Shoutbox 0 nowych PW  
Reply to this topicStart new topic
> Rury i kolanka aluminiowe - nowe rozmiary i rodzaje!, WWW.FMIC.PL
mrowczan
post Fri, 05 Jul 2013 - 20:12
Post #1


Forum Killer
Dołączył: Sun, 26 October 2008
Skąd: Częstochowa

Witam!

Posiadamy w ofercie największy w Polsce wybór rur i kolanek aluminiowych giętych z rur o długości 30cm i 60cm o kątach 45, 75, 90, 90 "L", 135 i 180 stopni, a także aluminiowe łączniki silikonów. Są bardzo lekkie, wytrzymałe na ciśnienia panujące w dolocie, a ścianka o grubości 2mm pozwala na bezproblemowe spawanie, dodatkowo wykończenie w wysokim połysku znacznie poprawia wygląd i estetykę pod maską. Wszystkie rury i kolanka są sygnowane naszym logo! Przykładowe zdjęcia:

Dzięki szerokiej, stałej ofercie oraz najwyższej jakości produktów, z naszych silikonów korzysta czołówka polskich tunerów, m.in.:
VTG, CompSport, Cinsoft, Dynosoft, ProjectXs, Mickey Garage, G-Garage, Shift-R, WalasTuning, CTR Tuning, Digitun, Coobcio Garage, WST Garage, WSTR Garage, Jetronik itd
oraz profesjonalne teamy i zawodnicy, m. in.:
Indywidualny Mistrz Polski i Europy w Rallycrossie Łukasz Zoll, czołówka polskiego driftu, w tym Drużynowy Mistrz Polski BudMat Auto RB Team, Indywidualni Mistrzowie Polski: Paweł Trela i Maciej Bochenek oraz wielu innych.
Mnóstwo jest także szybkich aut streetowych (np. rekord Polski Łukasza Lamika Golfem AWD z czasem ponizej 10s na 1/4 mili) oraz dragowych.
Dołącz do nich i zbuduj profesjonalny dolot w swoim samochodzie!


Zapraszamy firmy do współpracy, oferujemy atrakcyjne rabaty!

Kontakt przez PW, tel: 793 593 993, mail: tuning@fmic.pl, gg: 13384234

Zapraszamy na WWW.FMIC.PL

Dołącz do nas na Facebook'u

Pozdrawiam, mrowczan--------------------
Największy w Polsce wybór łączników silikonowych! W ofercie wydajne intercoolery, aluminiowe i nierdzewne orurowanie, elementy układu dolotowego, paliwowego, smarowania, chłodzenia, wydechowego, elektronika i wiele innych!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 05 Jul 2013 - 20:12
Post #


Dotacja


Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 22 May 2018 - 20:47