Shoutbox 0 nowych PW 

4 Stron V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> KLIENCI, zdjecia wyslanych sprzetow, opinie klientow...
rennen
post Wed, 06 Mar 2013 - 02:33
Post #61

I live here !

CYTAT(robert7791 @ Tue, 05 Mar 2013 - 12:52) *
Nosb-bez urazy.
Szukam auta i również rozpatruje rynek US, ale auto dla mnie więc chciałbym najlepiej takie , w którym nie musiałbym wymieniać ćwiartki... a większość z US które widziałem to.... rolleyes.gif
Pozdrawiam i koniec OT

Myślisz, że w USA mają twardsze drzewa czy bardziej miękkie blachy? W każdym kraju da się tak rozbić auto, że jak je zobaczysz to przeżegnasz się lewą nogą i ciężko będzie poznać co to za model rolleyes.gif i kupując auto zawsze trzeba mieć to na uwadze smile.gif - więc twoja uwaga jest zupełnie pozbawiona sensu. US to wielki rynek, można kupić auta po makabrycznym dzwonie jak i rodzynki od pasjonatów robiące 1000 mil rocznie trzymane w klimatyzowanych garażach - wszystko jest kwestią ceny i umiejętności znalezienia odpowiedniego egzemplarza - podobnie jak przy autach z każdego rejonu świata.

--------------------
'93 e36 325i - kolejna próba :)
'94 e34 v8
Go to the top of the page

+Quote Post
Szeli
post Wed, 06 Mar 2013 - 04:53
Post #62

Super User

CYTAT(robert7791 @ Tue, 05 Mar 2013 - 05:52) *
Nosb-bez urazy.
Szukam auta i również rozpatruje rynek US, ale auto dla mnie więc chciałbym najlepiej takie , w którym nie musiałbym wymieniać ćwiartki... a większość z US które widziałem to.... rolleyes.gif
Pozdrawiam i koniec OT

Audi zostalo zakupione z mysla o przebudowie - po co przerabiac i poszerzac zdrowa blache oraz placic tym samym drozej za zakup samego auta skoro mozna znalezc takie i tym samym zostanie wiecej $ na modyfikacje;

Z aukcji ubezpieczeniowych sa auta w roznym stanie; Ceny zaleza od wielu czynnikow ale sa zdecydowanie nizsze niz od dealerow; zwlaszcza auta uszkodzone; a jest w czym wybierac...

--------------------
www.StreetRacing.pl -> Sprzet z USA

Nie Jezdzij Szybciej Niż Lata Twoj Anioł Stróż...!!!

+Quote Post
robert7791
post Wed, 06 Mar 2013 - 14:14
Post #63

Frequent User

renen policz wszystkie koszty to ławiej bedzie ci zrozumieć..

+Quote Post
Szeli
post Fri, 26 Apr 2013 - 22:47
Post #64

Super User

2011 VW CC w drodze do Europy... Auto z aukcji ubezpieczeniowej

--------------------

+Quote Post
Andrzej87
post Sat, 20 Jul 2013 - 12:11
Post #65

Super User

Polecam współpracę z kolegą Szeli. Jest uczciwy i liczy się ze słowami zamawiającego.

Szukałem używanych kolektorów Superprint do E46 330i. Bardzo rzadkie. Były na ebay-u w USA. Szeli zamówił, przyszły, ale okazały się podróbami. Zamiast to olać, to zmusił sprzedającego do przyjęcia towaru i zwrotu pieniędzy. Mimo poszukiwań tych kolektorów już nic się nie trafiło więc zamówiłem co innego. Wszystko przyszło dobrze zapakowane i tak jak miało być.

Dziękuję i pozdrawiam

--------------------
Sprzedam części do E36, E39.

+Quote Post
liteon
post Sat, 31 Aug 2013 - 18:35
Post #66

Rookie

Witam wszystkich postanowilem napisac ten post z podziekowaniami dla Szeliego.szukalem kogos kto mi sciagnie samochod z usa,patrzylem sobie na neciee czytalem o roznych firmach i trafilem na ta stronke ze jest osoba na tym forum co zajmuje sie sciaganiem aut z usa do polski,poczytalem posty ludzi ktorym szeli kupowal samochody,czesci itp i wszystkie byly pozytywne postanowilem pogadac z nim moze i mi by zakupil autko na swoim terenie.Przedstawil mi wszystko jak to bedzie wygladalo jakie koszty mnie czekaja,napisalem jakie samochody interesuja mnie i takie mi znajdywal,po jakims czasie trafil sie samochod warty zakupu kase wyslalem w ciemno bo znalem go tylko tyle co z interentu i z rozmow i to wszystko.po jakims czasie wyslal mi papieery samochodu jeszcze gdy samochod nie stal u mnie na podworku,po okolo 5 tygodniach pojchalem po samochod i jest juz u mnie po naprawie na podworku.polecam panowie Szeliego to uczciwy goscc i wyrozumialy wie czego klient oczekuje i jesli da sie sprosta temu.Dzieki szeli za wspolprace mysle ze na jednym samochodzie nie skonczy sie ona.Pozdro

