Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V  < 1 2 3  
Reply to this topicStart new topic
> [e36] SILNIK 4.4 V8 W BMW E36
Maco66
post Sun, 06 Apr 2008 - 12:20
Post #41


User
Dołączył: Wed, 29 November 2006
Skąd: Wieluń





Sprawa silnika została zakończona.Miska wylądowała na swoim miejscu w finalnej postaci.Sprzęgło,docisk,koło zamachowe...wszystko gotowe do wpakowania w furę...Niestety pojawił się problem czasowy,czyli więcej mnie nie ma w kraju jak jestem a bryka potrzebna na "już".Bardzo poważnie zastanawiam się nad sprzedażą gotowego kompletu razem ze skrzynią a do swojej coupe zamontuję 2,5 lub 2,8 l.Byle szybko bo będę musiał zacząć jeździć "stopem".Jeszcze się waham,ale sprawa jest raczej przesądzona.Jutro znowu wyjeżdżam więc do wieczora pewnie wszystko wyląduje w dziale "sprzedam".Takie życie...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 06 Apr 2008 - 12:20
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
rumpel_ski
post Sun, 06 Apr 2008 - 22:27
Post #42


Frequent User
Dołączył: Sun, 16 March 2008
Skąd: Płock





Witam MACO66, jeżeli chcesz sprzedać napisz na PW numer zadzwonię nie twierdzę że na 100% jednak jeżeli masz orientacje co do wymiarów gabarytowych tego silnika wraz z osprzętem to nie wykluczone. Chodzi mi o to ile miejsca zajmuje silnik tak jakby go w jakiś sześcian wrzucić - to jakie muszą być wymiary i jeszcze mnie interesi jaka waga silnika kpl. Pozdrawiam.


--------------------
BMW SWAPY MECHANIKA DIAGNOSTYKA. 790 641 416
Go to the top of the page
 
+Quote Post
lokiecgb
post Sun, 21 Jun 2009 - 20:20
Post #43


Rookie
Dołączył: Sun, 09 November 2008
Skąd: czestochowa





witam . czy ktos moze pomoc w/s podlaczenia elektryki? potrzebuje schemat podlaczenia silnika pod instalacje auta m60 =} e36. ewentualnie sam schemat zlacza w e36 . schemat pinow wiazki silnika m60 posiadam . gorzej z pinami auta . jezeli ktos moze podeslac to dzieki z gory .
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 25 April 2024 - 17:17