadzwonisz i sie dowiesz.
mszczyrek
Jestem z Lublina, tu na miejscu raczej nie ma fachowców, najwygodniej było by mi podjechać do Warszawy...

Michał
czesław
http://fabryka-mocy.com/index.php?option=c...6&Itemid=13 Alan vel ctv mysle ze pomoze Ci w temacie wink.gif Generalnie masz pod nosem
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.