Shoutbox 0 nowych PW 


21 Stron V  « < 7 8 9 10 11 > »   
Reply to this topicStart new topic
> e46 330Ci + 2jz by Leo
siewcu
post Tue, 20 Jun 2017 - 23:43
Post #161


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 04 December 2007
Skąd: Wrocław





Ja jeszcze nie miałem okazji... A chętnie bym się na prawy wprosił na przejażdżkę wink.gif


--------------------
www.time4rally.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 20 Jun 2017 - 23:43
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Leo`n
post Sun, 25 Jun 2017 - 22:24
Post #162


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





Ostatnio troszkę modów dosięgło czerwoną Zośkę :rotfl:

Pierwszy to wlot przez lampę i separacja filtra powietrza smile.gif
Sporo to dało bo reakcja na gaz to teraz petarda





Lampy na próbę żółte i zostają bo jest elegancko i kolejny torowy smaczek.

Mam jeszcze sporo pomysłów, muszę jeszcze kopnąć wałek wydechowy bo mam ori kółko tomei i aż się prosi żeby nim pokręcić wink.gif

Czekają nowe lepsze miechy do zawieszenia, jutro może w końcu złożę nowe hamulce na przód z tarczą 380mm wink.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post
siewcu
post Sun, 25 Jun 2017 - 23:41
Post #163


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 04 December 2007
Skąd: Wrocław





Gdzie by można było we Wrocku obejrzeć?


--------------------
www.time4rally.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
K@rol
post Mon, 26 Jun 2017 - 13:09
Post #164


Forum Killer
Dołączył: Sat, 03 December 2005





Pewnie kolo Korony smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Tue, 27 Jun 2017 - 09:09
Post #165


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





Zwykle tak wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
JegoOsobliwosc
post Tue, 27 Jun 2017 - 15:38
Post #166


Rookie
Dołączył: Thu, 22 June 2017





Ile taki kolektor dolotowy przyjdzie ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Sun, 24 Sep 2017 - 19:45
Post #167


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





W końcu się zebrałem i mogę napisać kilka słów o tegorocznej wyprawie. Wiem że długo to trwało ale ostatnio brak mi czasu dosłownie na wszystko.

Po raceismie zgodnie z tym co planowaliśmy już od dłuższego czasu z ekipą zebraliśmy się aby uderzyć na wakacyjnego tripa. Plan był dość prosty: wsiadamy w auta, bierzemy co potrzebne do życia i jedziemy przed siebie kierując się na Dubrovnik po drodze zahaczając o ciekawsze miejsca.

Ekipa była zwarta i dość zabawna bo jechałem ja swoim e46, kolega e30 (równie pomyloną jak moje auto) Kłopot swoim potwornym 335i, Darek e46 w kombi, Maciek vw t2 i Gustaw jako safety car busem z całym bałaganem na pokładzie a było tego sporo bo zabraliśmy połowe BMWexpert ze sobą biggrin.gif

Z polski wyruszyliśmy jakoś w godzinach późno wieczornych (choć jak zawsze plan był aby ruszyć o 18). Ruszyliśmy przez Czechy w stronę Balatonu bo tam chcieliśmy mieć pierwszy postój. Nie wiem dlaczego ale stwierdziliśmy że pojedziemy bocznymi czeskimi drogami dla urozmaicenia podróży i to był błąd biggrin.gif Droga ciągnęła się jak stare gacie, kilka razy nawigacja ogłupiałą i poprowadziła nas w pole ale generalnie na Węgry dojechaliśmy jakoś koło 9 rano i nad balatonem zostaliśmy 3 dni.

2 dni nic nie robienia przy autach spowodował że zachciało się na polu kempingowym poprawić kilka rzeczy u kłopota. No i tak poprawiliśmy że zrzuciło sylikon z rury od IC i złamało plastikowe kolanko od ukł wodnego. Szybka wycieczka w miasto zakupiliśmy potrzebne rzeczy i poskładaliśmy diablice do drogi. To była jedyna awaria przez cały wyjazd a zrobiliśmy na nim ponad 3500 km smile.gif

Z węgier udaliśmy się już prosto do chorwacji w okolice Zadaru. Dalej wycieczka toczyła się już swoim życiem bo jechaliśmy po prostu w dół zatrzymując sie w lepszych lub gorszych turystycznie miejscach na nocleg. 4 dni spędziliśmy w miejscowości Podaca gdzie był to nasz w zasadzie jedyny odpoczynek a miejscowość urzekła nas tym że nie było w niej za dużo turystów i była ostatnią turystyczną wioską w tej części Chorwacji. Jedzenie dobre i tanie, nocleg też niezbyt drogi, ludzie spoko wiec można było trochę odsapnąć.

