Shoutbox 0 nowych PW 


432 Stron V  « < 365 366 367 368 369 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Dowcip. REWELKA !, [uwagi odn. zamieszczania w pierwszym poście]
maaaad
post Thu, 15 Nov 2018 - 18:56
Post #7321


Forum Killer
Dołączył: Wed, 26 November 2008





CYTAT(error. @ Thu, 15 Nov 2018 - 15:23) *
Też mi argument dot. technologii. rolleyes.gif
Wyjrzyj gdzieś dalej niż poza czubek własnego nosa.

A z perspektywy czyjego nosa mam patrzeć? Billa Gatesa? laugh.gif
Technologia to nie tylko elektryczne samochody. A żeby dostrzec ich wady musiałbyś zdjąć te klapki z oczu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 15 Nov 2018 - 18:56
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
error.
post Thu, 15 Nov 2018 - 20:46
Post #7322


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





Z perpektywy zwykłego użytkownika, którego STAĆ na nowe technologie. Nieskromnie sądzę, że o ich wadach i zaletach wiem relatywnie sporo. Ale to w sumie miłe, że martwisz się o mój wzrok. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wombat
post Thu, 15 Nov 2018 - 21:07
Post #7323


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 16 February 2003
Skąd: Wawa Ursus





juz mi tu kiedyś jakis patafian tu na forum pisał że "jeżdże 120 konnym FWD' to co ja tam moge wiedzieć. No to kupiłem 300konne RWD i zdania nie zmieniłem. Teraz ty pojechałes podobnym burakiem. I co z tego że jeżdże "starym" focusem? To z tego wyciągasz wniosek że pale świeczką a TV u mnie w domu to ta świeczka i cienie co sobie na ekran z prześcieradła (pranego oczywiście w drewnianej balii i na tarze) rzucamy?
Bo cie stać? łaaał. Mnie też - no i co z tego? To znaczy że zgodnie z hasłem "pomagaj frajerom pozbyć sie pieniędzy" mam kupowac każda głupotę bo na YT pokazali i powiedziei że to "nowa technologia" i robic za frajera co wszystki bezkrytycznie łyka jak młody pelikan?

Wypisałem ci rzeczowe argumenty a ty masz na to odpowiedż że wymyślac takie rzeczy to "niepostępowe" i pewnie z biedy wynika.
Jak do podcierania tyłka wymyślą elektryczny kondenastor co cie bedzie kopał w tyłek prądem i kosztował 5 tysięcy bo ktos na YT powie że to trendy i nowatorskie to tez sobie kupisz BO CIĘ STAĆ (łaał) czy jednak pojedziesz z intelektu i się nie skusisz bo popatrzysz na to krytycznie i jednak stwierdzisz że wolisz przestarzały papier toaletowy? Bo jednak ma pewne niepodważalne użytkowe zalety (i wciąż os..a dupa potem nie piecze)?



--------------------
____________________________________________
Dizlem - lamusie, możesz wozić se mamusie...
Wombat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
error.
post Thu, 15 Nov 2018 - 21:20
Post #7324


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





Chyba się deko zapędziłeś w "moich" osądach na swój temat. Rzeczowe argumenty, które to? Te, które stawiają tezy do urządzenia, ktore na dobrą sprawę jeszcze nie powstało?smile.gif Bo na żadne z moich ostatnich pytań nie dałeś odpowiedzi, co z tym rowerem?wink.gif PS. Nie stać mnie w tej chwili na "zadna" z tych rzeczy, kompletnie nie zrozumiałeś moich intencji aprops perspektywy o której mówiłem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wombat
post Thu, 15 Nov 2018 - 22:22
Post #7325


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 16 February 2003
Skąd: Wawa Ursus





te które mówią o tym dlaczego ten "pojazd" dla policji jest kompletna pomyłką. Brak sensownego zastosowania i ograniczenia. Istnieje żeby udowodnić że można go zrobić... tylko po co?
Tworzenie rzeczy bez sensu żeby je na siłe gdzies zastosowac to nie jest postęp. Postęp to usprawnianie rzeczy a nie zwalanie sobie na głowe kolejnych ograniczeń i uczenie sie ich kochać wmawiając sobie że to super.



