Shoutbox 0 nowych PW 


21 Stron V  « < 18 19 20 21 >  
Reply to this topicStart new topic
> e46 330Ci + 2jz by Leo
deejey!
post Mon, 07 Jan 2019 - 10:05
Post #381


Forum Killer
Dołączył: Sat, 13 November 2010
Skąd: Łódź





CYTAT(soltyk @ Sun, 06 Jan 2019 - 17:20) *
[...] czerpał przyjemność z samego dłubania przy aucie. Jego pierwszy Leon został rozebrany natychmiast po złożeniu. [...]


U Adama jest bardzo podobnie, doskonale pamiętam etapy tego auta, nigdy nie było słowa "koniec", kończąc jeden etap już był zafascynowany kolejnymi modami które się rodziły w głowie. I nie ważne, że dopiero co wyjechało z garażu!
Zresztą nawet na swoim rejonie zaraża chłopaków tuningiem mocno, bo to bardzo silna pozytywna energia.

Obstawiam, że na wiosnę Adam sam z ciekawości pomierzy sobie na nowym setupie wszystko, wrzuci ale i tak się trafi ktoś, komu coś tam będzie źle albo za mało... No cóż, chyba te popularne wozy mają takie problemy.


--------------------
E46Turbo || M50TUB25 @ 1.25bar
https://www.facebook.com/E46Turbo
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 07 Jan 2019 - 10:05
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
addam24
post Mon, 07 Jan 2019 - 23:39
Post #382


Forum Killer
Dołączył: Sat, 12 June 2010





CYTAT(Leo`n @ Sat, 05 Jan 2019 - 19:58) *
Nie wiem czy piszesz to serio czy zeby zrobic kolejna gownoburze? Mam pomiar 100-200 ale jest on tak niemiarodajny ze nie ma sensu go nawet wrzucac. Co ci da taki czas? Na 1 biegu to turbo co mam naladuje 1.7 bara chwile przed odcinka i zapali laczka.... mowisz ze jakims cudem udalo mi sie wkleic czas? Gdybys podeslal wczesniej instrukcje wkleja ia czasu pewnie zrobil bym to wczesniej laugh.gif


Ladna kurwa gownoburza..Ja tylko napisałem to co myślę. Jak masz szybkie prawie 800 konne auto.I masz dostęp do racelogica. To co za problem na wiosnę zrobić pomiar? Z drugiej strony wcale nie rozumiem tego projektu.Worek hajsu wlozone,a nie można zrobić doładowania po biegach,żeby była trakcja?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LaniR1
post Tue, 08 Jan 2019 - 00:14
Post #383


Forum Killer
Dołączył: Sat, 27 May 2006
Skąd: Płock





CYTAT(addam24 @ Mon, 07 Jan 2019 - 23:39) *
Ladna kurwa gownoburza..Ja tylko napisałem to co myślę. Jak masz szybkie prawie 800 konne auto.I masz dostęp do racelogica. To co za problem na wiosnę zrobić pomiar? Z drugiej strony wcale nie rozumiem tego projektu.Worek hajsu wlozone,a nie można zrobić doładowania po biegach,żeby była trakcja?



Już poruszałem różne tego typu tematy to mnie zbanowali za niewygodne pytania i obrzucili wyzwiskami biggrin.gif
To jest reklama firmy i trzeba się zachwycać że to jeździ i na wakacje nawet można pojechać biggrin.gif


--------------------
Toyota Supra Mk4
2JZ-GTE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BeeMiX
post Tue, 08 Jan 2019 - 00:58
Post #384


Moderator
Dołączył: Sat, 23 July 2005
Skąd: Nowy Jork / Choszczno





CYTAT(ddziaduch @ Mon, 07 Jan 2019 - 07:41) *
Jak jest z ubezpieczeniem / przeglądem takiego auta? Czy służby za granicą mogą się przyczepić do przeróbek w aucie?


Szczerze to jak by ktoś by mi wymusił i skasował auto to chyba bym się popłakał. Miałem jakiś czas temu małą stłuczkę bo Pani nie patrzyla w lusterka, zarysowany błotnik, zderzak i lampa. Dla ubezpieczyciela stary łup warty 7000pln. Taka mała szkoda to jeszcze nic takiego, ale jak by przyszło się szarpać przy większym zdarzeniu to nie za bardzo można coś zdziałać...

Widzę też że trochę osób nie kuma radości z samego budowania i ulepszania smile.gif Jak ma chłop czas, możliwości i środki to tylko się cieszyć że praca wre. Nie wiem ile osób wypowiadających się tutaj złożyło coś od śrubek do jeżdzącego auta, ale satysfakcja z takiej pracy jest niesamowita. A jak się chwile pojeździ jest głód żeby coś znów skręcić smile.gif

Co do czasów 0-100 napewno w autach z taką charakterystyką jak JZ na singlu ciężko sprawnie ruszyć w manualu. Podejrzewam że z DTC i z np. kontrolą trakcji od jackkpl urywało by dupę na tak szerokich oponach smile.gif


--------------------
97 Ultra White SC300 + 2JZ VVTi + GT35R + 6 speed
98 Smaragd schwarz SL500
08 S500L
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Tue, 08 Jan 2019 - 22:59
Post #385


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





CYTAT(addam24 @ Mon, 07 Jan 2019 - 23:39) *
Ladna kurwa gownoburza..Ja tylko napisałem to co myślę. Jak masz szybkie prawie 800 konne auto.I masz dostęp do racelogica. To co za problem na wiosnę zrobić pomiar? Z drugiej strony wcale nie rozumiem tego projektu.Worek hajsu wlozone,a nie można zrobić doładowania po biegach,żeby była trakcja?



