Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V   1 2 3 >  
Reply to this topicStart new topic
> Komot - dobrzy fachowcy od VW
Simon
post Wed, 05 Mar 2003 - 20:26
Post #1


Forum Killer
Dołączył: Tue, 22 October 2002





Za namową Mastera i kolegów z bielska (PatTDi i Shafter) byłem na serwisie w Komocie - odwalają tam kawał dobrej roboty przy mechanice - nie dość że wymienili sprawnie sprzęgło, usunęli wyciek oleju z silnika (nad którym Noma2 męczyła się 2 razy i nic nie wymyśliła) za parę złotych to jeszcze gratis poprawili niedociągnięte węże na klimie oraz umyli na błysk autko (byłem w szoku jak wyglądało bo auta nie myłem od 2 miesięcy ) - tak więc ze spokojnym sumieniem mogę polecić ten serwis tym co potrzebują.

Aha - a silniczek to wymyli na taki błysk że szok - po zimie cały był ze soli - a jak odbierałem auto to myślałem że połowę części na nowe wymienili - tak było czysto !
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 05 Mar 2003 - 20:26
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
RUfi
post Wed, 05 Mar 2003 - 21:48
Post #2


Forum Clubber
Dołączył: Sat, 26 October 2002
Skąd: WWA





Widać ,zdarzają sie jeszcze dobre serwisy, Moze znacie jakieś ASO seata, w WWA albo w okolicach, bo z moim chyba sięrozstanę po problemach z olejem i traktowaniu jak kogoś kto robi same problemy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Master/s
post Wed, 05 Mar 2003 - 23:05
Post #3


Forum Clubber
Dołączył: Mon, 11 November 2002
Skąd: Wawa





CYTAT("Simon":2i12kyfz)
Za namową Mastera i kolegów z bielska (PatTDi i Shafter) byłem na serwisie w Komocie - odwalają tam kawał dobrej roboty przy mechanice - nie dość że wymienili sprawnie sprzęgło, usunęli wyciek oleju z silnika (nad którym Noma2 męczyła się 2 razy i nic nie wymyśliła) za parę złotych to jeszcze gratis poprawili niedociągnięte węże na klimie oraz umyli na błysk autko (byłem w szoku jak wyglądało bo auta nie myłem od 2 miesięcy ) - tak więc ze spokojnym sumieniem mogę polecić ten serwis tym co potrzebują.

Aha - a silniczek to wymyli na taki błysk że szok - po zimie cały był ze soli - a jak odbierałem auto to myślałem że połowę części na nowe wymienili - tak było czysto !



To moi uczniowie i moja szkoła Simon . Byli na moich wykładach (w centrum szkolenia SEAT-a) i masz efekty


--------------------
http://www.tdi-tuning.pl
Profesjonalny Chiptuning. Hamownia Podwoziowa Maha LPS3000 4x4
Go to the top of the page
 
+Quote Post
k3
post Wed, 05 Mar 2003 - 23:48
Post #4


Super User
Dołączył: Wed, 19 February 2003
Skąd: Katowice





Miło to słyszeć, ze są dobrzy.. Mnie wkrótce czeka wymiana rozrządu (jeszcze z 2-3tys.)
A potem.... obudzimy w autku bestie

pzdr


--------------------
-----------------------------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_shafter_*
post Thu, 06 Mar 2003 - 13:52
Post #5









noma 2 Ten salon dla mnie jest spalony po przekrecie z borami z kratka a chlopaki z komotu sa naprawde OK, wiedza co robia i robia to solidne
Go to the top of the page
 
+Quote Post
k3
post Thu, 06 Mar 2003 - 23:31
Post #6


Super User
Dołączył: Wed, 19 February 2003
Skąd: Katowice





CYTAT("shafter":169zrkgk)
noma 2 Ten salon dla mnie jest spalony po przekrecie z borami z kratka a chlopaki z komotu sa naprawde OK, wiedza co robia i robia to solidne



Bory z kratka? O co chodzi?