W między czasie odwiedziliśmy wyspę Hvar gdzie nocowaliśmy przy samym morzu i spijaliśmy pod gwiazdami ich tamtejsze wino własnej roboty. Wyspa super, drogi tak wąskie że e46 ledwo mieścił się w pasie a pobocza to po prostu urwiska więc 80km drogi to nie lada wyzwanie biorąc pod uwagę to że tubylcy wszyscy mają we krwi rajdowca wink.gif
Na wyspie zatankowałem paliwa.... i to był największy błąd... Fura zaczęła podkapcać i smierdziało podpałką do grila. Po wyjeżdżeniu tego gówna do zera i zatankowaniu kolejnego zbiornika już na lądzie wszystko wróciło do normy smile.gif

Podsumowując:
trip mega udany, samochody dojechały i wróciły bez najmniejszego problemu
ludzie przyjmowali nas bardzo otwarcie i byli strasznie dla nas mili
policja o dziwo robiła sobie z nami zdjęcia, na granicy chorwacko węgierskiej chcieli żebyśmy troszkę "przyfisiowali" co też uczyniliśmy i bili nam brawo smile.gif
Za rok chcemy jechać jeszcze dalej.
Taka wyprawa pokazała wszystkie mocne i słabe strony wszystkich aut. Ja wiem że muszę poprawić kilka rzeczy jak choćby powrót klimatyzacji do auta co zresztą już zrobiłem. Jazda w 45 stopniowym upale nie napawała optymizmem i powodowała straszne zmęczenie za kierownicą. Wiem że zbudowałem dobry samochód który nie zawiódł mnie w takich momentach a wiem że nie miał łatwo. Zwłaszcza jak pojechaliśmy nagrać film z wyprawy w góry gdzie auta dostały na prawdę po dupie. Kłopot na ulicy zostawił z 3mm opony tak smażył kapora smile.gif

Polecam każdemu kto ma odwagę aby cos takiego zorganizować. Dla mnie to były jak dotąd najlepsze wakacje na jakich byłem smile.gif

A teraz kilka zdjęć z wyjazdu (będzie jeszcze film ale to nie prędzej jak w grudniu)



















































Chciał bym podziękować wszystkim z którymi mogłem spędzić te wakacje i mam nadzieję że za rok ekipa będzie większa smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piwo
post Sun, 24 Sep 2017 - 21:06
Post #168


I live here !
Dołączył: Wed, 03 February 2010
Skąd: Marki





Łał. Beemka robi wrażenie.mega.


--------------------
930kg+320KM+RWD+LSD+RaceTCS+lotus111r abs+semislick
1/4 2013r, 180KM: 13,806s
Tor Poznań 1m48,467s, Łódź 57,517s a052 przod, vr2 r7a(hl) tyl
0-200km/h 2020r www.youtube.com/watch?v=jj-Hbidv43s
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bolus1
post Sun, 24 Sep 2017 - 21:29
Post #169


Super User
Dołączył: Sun, 15 June 2014





heh a ktoś mówił że ta bmka nie będzie nadawał się do jazdy! biggrin.gif mega wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
A d a m
post Sun, 24 Sep 2017 - 21:43
Post #170


Super User
Dołączył: Sat, 26 November 2016
Skąd: Poznan





Gumball 3000 with BMWexpert biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bina
post Sun, 24 Sep 2017 - 22:34
Post #171


Frequent User
Dołączył: Wed, 01 October 2014





gruba ta BMW Podoba mi się w ryj
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Mon, 25 Sep 2017 - 00:13
Post #172