4,3 0-100 oto pomiar nie mqm zdjecia niestety wiec mozesz czuć niedosyt.... tyle udalo mi sie najlepiej zrobic smile.gif

Zamiast doladowani po biegach wole kontrole trkacji ktora tez pewnie bedzie, nie od razu Rzym zbudowano.

Tak tak Ty LaniR1 jestes biednym poszkodowanym calej sytuacji ktora miala tutaj miejsce a ktorej byles glownym prowodyrem. Nie wiem nadal czego placzesz bo masz pomiar z hamownii, RL, jakis filmik z zegarów.... ty jednak dalej bijesz piane i sam chyba juz nie wiesz czego chcesz smile.gif
dla twojej informacji samochod nie jest reklama mojej firmy, nie zajmuje sie na codzien tjuningiem, swapami itd to jest moje hobby.
ps. pisalem to juz wielokrotnie że temat Cie przerasta i zebys po prostu znalazl sobie innych obiekt westchnień czy wylewania żalu bedzie to dla Ciebie na pewno lepsze rozwiazanie smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
LaniR1
post Wed, 09 Jan 2019 - 00:17
Post #386


Forum Killer
Dołączył: Sat, 27 May 2006
Skąd: Płock





CYTAT(Leo`n @ Tue, 08 Jan 2019 - 22:59) *
4,3 0-100 oto pomiar nie mqm zdjecia niestety wiec mozesz czuć niedosyt.... tyle udalo mi sie najlepiej zrobic smile.gif

Zamiast doladowani po biegach wole kontrole trkacji ktora tez pewnie bedzie, nie od razu Rzym zbudowano.

Tak tak Ty LaniR1 jestes biednym poszkodowanym calej sytuacji ktora miala tutaj miejsce a ktorej byles glownym prowodyrem. Nie wiem nadal czego placzesz bo masz pomiar z hamownii, RL, jakis filmik z zegarów.... ty jednak dalej bijesz piane i sam chyba juz nie wiesz czego chcesz smile.gif
dla twojej informacji samochod nie jest reklama mojej firmy, nie zajmuje sie na codzien tjuningiem, swapami itd to jest moje hobby.
ps. pisalem to juz wielokrotnie że temat Cie przerasta i zebys po prostu znalazl sobie innych obiekt westchnień czy wylewania żalu bedzie to dla Ciebie na pewno lepsze rozwiazanie smile.gif


Taaak strasznie się przejąłem biggrin.gif
Zajebiście że wrzuciłeś wynik z hamowni i czasy z RL.
Cieszy mnie również że nalepki i plastiki nie poodpadały biggrin.gif Dobrze dokręcone widać.
Nie biję żadnej piany odniosłem się jedynie do sytuacji która miała miejsce w tym wątku.
Moje uwagi były uzasadnione. Pokazałeś że auto jedzie ok.
Nie tylko ja używałem inwektyw nie ja zacząłem obrażać a zostałem jako jedyny za to zbanowany, to jest zwykłe chamstwo.
Wybacz że nie będę się zachwycał twoim projektem w moim odczuciu jest zwyczajnie nijaki.
Takie jest moje zdanie i na tym kończę swój wywód.
Nie wszystko musi się każdemu podobać dlatego uważam że Ty masz gruby problem ponieważ wszelkie odmienne opinie na temat twojego projektu są zwyczajnie usuwane jako nieakceptowalne biggrin.gif
Stąd głęboko polemizowałbym co kogo przerasta i kto ma o co większy ból d.... laugh.gif


--------------------
Toyota Supra Mk4
2JZ-GTE
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Wed, 09 Jan 2019 - 19:53
Post #387


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





No start nie musi Ci się moje auto podobać bo nie dla Ciebie je robie i robiłem. Na prawdę wisi mi to czy komuś się to widzi czy nie, wrzucanie tematu na forum ma dla mnie inny cel nic spijanie pianki z piwa i bicie konia do swojego auta, to mogę zrobić w zaciszu swojego garażu.
Osobiście to po tym wsyztskim irytuje mnie po prostu juz sama twoja osoba i to ze co by nie bylo masz z tym problem, ok miej go sobie nie mam z tym problemu ale nie uzewnętrzniaj się z nimi w moim temacie, wtedy wszyscy będą szczęśliwi.

