Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Pytania dotyczace podlaczenia det 3
Rascal
post Wed, 15 Jul 2020 - 12:07
Post #1


Rookie
Dołączył: Wed, 15 July 2020





Czesc. Jestem nowy na forum, więc na wstepie chcialbym sie przywitac. Od zawsze mialem zajawke na auta, ale dopiero teraz pojawil sie budżet do zabawy i kombinowania.
Moim celem jest uturbic silnik na, podpiac det3, wystroic go samemu, a jesli zamiast szybkiej fury bede mial auto z rozwalonym silnikiem to trudno, daje mi to satysfakcje i chce spróbować.
Kupilem seat arosa 1.4 mpi 16v. Po zrobieniu rozrzadu, oleju i filtrow nadszedl czas na podlaczenie ecumastera. Prosze Was o podpowiedz w rozwiazaniu kilku problemów:
1. Podlaczylem seryjny map sensor i moge zmienic dawke tylko w najnizszej kolumnie poziomo. Do czytania obrotow potrzebuje podpiac zaplon i wtedy będę mogl sterowac paliwem we wszystkich komorkach, tak?
2. Podpiecie zaplonu: Mam modul zaplonowy z czteropinowa wtyczka, z tego co znalazlem to zasilanie, masa i 2 piny zaplonu. W schemacie z instrukcji ecumastera jest podlaczony tylko jeden przewod z modułu. Wiem, ze bede mogl tylko opozniac zaplon, czy jak go podepne pojawia sie obroty w osi x paliwa? Prosze o pomoc w podpieciu zaplonu.
Dodam ze narazie podlaczam jako swinke, później wejdzie fi, jesli chodzi o mechanike cos tam wiem ale nigdy nie mialem do czynienia z elektroniką.
Jeszcze ostatnie pytanie, czy nie mozna podpiac czujnika walka (halla) zamiast modulu?
To podstawy, ale od czegos musze zacząć. Wierze ze nie ma glupich pytan, z gory dzieki za pomoc smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 15 Jul 2020 - 12:07
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Mis
post Wed, 15 Jul 2020 - 12:36
Post #2


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 07 January 2009
Skąd: Rzeszów





Napisz jakie masz ecu albo wrzuć fotkę naklejki z ecu.


--------------------
RS3 8V2 nardo limo pl 540HP 680NM
109-Performance
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rascal
post Wed, 15 Jul 2020 - 13:23
Post #3


Rookie
Dołączył: Wed, 15 July 2020





https://pasteboard.co/JhLosAl.jpg
Go to the top of the page
 
+Quote Post
przemek1602
post Thu, 16 Jul 2020 - 05:07
Post #4


User
Dołączył: Sun, 03 May 2020





Jest cały temat o masterze a ty nawet dobrze instrukcji nie przeczytałeś.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Rascal
post Thu, 16 Jul 2020 - 10:50
Post #5


Rookie
Dołączył: Wed, 15 July 2020





W temacie nie znalazlem wszystkiego dokladnie co potrzebuje, a instrukcja przeczytana dlugo przed pojawieniem sie Twojego cennego zdania. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 29 March 2024 - 15:06