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





Aktualnie wróciłem do gwintu.... w chorwacji nie tylko byliśmy grzecznymi podróżnikami bo kto odmówił by sobie ich ciasnych górzystych dróżek praktycznie bez innych uczestnikó ruchu? Jednak poduszki super sprawa ale przy szybkich ciasnych zakretach i długich winklach czułem że auto się nie chce słuchać. Może gdyby było z 200km i małą masa to ok ale tutaj mam prawie 1600kg bez kierowcy i troche mocy też jest. Jednak żeby nie było normalnie czekam na PLSa i będziemy nadal mieć niskie a w pełni funkcjonalne auto smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bio
post Mon, 25 Sep 2017 - 09:46
Post #173


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





CYTAT(Leo`n @ Mon, 25 Sep 2017 - 00:13) *
[...] Jednak żeby nie było normalnie czekam na PLSa i będziemy nadal mieć niskie a w pełni funkcjonalne auto smile.gif

będzie zrobiona działająca geometria do gleby?


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BeeMiX
post Mon, 25 Sep 2017 - 13:20
Post #174


Moderator
Dołączył: Sat, 23 July 2005
Skąd: Nowy Jork / Choszczno





Jakiej marki masz gwint ? Ktoś w Polsce będzie dorabiać PLS czy kupujesz gotowe rozwiązanie ?


--------------------
97 Ultra White SC300 + 2JZ VVTi + GT35R + 6 speed
98 Smaragd schwarz SL500
08 S500L
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Mon, 25 Sep 2017 - 23:18
Post #175


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





Ja mam obecnie zawieszenie BC racing na spręćynach od ISC przód a tył robiony na zamówienie

na to siądzie PLS od BC racing więc trochę dedyk....

powinno to dobrze zagrać.

Muszę mieć możliwość podnieść auto bo dojazd do domu mam przez 2 masakryczne hopki które póki co omijam trawnikiem/chodnikiem i tylko czekam aż mnie ktoś cegłą rzuci biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fighter001
post Wed, 27 Sep 2017 - 09:34
Post #176


Frequent User
Dołączył: Fri, 07 December 2012
Skąd: wrocław





Jeździsz nią jako DD? Często widuje Cię w okolicach Wojnowa, nie da się auta nie zauważyć. Niestety jeszcze nie słyszałem jak naprawdę gada bo jak Cię mijam to zawsze w korku. Na żywo robi jeszcze większe wrażenie niż na foto.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
w0wacik
post Wed, 27 Sep 2017 - 17:53
Post #177


Frequent User
Dołączył: Fri, 14 November 2003
Skąd: Wwa





Taka trasa takim autem. Szacunek za odwagę i normalnie zazdroszczę...


--------------------
"When driving a car in real life, please remeber to be a safe driver by wearing a seat belt, using your turn signal and using good judgment"

Mercedes C270CDI T
Mercedes 280CE (C123)
Volkswagen Golf 1.9 TDI
Opel Combo

Pozdrawiam

w0wacik
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Fri, 29 Sep 2017 - 22:26
Post #178


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





CYTAT(Fighter001 @ Wed, 27 Sep 2017 - 09:34) *
Jeździsz nią jako DD? Często widuje Cię w okolicach Wojnowa, nie da się auta nie zauważyć. Niestety jeszcze nie słyszałem jak naprawdę gada bo jak Cię mijam to zawsze w korku. Na żywo robi jeszcze większe wrażenie niż na foto.



tak jak temp byla jeszcze w miare normalna ze mozna bylo zagrzac gumy i zlapac trakcje to praktycznie przez 2 miesiace codziennie nia jezdzilem do pracy smile.gif a po pracy wiadomo wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ZUCZEKTT
post Wed, 01 Nov 2017 - 15:58
Post #179


Super User
Dołączył: Sat, 30 October 2010





Super wyprawa, fajnie się czyta takie opowieści, a i jest o czym w zimie przy wodeczce pogadać, lubię jak ktoś prucz permanentnego modzenia gdzieś jeszcze autem jeździ, sam uprawialem taką turystykę dzięki czemu mam co wspominać. Gratuluję.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Thu, 02 Nov 2017 - 18:43
Post #180


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





Dzięki za miłe słowa smile.gif

Aktualnie auto stoi sobie w ciepłym garażu a ja powoli zaczynam kompletować kucizne plus kilka innych fajnych fruktów smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

21 Stron V  « < 7 8 9 10 11 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 29 March 2024 - 11:18