Shoutbox 0 nowych PW 



175 Stron V   1 2 3 > »  Start new topic
> Diesel Power
    Nazwa tematu Odpowiedzi Autor tematu Wyświetleń Ostatnia akcja
No New Posts  
Pompa vp37 1.9 tdi
Problem po modyfikacji pompy
11 Bartlomiej316 626 Saturday, 11 January 2020 - 18:38
Ostatni post: bolus1
No new  
29 SmokE88 2 037 Thursday, 09 January 2020 - 16:22
Ostatni post: buniooo
No New Posts  
11 DeMarian 1 583 Saturday, 04 January 2020 - 21:38
Ostatni post: latitude
No New Posts  
Ibiza asz
Big turbo
12 Muciek88 1 807 Saturday, 04 January 2020 - 17:25
Ostatni post: tomek 1980
No New Posts  
Hybryda od Peruna do BMW 3.0d
Czy użytkuje ktoś lub ma jakieś doświadczenia?
9 tvn 1 656 Wednesday, 01 January 2020 - 10:53
Ostatni post: DSTurbo
No New Posts  
3 SYLWEK28 1 044 Sunday, 29 December 2019 - 21:17
Ostatni post: SmokE88
No New Posts  
1 szycha145 244 Saturday, 28 December 2019 - 17:30
Ostatni post: Mis
No new  
38 marcin_kielce 6 969 Saturday, 28 December 2019 - 13:49
Ostatni post: flapjck1
No New Posts  
2.8 JTD 128 KM, Jumper
Co można z niego wyciągnąć?
12 kotperski 2 098 Saturday, 28 December 2019 - 12:09
Ostatni post: MadeInPoland
No new  
77 Matschke 41 395 Wednesday, 25 December 2019 - 11:40
Ostatni post: Raceboy
No new  
Wymiana rozrządu w afn  * 12
Czy wymieniać dolne kółko i śrubę?
32 tvn 4 889 Friday, 20 December 2019 - 19:41
Ostatni post: tomek 1980
No new  
6 979 matik 2 438 719 Monday, 16 December 2019 - 16:08
Ostatni post: vegetagt
No New Posts  
1 Kunio 550 Friday, 13 December 2019 - 20:44
Ostatni post: Mis
No New Posts  
0 usuniety 293 Friday, 13 December 2019 - 20:38
Ostatni post: usuniety
No New Posts  
0 Kunio 263 Thursday, 12 December 2019 - 20:27
Ostatni post: Kunio
No New Posts  
Zmienna geometria czy ktoś dorobił?
Wleciała mucha, nietypowe turbo.
2 MS13 757 Thursday, 12 December 2019 - 18:09
Ostatni post: MS13
No New Posts  
1 czarny588 486 Thursday, 05 December 2019 - 13:42
Ostatni post: elspasoo
No New Posts  
7 SYLWEK28 2 164 Sunday, 01 December 2019 - 13:21
Ostatni post: tdik
No new  
21 pavoolon 3 674 Monday, 25 November 2019 - 21:03
Ostatni post: damianz
No New Posts  
3 Placebo 609 Monday, 25 November 2019 - 15:17
Ostatni post: G-CSheko
No New Posts  
0 Placebo 321 Sunday, 24 November 2019 - 07:46
Ostatni post: Placebo
No New Posts  
3 rudek123456 809 Friday, 22 November 2019 - 16:48
Ostatni post: mlody2788
No New Posts  
E60/E61 530D 231KM upgrade turbo.
Przyśpieszyć woła roboczego :)
9 GrzesiekK. 1 275 Monday, 18 November 2019 - 20:16
Ostatni post: lightman
No New Posts  
N47D20 vs B47D20
różnice?
5 lazik 1 414 Monday, 04 November 2019 - 19:17
Ostatni post: prez_s
No New Posts  
BMW 740xd G11
czy warto chipować?
3 Adik G 1 103 Sunday, 03 November 2019 - 12:33
Ostatni post: fzhut
No New Posts  
3 kazip 834 Wednesday, 23 October 2019 - 08:41
Ostatni post: kazip
No New Posts  
0 tvn 518 Monday, 14 October 2019 - 15:22
Ostatni post: tvn
No new  
Silnik nadtarty po remoncie BMW N47,po 1 godzinie.  * 12
Szlif walu 0.25mm. Czyerocylindrowy diesel z rozrzadem z tylu.
39 osiemnastocylindrowiec 5 638 Tuesday, 08 October 2019 - 14:40
Ostatni post: lightman
No New Posts  
7 Tokar4wd 1 137 Sunday, 06 October 2019 - 16:40
Ostatni post: lukas313
No New Posts  
0 Tokar4wd 481 Wednesday, 02 October 2019 - 07:26
Ostatni post: Tokar4wd
175 Stron V   1 2 3 > »  Start new topic
New Posts  Nowe odpowiedzi
No New Posts  Brak nowych odpowiedzi
Hot topic  Popularny temat (Nowe)
No new  Popularny temat (Brak nowych) 
Poll  Sonda (Nowe)
No new votes  Sonda (Brak nowych)
Closed  Zamknięty temat
Moved  Przeniesiony temat
 



Zapamiętaj ustawienia

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 18 January 2020 - 04:46