Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V  < 1 2  
Reply to this topicStart new topic
> utrzymanie supry
vip-er
post Thu, 02 Oct 2003 - 16:12
Post #21


Super User
Dołączył: Wed, 13 November 2002
Skąd: Gdańsk





Gul, posty sobie nabijasz

BTW: Jakby powiedział mój kolega: Co tej pani z tego Avatara tak skacze i skacze???

Pozdrawiam i sorry za o/t


--------------------
Części nowe i używane do samochodów z USA - 501 98 47 37

nick Allegro = ViperUSA

WWW CZESCI TK
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 02 Oct 2003 - 16:12
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Wally
post Thu, 02 Oct 2003 - 16:30
Post #22


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa





Pozwole sobie uchylić rąbka tajemnicy. Otóż problem z uszczelką wyniknął z bardzo prostej przyczyny. Mianowicie pewien warsztat dał dupy.
O konkretach napisze po rozmowach z owym warsztatem.
Samochód jest teraz reanimowany w Forti (kryptoreklama ) i jak narazie jestem bardzo zadowolony z ich roboty. Powinien wyjechać o własnych siłach przed końcem przyszłego tygodnia Napewno dużo lepiej poskładny czy szybszy i mocniejszy to się jeszcze okaże (ale sądze, że przynajmniej troche "przypakować" powinien )
Szczegóły na temat konkretów dot. mocy, modów będę mógł podać najwcześniej po 7 października kiedy to dostępny w kioskach będzie już nowy numer Spojlera. (Sorry ale umowa to umowa )


--------------------
whatever
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Zun
post Fri, 03 Oct 2003 - 22:43
Post #23


Forum Killer
Dołączył: Thu, 07 November 2002





CYTAT("Marcin07":3scsgmke)
kiedys napisalem "koni kupa a kierowca d..." i bardzo sie T (juz od toku jedno T) obruszyl. zastanawiajacy jest ten wspolczynnik wpakowanej kasy i osiagnietych kucy do osiaganych wynikow w przypadku obu aut ...


Jedni sie rodza do jezdzania , drudzy do mocnego mowienia i wydawania kasy ......

CYTAT("ww#296":3scsgmke)
o kurcze - znowu dalem d....
Nie wiem dlaczego bylem przekonany ze supra ma V6 - chociaz dosc dokladnie ogladalem te Auta...

Poza tym bezsensownym pytaniem na reszte mam nadzieje dostane odpowiedz...

PS. A ty Gul moglbys czasem uzyc emotikonki - przez chwile powaznie sie zastanawialem czy nie chcesz asystowas Wallyemu przy Suprze


Nie przejmuj sie są takie rzędowe szóstkie które mają nawet i trzy głowice (Jelcz , Star)


--------------------
I LIVE TO RIDE
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V  < 1 2
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 30 April 2024 - 02:54