+Quote Post
Szeli
post Sun, 08 Sep 2013 - 15:28
Post #67

Super User

CYTAT(liteon @ Sat, 31 Aug 2013 - 11:35) *
Witam wszystkich postanowilem napisac ten post z podziekowaniami dla Szeliego.szukalem kogos kto mi sciagnie samochod z usa,patrzylem sobie na neciee czytalem o roznych firmach i trafilem na ta stronke ze jest osoba na tym forum co zajmuje sie sciaganiem aut z usa do polski,poczytalem posty ludzi ktorym szeli kupowal samochody,czesci itp i wszystkie byly pozytywne postanowilem pogadac z nim moze i mi by zakupil autko na swoim terenie.Przedstawil mi wszystko jak to bedzie wygladalo jakie koszty mnie czekaja,napisalem jakie samochody interesuja mnie i takie mi znajdywal,po jakims czasie trafil sie samochod warty zakupu kase wyslalem w ciemno bo znalem go tylko tyle co z interentu i z rozmow i to wszystko.po jakims czasie wyslal mi papieery samochodu jeszcze gdy samochod nie stal u mnie na podworku,po okolo 5 tygodniach pojchalem po samochod i jest juz u mnie po naprawie na podworku.polecam panowie Szeliego to uczciwy goscc i wyrozumialy wie czego klient oczekuje i jesli da sie sprosta temu.Dzieki szeli za wspolprace mysle ze na jednym samochodzie nie skonczy sie ona.Pozdro

Zdjecie CC juz w PL...

--------------------

+Quote Post
Szeli
post Sun, 08 Sep 2013 - 15:38
Post #68

Super User

Tak, tak... to ta sama A5, ktora wyslalem klientowi z mysla o przebudowie... przy okazji kazdemu posiadaczowi AUDI polecam:

NOSB Performance

Daniel robi wszystko, od blachy do zmiany silnikow, przebudowy etc. A co do efektow pracy to sami mozecie je obejrzec na zdjeciach:

--------------------

+Quote Post
Sender
post Sun, 15 Sep 2013 - 09:33
Post #69

Super User

Co było nie tak z tym CC

--------------------
Sierra P100 pick-up 89r. - SOLD
Silvia S15 Nurburgring facelift edition
www.nissantech.pl

+Quote Post
Szeli
post Sun, 15 Sep 2013 - 18:33
Post #70

Super User

CYTAT(Sender @ Sun, 15 Sep 2013 - 02:33) *
Co było nie tak z tym CC

Bylo z aukcji ubezpieczeniowej...

--------------------

+Quote Post
Nosb
post Sat, 23 Nov 2013 - 11:43
Post #71

Super User

Jakos dopiero odgrzebalem temat znow smile.gif

Ja oczywiscie moge tylko polecic Szeliego smile.gif Wszystko ok , sprawnie i bez problemow.

+Quote Post
kondi20vt
post Thu, 05 Dec 2013 - 13:36
Post #72

User

Polecam, Zmawiałem graty do quada od Szeliego wszystko załatwione ekspresowo i tanio smile.gif

+Quote Post
drout
post Sat, 14 Jun 2014 - 14:32
Post #73

User

Witam, aktualne ogarnięcie tematu z USA??

+Quote Post
Szeli
post Sat, 14 Jun 2014 - 15:17
Post #74

Super User

CYTAT(drout @ Sat, 14 Jun 2014 - 07:32) *
Witam, aktualne ogarnięcie tematu z USA??

Pisz wiadomosc na priv'a... chetnie pomoge.

--------------------

+Quote Post
drout
post Sun, 15 Jun 2014 - 15:04
Post #75

User

Poszedł priv

+Quote Post
Szeli
post Thu, 28 Aug 2014 - 21:50
Post #76

Super User

Nosb przeslal mi wczoraj zdjecia swojej Audi, ktora kiedys mu wyslalem; Oto odslona A5 na obecny sezon:

--------------------

+Quote Post

4 Stron V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 15 December 2017 - 18:36