Shoutbox 0 nowych PW 

Reply to this topicStart new topic
> Alpine A110S na Torze Modlin
radzio_gsi
post Fri, 14 Feb 2020 - 16:07
Post #1

Forum Killer

Jakiś czas temu ktoś mnie spytał:
"Patrząc na całą teraźniejszą motoryzację, jakim autem chciałbyś się przejechać?"
Bez wahania odpowiedziałem Alpine A110.
Dzisiaj zapraszam Was do obejrzenia mojego testu Alpine w najmocniejszej odmianie A110S.

--------------------
www.youtube.com/radzioFLATOUT
www.youtube.com/motoLAB
Go to the top of the page

+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 14 Feb 2020 - 16:07
Post #

Dotacja

Dotacja na forum

Quote Post
KrisC
post Fri, 14 Feb 2020 - 18:51
Post #2

Frequent User

Nie przegrzała się skrzynia w tym szmelcu?

+Quote Post
radzio_gsi
post Fri, 14 Feb 2020 - 19:44
Post #3

Forum Killer

Niestety przez 3 godziny upalania ani razu nie zakomunikowała ze ma dość . Sensacji nie ma

--------------------
www.youtube.com/radzioFLATOUT
www.youtube.com/motoLAB

+Quote Post
Tom-Lee
post Fri, 14 Feb 2020 - 22:53
Post #4

Super User

CYTAT(KrisC @ Fri, 14 Feb 2020 - 18:51) *
Nie przegrzała się skrzynia w tym szmelcu?

Mniej pogardy.

--------------------
VIgen-TypeR B18C, IXgen-TypeR K20C

+Quote Post
Tommo
post Sat, 15 Feb 2020 - 02:32
Post #5

Forum Homee

Autko świetnie i super, że coś takiego jest na rynku. Niestety chora jest cena. Dwa Type R'y to on z pewnością wart nie jest.

--------------------
TTRS

+Quote Post
piwo
post Sat, 15 Feb 2020 - 11:55
Post #6

Forum Clubber

No tak samo jak alfa 4c czy Porsche cayman czy lotus elise. Dwa razy tyle co type r to nie są warte. To auto dla kogoś zafascynowanego lekkim prowadzeniem. Type r cenowo jest bliskie najlepszemu stosunkowi wydajności na torze do ceny. Alpine daje trochę lepsze właściwości i dużo więcej funu. Gdyby nie serwis tego auta czyli to że renault tego nie serwisuje a jeden warsztat w Katowicach to dla mnie skreśla to auto dla wielu ludzi. Co do przegrzewajacej się skrzyni jest jeden film gdzie się skarżą na to. Każde auto ma wady a płyta pod autem zawsze zwiększa temp i silnika i skrzyni. Chłodniczka dodatkowo czyli koszt 1000zl i z głowy. W type erze za to biegi zgrzytają i skrzynia potrafi się rozsypać po 2tys km. Więc jest jak jest.
https://youtu.be/C3R4zxdFjrM?t=132
Moim zdaniem jedynym problemem jest nie cena a serwis

--------------------
Opel Speedster turbo b207r , 900kg,
RWD+LSD, 1/4: 13,806s
tor Poznań: 1m48,8s semislick
0-200km/h youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s

+Quote Post
Maciek1234
post Dzisiaj, 13:12
Post #7

Forum Killer

CYTAT(radzio_gsi @ Fri, 14 Feb 2020 - 20:44) *
Niestety przez 3 godziny upalania ani razu nie zakomunikowała ze ma dość . Sensacji nie ma

Trzeba było dać tytuł:
Alpine A110S - Zagotowałem skrzynię biegów? | Moto LAB

wiesz ile miałbyś wyświetleń laugh.gif

Cena auta chora, ale patrząc po konkurencji, można wołać więcej (BMW Z4 M40i, Toyota Supra).

W dzisiejszych czasach brakuje właśnie takich aut - małych, ciasnych, dwumiejscowych, lekkich. Do tej Alpiny spokojnie można dać silniki Meganki 1,3 (115-160) i to będzie fajnie jeździło (może nawet jeszcze fajniej, bo pewnie masa byłaby poniżej 1 tony). Tyle, że przykład choćby GT86 pokazuje, że dzisiejsza generacja kierowców woli SUVy, więc takie małe coupe, jako produkt niszowy musi kosztować sporo.

--------------------
Fiat Stilo Multiwagon Multijet 270KM

way?

+Quote Post
Tommo
post Dzisiaj, 13:33
Post #8

Forum Homee

Nie wiem jak jest u was ale jak mam słuchać tego gościa (Piotra) i jego biadolenia jak mu nitka uwiera prawy kciuk na kierownicy, a to dźwięk silnika z Żuka (chyba gość nigdy Żukiem nie jechał) a to twardo a to miękko, boczek drzwi nie ładny, to mnie krew zalewa. Dosiada jedne z lepszych sportowych fur na świecie i płacze jak baba. Niektórym nadmiar kasy krzywdę robi...

--------------------
TTRS

+Quote Post
Type-R
post Dzisiaj, 13:44
Post #9

Frequent User

CYTAT(Tommo @ Mon, 17 Feb 2020 - 13:33) *
Nie wiem jak jest u was ale jak mam słuchać tego gościa (Piotra) i jego biadolenia jak mu nitka uwiera prawy kciuk na kierownicy, a to dźwięk silnika z Żuka (chyba gość nigdy Żukiem nie jechał) a to twardo a to miękko, boczek drzwi nie ładny, to mnie krew zalewa. Dosiada jedne z lepszych sportowych fur na świecie i płacze jak baba. Niektórym nadmiar kasy krzywdę robi...

Prawda, dla mnie koleś jest mocno irytujący....

+Quote Post
Maciek1234
post Dzisiaj, 14:16
Post #10

Forum Killer

CYTAT(Tommo @ Mon, 17 Feb 2020 - 14:33) *
chłopaki płaczą na Trackdayach jeszcze bardziej, jak ich smyczek w Civicu 1,4/wydmuszka robi na kilka sekund biggrin.gif

Szkoda, że nie ma czasu okrążenia Modlina, mielibyśmy punkt odniesienia względem Mustanga i Megane RS.

--------------------
Fiat Stilo Multiwagon Multijet 270KM

way?

+Quote Post
piwo
post Dzisiaj, 14:18
Post #11

Forum Clubber

O jakim Piotrku mówicie?
Poza tym każdy ma prawo oceniać na swój sposób. Ja nie lubię sztuczności dziennikarskiej za to. Ma być piękne auto a wsiadam w takie skrzynia rzezi silnik się dusi pozycja za kiera dziadowska a wg dziennikarzy np taka skoda octavia czy fabia takie super auta. I dlatego wolę kogoś kto ocenia rzeczywiście przyjemność z jazdy a nie tym co im podsunięto na papierze bo na papierze i przy delikatnej jeździe wszystko pięknie wygląda.

--------------------
Opel Speedster turbo b207r , 900kg,
RWD+LSD, 1/4: 13,806s
tor Poznań: 1m48,8s semislick
0-200km/h youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s

+Quote Post

Reply to this topicStart new topic

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Monday, 17 February 2020 - 14:20