--------------------
____________________________________________
Dizlem - lamusie, możesz wozić se mamusie...
Wombat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
error.
post Thu, 15 Nov 2018 - 22:37
Post #7326


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





Ale to ty się uwziąłeś na zastosowanie w policji, nie ja. Idea może być rozwijana w całkiem odmiennych kierunkach. Ty naprawdę uważasz, że to słaby pomysł, bo ktoś rzuci na to kilkumetrowy lańcuch? biggrin.gif No inne mamy podejście do pewnych spraw. laugh.gif Z resztą ta rzeczowość argumentów, to tak umownie jest ustalona. laugh.gif
Postęp, to pojęcie względne. Czasem to coś, czego ludzie nie zauważają na codzień. Pożycze ci swoje klapki na oczy, będzie ci się łatwiej/spokojniej żyło. wink.gif Nadal nie powiedziałeś mi co z tym rowerem...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Damzzii
post Thu, 15 Nov 2018 - 23:50
Post #7327


Super User
Dołączył: Thu, 27 February 2014





Jak to co z rowerem? Fajny... na początku, później człowiek jednak łapie że nie o to chodzi w jeździe na rowerze.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
santacruz
post Fri, 16 Nov 2018 - 01:16
Post #7328


Frequent User
Dołączył: Mon, 27 September 2010
Skąd: oslo





jak dzieci laugh.gif


panowie To jest DUBAI qr.a!!!

ich stac aby pewnie wszystkie policyjne wozy tankowac jonnym walkerem

pomysl fajny - napewno do dopracowania


--------------------
2cool4ya
bmw e23 728i 1984 lpg
hvitlok.no
macademy.no
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wombat
post Fri, 16 Nov 2018 - 07:38
Post #7329


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 16 February 2003
Skąd: Wawa Ursus





oczywiście że fajny. tylko nie jako pojazd użytkowy dla policji - a tym kontekście był pokazany. Ale pewnie są dziedziny w których może być idealny. Pompowany żółty banan tez jest świetnym pojazdem do pływania i daje mase radochy ale "służby" jednak preferują tradycyjny ponton.
Takiemu dronowi z ludzikiem bliżej jest do poduszkowca (a te znalazły swoje zastosowanie) ale nawet dodatkowy stopień swobody mało go ratuje.
Inna sprawa że pomysł takiego pojazdu jest rozwijany od II Wojny i mimo upływu 60 lat wielkiej rewolucji nie ma. - wciąż lata tylko chwile i bez szału. W tym czasie nawet samochody poleciały w kosmos smile.gif, komputery zdominowały świat.. itd ale w dziedzinie "osobistych pojazdów latających" mimo wpakowania tam stabilizującej elektroniki, całkowitej zmiany materiałów i metod projektowania to jak sie na to wsadzi człowieka to wciąż jest niepewnie i blisko i krótko latający ziemniak. A jak ma latać dobrze to wtedy wymaga to zaplecza, przygotowania, stroju..itd - staje sie niepraktyczny i mało dostępny.
To tak samo jak z myśliwcami - już teraz mogły by latać szybciej, skrecać gwałtowniej i "stawać na uszach" ale problemem jest ten ludek w środku co nawet w kombinezonie przeciwprzeciążeniowym niezbyt dużo może znieść.
Wiec pomysł fajny - tylko jak go wykorzystać?


--------------------
____________________________________________
Dizlem - lamusie, możesz wozić se mamusie...
Wombat
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Fri, 16 Nov 2018 - 08:09
Post #7330


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





Wombat polecam ciut więcej pokory dla nauki i możliwości twórczych człowieka.

Obie konstrukcje dzieli nie więcej niż 25 lat.