A Komot dzis odwiedzilem, nawet z Shafterem po malej jezdzie zapoznawczej , i wygladaja na kompetentnych
Wymiana rozrzadu z czesciami - 520 zl.. to tylko 3x mniej niz w Noma
Go to the top of the page
 
+Quote Post
piLek
post Fri, 07 Mar 2003 - 04:49
Post #7


User
Dołączył: Sun, 15 December 2002
Skąd: śląsk





shafter, jaki przekret z borami z kratka byl w nomie2??
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simon
post Fri, 07 Mar 2003 - 20:31
Post #8


Forum Killer
Dołączył: Tue, 22 October 2002





CYTAT("k3":3uw4z671)
CYTAT("shafter":3uw4z671)
noma 2 Ten salon dla mnie jest spalony po przekrecie z borami z kratka a chlopaki z komotu sa naprawde OK, wiedza co robia i robia to solidne



Bory z kratka? O co chodzi?

A Komot dzis odwiedzilem, nawet z Shafterem po malej jezdzie zapoznawczej , i wygladaja na kompetentnych
Wymiana rozrzadu z czesciami - 520 zl.. to tylko 3x mniej niz w Noma


Ja na rozrząd jadę za 8 tyś km - też do nich
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tdik
post Sat, 29 Mar 2003 - 22:39
Post #9


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 23 March 2003
Skąd: B-B, KRAK





panowie kolesie z komotu sa ciency jak barszcz poza tym sa kretaczami przekonalem sie o tym
podpusilem ich i sie wygadali


--------------------
Z3 coupe :) jest
Z4 coupe :) jest
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tdik
post Sat, 29 Mar 2003 - 22:39
Post #10


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 23 March 2003
Skąd: B-B, KRAK





panowie kolesie z komotu sa ciency jak barszcz poza tym sa kretaczami przekonalem sie o tym
podpusilem ich i sie wygadalipanowie kolesie z komotu sa ciency jak barszcz poza tym sa kretaczami przekonalem sie o tym
podpusilem ich i sie wygadalipanowie kolesie z komotu sa ciency jak barszcz poza tym sa kretaczami przekonalem sie o tym
podpusilem ich i sie wygadali


--------------------
Z3 coupe :) jest
Z4 coupe :) jest
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Simon
post Sat, 29 Mar 2003 - 23:24
Post #11


Forum Killer
Dołączył: Tue, 22 October 2002





Podaj jakieś fakty a nie tylko obrzucasz błotem... może masz rację a tak to stawiasz swoją osobę w podejrzanym świetle ?)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tdik
post Sat, 29 Mar 2003 - 23:33
Post #12


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 23 March 2003
Skąd: B-B, KRAK





wiec tak padll mi sensor deszczu. dalem woza do naprawy. trzymali 2 dni. powiedzielize ok. skasowali 150.
sensor padl mi po pierwszej dziurze znowu.
pojechalem do niech z rekjlamacja, oni na to ze zamowia czesciz a 600 i zmienia co trzeba bedzie. po miesiacu nastepnym pojechalem do nich na naprawe. skasowali 300 bez faktury. zapytalem co zniemili skoro wzieli 300. oni na to ze mikrowylacznik w zamku maski padl i obeszli go na krotko. za to 300 zeta przepraszam, ja do tych kretaczy wiecej woza nie dam


--------------------
Z3 coupe :) jest
Z4 coupe :) jest
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PatTDI
post Sun, 30 Mar 2003 - 10:53
Post #13


Forum Homee
Dołączył: Wed, 27 November 2002
Skąd: Bielsko-Biała





kogos w chuja musza robic cale szczescie to nie jestem ja. juz trzeci tydzien jezdze samochodem zastepczym od nich. rzadko kiedy daja inne serwisy bez proszenia na kolanach. pozatym mnie malo kasuja jak i reszte na tym forum. albo cos Ci sie pomylilo albo masz pecha.