Ps. nie ja ci dalem bana i nie skarżyłem się nikomu, ale widocznie zasłuzyłeś smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CZUCZU
post Wed, 09 Jan 2019 - 19:54
Post #388


Moderator
Dołączył: Thu, 21 August 2003
Skąd: Stalowa Wola





Spokój..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olozwirski
post Thu, 10 Jan 2019 - 00:24
Post #389


Forum Homee
Dołączył: Tue, 22 August 2006
Skąd: WKZ





To jest temat tylko o samochodzie czy o samochodzie i kierowcy?
Jak to pierwsze to ładne zdjęcia i numerki z hamowni wystarcza...




--------------------
golf mkI 4x4
golf mkII V8
audi A2 R36
polo 86C XX w budowie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
siewcu
post Sun, 27 Jan 2019 - 21:24
Post #390


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 04 December 2007
Skąd: Wrocław





Jak tam sprawa z wrzucaniem nowej skrzyni? Idzie coś do przodu?


--------------------
www.time4rally.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Sun, 27 Jan 2019 - 22:41
Post #391


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





Idzi idzie smile.gif

Sprzegło z przekłądką juz gotowe.

Skrzynia na stole rowniez zmienia juz biegi pozostaje doszlifowac wsyztsko zeby na aucie juz dzialalo jak trzeba
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ddziaduch
post Tue, 29 Jan 2019 - 07:22
Post #392


Forum Killer
Dołączył: Wed, 05 January 2011
Skąd: Gdańsk





A co potem? Jakieś dalsze plany?


--------------------
Było:
Astra F Kombi GL '92 1.4 8v -> 2.0 8v.
Vectra B Kombi Sport Zender '01 2.6 24v.
Jest:
Volvo V70 '98 T5
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bielawa
post Tue, 29 Jan 2019 - 09:28
Post #393


Forum Killer
Dołączył: Wed, 08 February 2012





Za FB: lepsze wałki (głowica przerabiana), lepszy pasek rozrządu (wyżej odcinka)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Tue, 29 Jan 2019 - 21:27
Post #394


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





ze zmian jakie zaszly to procz kosmetyki typu:
-zasilenei listwy paliwowej z 2 stron
-wieksze przewody do domy
-system gasniczy
-dolozenie zbiorczej sondy egt
-wzmocnienie lap silnika
-przerobienie ukladu napedowego na 2 gumowe elastozlacza
-nowy wydech 3,5 cala bez zbednych zawijasów
-wiekszy dolot z ic do ssącego

z modów mechanicznych:
-walki ze sprezynami i talerzykami power division gsc stage 2
-przepustnica dbw 90mm z LSa
-wiekzy cooler od speed factory (grubszy rdzen)

no i wisienką na torcie ma byc DCT na dwumasie

powoli sobie dzialam bez pośpiechu, skrzynia juz w zasadzie biegi zmienia wiec bedzie mozna ją łączyć z silnikiem. Motor w zasadzie poskladany zostalo doszlifować kilka płytek pod zawory i można będzie go zamykać smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Fri, 11 Feb 2022 - 11:00
Post #395


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





Dawno nic nie pisałem wiec na szybko

jak ktos ma chwile woknego czasu zapraszam do mysle ze ciekawego filmu

https://www.youtube.com/watch?v=zsqSTXzIjmk&t=441s

obecnie jz generuje 1060km i 1060 Nm
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Driftman
post Fri, 11 Feb 2022 - 11:28
Post #396


Forum Homee
Dołączył: Mon, 29 January 2007
Skąd: Z Mercedesów i Hond





Pytanie za 101 punktów jak spisuje Ci się sterownik HTG


--------------------
SONDA powstania działu Elektryka/Elektronika/Strojenie/Kodowanie/Logowanie/Diagnostyka
(Prosze wklejac link bez pierwszego znaku _)
_http://www.racingforum.pl/index.php?showtopic=155892&hl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
siewcu
post Fri, 11 Feb 2022 - 14:30
Post #397


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 04 December 2007
Skąd: Wrocław





CYTAT(Driftman @ Fri, 11 Feb 2022 - 11:28) *
Pytanie za 101 punktów jak spisuje Ci się sterownik HTG

Ja to bym najpierw zapytał czy dalej jest...


--------------------
www.time4rally.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gicy
post Fri, 11 Feb 2022 - 14:52
Post #398


Super User
Dołączył: Sun, 30 April 2006





z filmu wynika, że jest..........
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ROTOR
post Fri, 11 Feb 2022 - 15:02
Post #399


Forum Killer
Dołączył: Tue, 08 March 2005
Skąd: Lublin





Super wyniki i fajny filmik. Mega zapal do modyfikacji. Mysle ze wszyscy czekaja na kadry z upalania/power pull etc.

Z filmu wynika ze dalej sterownik HTG ktory dobrze dziala z DCT i UWAGA - padlo stwierdzenie ze z 8hp to tez dobrze dziala tylko trzeba dobrze podlaczyc i wystroic biggrin.gif - odwaznie nie powiem wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Sat, 12 Feb 2022 - 10:23
Post #400


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





u mnie dzialal i dziala od samego poczatku czyli bedzie ze 2-3 lata bylo wiele upadtow zmian ale teraz jest na prawde dobrze smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

21 Stron V  « < 18 19 20 21 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 29 March 2024 - 07:44