CYTAT(Wombat @ Fri, 16 Nov 2018 - 07:38) *
Wiec pomysł fajny - tylko jak go wykorzystać?


Np. statek ewakuacyjny. Są miejsca gdzie zwykły śmigłowiec nie doleci z pomocą. Góry, płonący wieżowiec itp. Leci tam bezzałogowy dron, zabiera człowieka a operator zdalnie sprowadza w bezpieczne miejsce. Tak na szybko wymyśliłem i nie mam pojęcia czy znajdzie zastosowanie w praktyce smile.gif


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
flapjck1
post Fri, 16 Nov 2018 - 09:20
Post #7331


Forum Homee
Dołączył: Tue, 14 November 2006





Moim ulubionym wynalazkiem bez sensu sa ekranoplany smile.gif

https://youtu.be/r5V27p7rgr0
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Loobo
post Sat, 17 Nov 2018 - 19:55
Post #7332


Frequent User
Dołączył: Fri, 23 September 2005
Skąd: WB





Po co rząd kupił nowe limuzyny?
Na wszelki wypadek.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SONIC
post Sat, 17 Nov 2018 - 20:05
Post #7333


Forum Killer
Dołączył: Mon, 19 December 2005
Skąd: Płock





flapjck1 - to był ciekawy pomysł transportowiec o niesamowitej predkosci nie wykrywalny dla radarów .....takie cos wpada do portu robi sieke i udaje sie niewiadomo gdzie z predkoscia 500km/h - 50 lat temu to był dobry pomysł...


--------------------
BMW E64 645i
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OMEGA
post Fri, 23 Nov 2018 - 00:52
Post #7334


User
Dołączył: Sat, 10 January 2009







--------------------
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/southparkturbo.jpg[/IMG][/URL]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
done4
post Wed, 28 Nov 2018 - 11:54
Post #7335


Forum Killer
Dołączył: Sat, 03 July 2010





https://www.mazdaspeed.pl/forum/viewtopic.p...94&t=207695
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LAWNOWERMAN
post Wed, 28 Nov 2018 - 13:11
Post #7336


User
Dołączył: Mon, 11 August 2003
Skąd: 3-Miasto





Wombat - ale jest na pewno tańszy niż helikopter.
I zakładając jakieś krótkie odcinki po podmokłym terenie to pewnie będzie super.

a co do rozwoju to jest tak jak trochę z elektrykami - jest parcie na pseudo eko ale dalej lobby ropy naftowej jest mocne.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LAWNOWERMAN
post Wed, 28 Nov 2018 - 13:13
Post #7337


User
Dołączył: Mon, 11 August 2003
Skąd: 3-Miasto





CYTAT(OMEGA @ Fri, 23 Nov 2018 - 00:52) *


Bydghana ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
OMEGA
post Wed, 28 Nov 2018 - 19:23
Post #7338


User
Dołączył: Sat, 10 January 2009





LAWNOWERMAN


Nie.. reklama Bydgoszczy


--------------------
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/4/southparkturbo.jpg[/IMG][/URL]
Go to the top of the page
 
+Quote Post
grzesiek84
post Thu, 29 Nov 2018 - 16:48
Post #7339


Frequent User
Dołączył: Wed, 06 February 2013
Skąd: Namysłów





Ten handlarz z 7metrów pod ziemią to nasz klubowicz laugh.gif Lukasz-fso ten od Poloneza turbo.


--------------------
Crx Ballade Zc1&Bmw E36 328,Bmw E46 330i.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SONIC
post Thu, 29 Nov 2018 - 18:40
Post #7340


Forum Killer
Dołączył: Mon, 19 December 2005
Skąd: Płock





13 samochoów na lore... no byłem na tej giełdzie w antwerpii bo niedaleko pracuje wiziałem cuda ale nie takie biggrin.gif


--------------------
BMW E64 645i
Go to the top of the page
 
+Quote Post

432 Stron V  « < 365 366 367 368 369 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wednesday, 24 April 2024 - 23:27