Shoutbox 0 nowych PW 


 
Closed TopicStart new topic
> Kierownica Logitech G25/27 vs. Force GT
Kubik_CDTi
post Sun, 29 Jan 2012 - 17:42
Post #1


Super User
Dołączył: Fri, 18 May 2007
Skąd: Białystok





Witam,
zapytam tutaj jako,że w Games Forum nie mogłem założyć topicu,a jednak część użytkowników grywa.
Złamałem dość poważnie lewą rękę (kość ramienna,składana operacyjna)niedługo mam kontrolne prześwietlenie i jak będzie ok,to jakaś rehabilitacja itp..Wymyśliłem więc sobie,żeby najpierw wirtualnie poćwiczyć ,zanim wsiądę za kółko. dodatkowo w celu usprawniania się wykorzystam leżącą już w domu zakurzoną ps2 +klasyk gatunku,czyli gran turismo4 .No i jako,że nie mam kierownicy chcę zakupić.Chcę przeznaczyć na to 500-600zł,czyli nowa Logitech Force GT vs.używana G25/27.
Czy Kierownica G25/27 jest tak warta grzechu?
Miał ktoś problemy z którymś z modeli,bo z tego co wyczytałem,to po katungach w G25 potrafi coś polecieć,a jednak kupując używaną kierownicę to ryzyko występuje,a to byłoby słabe wyrzucić 600zł na kierownicę,która po tygodniu musiałby iść do naprawy.
Nowej G nie kupię,bo zapewne po osiągnięciu pełnej sprawności,będzie używana od święta.
Z góry dzięki za pomoc w rozwiązaniu dylematu wink.gif
Pozdrawiam
P.S.Moderatora poprosiłbym o napisanie pw w przypadku ponownego usunięcia co nie tak jest z tym wątkiem w dziale off-topic,dział games ogarnąłem i wpisy sprzed kilku lat nic nie mówiły o awaryjności.


--------------------
Szczęśliwi paliwa nie liczą ;)
Chipped by MR Motors
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 29 Jan 2012 - 17:42
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
lukey
post Sun, 29 Jan 2012 - 18:53
Post #2


Super User
Dołączył: Tue, 29 May 2007
Skąd: Cambridge/Skrzeszowice k.Krakowa





Ja kupiłem używana g25 jak miałem złamaną nogę. Gram w gt3 i lfs itp. Napewno jakoś wykonania jest na wysokim poziomie (skóra ,plastik). Mam ją już około 2 lat i zero problemów. Kolega ma g27 i jest dużo cichsza przy skrecaniu ale nie wiem czy to wina łożysk czy tak te kiery już miały . W g25 masz lewarek jak w samochodzie i opcje zmiany na sekwencję. Ja nie żałuje.


--------------------
Fabia vRS daily
Golf mk2 16v almost no progress...
,,If you no longer go for the gap that exists,you no longer a racing driver"
Go to the top of the page
 
+Quote Post
matteusz
post Sun, 29 Jan 2012 - 19:01
Post #3


Forum Homee
Dołączył: Thu, 18 September 2008
Skąd: Tarnobrzeg/Warszawa





Ja również polecam G25, ponad rok temu kupiłem używkę i jak do tej pory żadnych problemów. Jakość wykonania na wysokim poziomie, no i 900 stopni robi swoje wink.gif


--------------------
'84 Opel Kadett V6 powered by Transplantz Best ET 14.975 VAG Racing 2014 - bo tak
'97 BMW 328i 233KM/282Nm by 109-Performance - na co dzień
'00 Honda Integra Type R W1 PROFI 248KM/215Nm by strojenia.pl - na tor
'05 Renault Megane RS225 274KM/383Nm powered by ECUmajster - na weekend
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Karrlos
post Sun, 29 Jan 2012 - 20:32
Post #4


Super User
Dołączył: Mon, 02 August 2004
Skąd: Gdańsk





G25 jest lepiej wykonana i ma skrzynię biegów H oraz pedał sprzęgła, mocniejszy FF i łopatki z prawdziwego zdarzenia.
Jeżlei masz na to miejsce i będziesz tego używał to bierz.

Jeżeli tylko sekwencja to raczej nie warto przepłacać - Force ma przyciski, któe są wygodne w użyciu.
Jedną i drugą najlepiej brać na gwarancji

GT też ma 900 stopni


--------------------
E30 318is
Go to the top of the page
 
+Quote Post
greenhorn
post Sun, 29 Jan 2012 - 21:15
Post #5


Super User
Dołączył: Sat, 21 June 2003





+1 dla G25.
Chodzi prawie trzy lata i smiga aż miło. Ja za nową deko ponad 600 PLN dałem:)


--------------------
7:39,9
2:35,8
1:37,9
Go to the top of the page
 
+Quote Post
KEIL
post Sun, 29 Jan 2012 - 21:22
Post #6


User
Dołączył: Fri, 27 April 2007
Skąd: Kraków





Mam DF GT i złego słowa nie mogę powiedzieć jedynie trochę głośna ale działa wyśmienicie już ponad dwa lata, pamiętaj również o jakimś stojaku jak choćby wheel stand pro. Świetnie sprawdza się taki zestaw w gt 5 czy f1 2010 i 2011.


--------------------
Megane3RS #RB7
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Owko
post Sun, 29 Jan 2012 - 21:54
Post #7


don padre
Dołączył: Thu, 18 September 2003
Skąd: officially Boat.





do pisania o sprzęcie do gier jest forum do gier samochodowych. nie jest sekretem, co zrobić, by móc tam pisać


--------------------
Giulia/i3/S40/e36

'Who controls the past controls the future. Who controls the present controls the past'.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 23:32