Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Prosba o sprawdzenie mapy (chip tuningu), bmw 320d e46 po profesjonalistach
damianz
post Sat, 23 May 2020 - 21:05
Post #1


Frequent User
Dołączył: Tue, 12 December 2017





Hej,
Auto znajomego po remapie, on jest co prawda wniebowzięty, ale to auto jest mulem, jedzie jak seria. Mapa byla robiona w renomowanej firmie i polecanej na forach, ale chyba cos nie poszlo ... moim zdaniem. Nie mam mozliwosci zweryfikowania tego, jedynie odczuciem i logami.
Auto to bmw 320d e46 z turbo gtb1752 (ponoc z 2007r X3, wiec na 99%), braka katow, Euro 4, reszta seria.

Nie posiadam mapy oryginalnej, ale wyszukalem po sterowniku w siecie i tez z ciekawosci ja wgralem, to odczucia mam na +10KM (po remapie), na hamowni pokazalo 205KM dry.gif (wykres osobiscie widzialem)
Logowalem inpa, wiec tez sporo nie pokazuje, doladowanie chce 1.9Bara, a to chyba 1.55Bara tylko lapie laugh.gif Maf dziala poprawnie, cisninie na rampie cos okolo 1650.

Jak ktos chcialby zalukac i cos dodac od siebie to zapraszam. Osobiscie nie posiadam programow do chiptuningu, a wiec nie moge zobaczyc srodka.
Ogolnie to jedzie slabo, co prawda nie kopci ... nie widzialem..... wiec chyba limitery sa seryjne cool.gif .

'Profesjonalny podklad', nie mam pojecia czym to bylo robione, Winols ?:

https://easyupload.io/o3mzip (do pobrania)

Seria znaleziona w sieci po numerach sterownika:

https://easyupload.io/qqz7m2
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sat, 23 May 2020 - 21:05
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
spanky
post Mon, 25 May 2020 - 12:35
Post #2


User
Dołączył: Tue, 06 January 2004
Skąd: Otwock





mają ludzie fantazję ... laugh.gif



--------------------
TDI chiped by me ...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mis
post Mon, 25 May 2020 - 14:18
Post #3


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 07 January 2009
Skąd: Rzeszów





Śmietnik, a nie soft.


--------------------
RS3 8V2 nardo limo pl 540HP 680NM
109-Performance
Go to the top of the page
 
+Quote Post
damianz
post Mon, 25 May 2020 - 15:49
Post #4


Frequent User
Dołączył: Tue, 12 December 2017





Dzieki wielkie za sprawdzenie dla mnie tego. Tez mi cos mi tutaj smierdzialo, bo to jedzie slabo, a logi pokazuja, ze brakuje pelnej mocy, zreszta boost bardzo smieszne narasta. Nie ma opcji na 205KM, wiec to jakas sciema. Szkoda tylko mi kolegi, 1000zl poszlo w piz... Zobaczymy jak sprawa sie zakonczy.
Dodam, ze robila to renomowana firma, znana z for, nie jakis tam "Janusz". Chlopaki pokazuja wykresy ja to robia wielka moc z BMW dry.gif .


Dzieki wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jnx
post Mon, 25 May 2020 - 16:49
Post #5


Frequent User
Dołączył: Thu, 16 August 2012
Skąd: Łódź





błędów logicznych multum aczkolwiek nie sądze by ten pierdolnik dawał tylko 10KM przyrostu smile.gif wyglada to tak jakby ktoś operował na pliku zrobionym przez kogoś innego smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo
post Tue, 26 May 2020 - 06:39
Post #6


Audi. Turbo. quattro.
Dołączył: Sat, 12 October 2002
Skąd: Opalenica





dawaj firmę.


--------------------
Audi Coupe S2 @ GT3071R
400KM 440Nm and the life goes on...
--Audi way of life--
Suzuki V-Strom DL1000
www.AudiKlub.org
Go to the top of the page
 
+Quote Post
damianz
post Tue, 26 May 2020 - 23:12
Post #7


Frequent User
Dołączył: Tue, 12 December 2017





Auto wraca do firmy "x" na poprawę, ale osobiście nie chciał bym ich poprawki, ale nie moje auto, mam nadzieję na polubowne rozwiazanie problemu. Kiedyś miałem okazję rozmawiać z tym tunerem i raczej mojego zaufania nie wzbudza, ogólnie bajkopisarz.
W tym momencie auto wróciło do serii i jedzie dość przejemnie. Czy dało to więcej niż 10KM ? Powiem tak, e90 163KM raczej większego wpier..lu by nie obskoczylo, a 330d 204KM to by zmiazdzylo te "205KM".
Co do samej firmy to zobaczymy, nie chcę robić im anty-reklamy czy się z nich wyśmiewać, bo nie taki cel tego postu, ale jak będą cwaniakowac to dam znać.
P. S sorki za błędy w poście, ale piszę na komórce i co chwile mi coś wstawia słownik (mega irytujące)
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 23:00