--------------------
CompSport
Profesjonalnie Strojony Chiptuning
http://www.compsport.pl

696030909
696030910
33 8213118
GG 3643857
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tdik
post Sun, 30 Mar 2003 - 11:33
Post #14


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 23 March 2003
Skąd: B-B, KRAK





wiesz PAt zajbista wskazowka ja mam o nich swoje zdanie, bardziej sie wyslic nie mogles. wiesz ja nie jestem od nich uzalezniony bo gwarancje od woza wywalilem w kosz w pierwszym dniu. sa drodzy i nie znaja sie na niczym, ja robie auto swoje u kogo innego. gosc jest specjalista od bmw porsche i volkswgena. poza tym mozna u niego niezle fury poogladac. takze chlopcy z komotu moga sie uczyc od niego.


--------------------
Z3 coupe :) jest
Z4 coupe :) jest
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PatTDI
post Sun, 30 Mar 2003 - 12:19
Post #15


Forum Homee
Dołączył: Wed, 27 November 2002
Skąd: Bielsko-Biała





kazdy ma swoje zdanie. ja nie bede sie wysilal i pisal ze np. serwis Komot wygral 1 miejsce serwisu seata w polsce. znam wszystkich osobiscie.
aha bym zapomnial oni maja sie od kogo uczyc nie boj sie. jezdza na szkolenia do Master/sa wiec mysle ze troszke sie myslisz jesli o nich chodzi.

a jesli chodzi o gwarancje to chyba nie bylo za madre.
chyba ze masz za duzo pieniedzy.


--------------------
CompSport
Profesjonalnie Strojony Chiptuning
http://www.compsport.pl

696030909
696030910
33 8213118
GG 3643857
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tdik
post Sun, 30 Mar 2003 - 12:21
Post #16


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 23 March 2003
Skąd: B-B, KRAK





to ze maja pierwsze miejsce to wiem ja tylko mowie o swoim przypadku i do nich juz nie jezdze; poza tym dla ciebie sa ok dla mnie nie. kazdy wybiera kto dlubie w jego wozie. u mnie nie podlubia. choc gosc od czesci jest super, to narazie jedyny pozytyw

TEMAT UWAZAM ZA ZAMKNIETY DO NICZEGO TO NIE PROWADzi


--------------------
Z3 coupe :) jest
Z4 coupe :) jest
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_shafter_*
post Sun, 30 Mar 2003 - 12:21
Post #17









No to dawaj namiary na tego kogos jak taki dobry, ja mam identyczne odczucia jak PatTDI i Simon, komot jest szybki (zawsze moge podjechac bez umawiania i poprosic o szybka konsultacje), niedrogi i naprawde solidny ... jak dla mnie to chlopaki sa ok w 100%
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PatTDI
post Sun, 30 Mar 2003 - 12:25
Post #18


Forum Homee
Dołączył: Wed, 27 November 2002
Skąd: Bielsko-Biała





tdik - mysle ze cos Ci sie pomylilo. to nie Ty jestes tutaj od zamykania tematow. jak nie chcesz rozmawiac to po prostu nie odpisuj. aha nie pisz do mnie duzymi literami do slepy nie jestem a zarazem starsznie mnie to drazni bo wydaje mi sie ze podnosisz na mnie glos.


--------------------
CompSport
Profesjonalnie Strojony Chiptuning
http://www.compsport.pl

696030909
696030910
33 8213118
GG 3643857
Go to the top of the page
 
+Quote Post
tdik
post Sun, 30 Mar 2003 - 12:28
Post #19


Forum Clubber
Dołączył: Sun, 23 March 2003
Skąd: B-B, KRAK





robie na bystrzanskiej PANA Fordeja


--------------------
Z3 coupe :) jest
Z4 coupe :) jest
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PatTDI
post Sun, 30 Mar 2003 - 12:34
Post #20


Forum Homee
Dołączył: Wed, 27 November 2002
Skąd: Bielsko-Biała





nie mam doswiadczenia z panem F. i sie nie wypowiem.


--------------------
CompSport
Profesjonalnie Strojony Chiptuning
http://www.compsport.pl

696030909
696030910
33 8213118
GG 3643857
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V   1 2 3 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Monday, 29 April 2024 - 09:41