Shoutbox 0 nowych PW 


21 Stron V  « < 9 10 11 12 13 > »   
Reply to this topicStart new topic
> e46 330Ci + 2jz by Leo
YoGii
post Mon, 13 Nov 2017 - 15:52
Post #201


Rookie
Dołączył: Sun, 05 January 2014





Nie udzielam sie na tu forum, ale wrzuce swoje 3gr.! Kolego m6nj, pierdolisz normalnie jak potluczony!! Watek i auto z watku jest prywatna sprawa kolegi Leo, przypuszczam ze nawet zl.nie dolozyles do bawarki a najwiecej ujadacie! Jakie to ma znaczenie czy ma naklejki na aucie czy ma poszezenia itd. jak widac po opisie auto bylo robione z glowa i pomyslem nie tylko na moc!!! Przyjemne i praktyczne a nie tylko szybkie bo na forum jest cisnienie na kreski z painta:/ poza tym jak dobrze wszyscy wiemy kreski na monitorze nie oddaja tego jak samochod jedzie na ulicy...ale coz najwazniejsze zeby byl wykres
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 13 Nov 2017 - 15:52
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
m6nj
post Mon, 13 Nov 2017 - 17:12
Post #202


Super User
Dołączył: Thu, 14 January 2010
Skąd: lublin





Mnie wykres nie interesuje i nigdy mnie nie interesowały wykresy, ale przyjemnie byłoby zobaczyć jak auto się porusza..nie sądzisz? Pomniki są dobre do muzeum.
Budujcie auta, wstawiajcie film jak strzela z wydechu i chowajcie pod koc- zajebiste forum będzie.

Większośc ludzi po budowie auta, wrzuca efekt finalny bo do tego chyba to prowadzi- popatrz na projekty. Rafał np. zbudował sprzęt, pokazał jak się porusza i nie bije tutaj konia że ma to gdzieś bo budował dla siebie- normalne ludzkie podejście. Ja np mocno kibicuje autorowi projektu bo jest genialny, ale na litość boską czy to taki problem pokazać jak to jeździ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
siewcu
post Mon, 13 Nov 2017 - 19:00
Post #203


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 04 December 2007
Skąd: Wrocław





CYTAT(m6nj @ Mon, 13 Nov 2017 - 17:12) *
Budujcie auta, wstawiajcie film jak strzela z wydechu i chowajcie pod koc- zajebiste forum będzie.

Ty się chyba z ch... na łby zamieniłeś. To auto JEŹDZI PO MIEŚCIE i jest bardzo często widywane przez różnych ludzi, więc z tymi teoriami to się może sam pod koc schowaj. Auto jest szybkie, jeździ normalnie po mieście, daje frajdę właścicielowi i o to w tym wszystkim chodzi. A że nie daje kresek na forum jakimś onanistom forumowym to już jego sprawa...


--------------------
www.time4rally.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FranoF1
post Mon, 13 Nov 2017 - 19:49
Post #204


Frequent User
Dołączył: Sun, 16 April 2006
Skąd: ja to wiem...





Trochę muszę przyznać rację kolegom powyżej, jeśli już publikujesz, opisujesz auto na racing forum, to powinien pojawić sie wykres lub jakiś film jak jeździ.... a jeśli chcemy bicie piany, to zmieńmy forum... Wiec nie rozumiem o co ta cała spina.... nie interesują mnie fotki z naklejkami samochodu, gdybym to chciał oglądać to pewnie bym tutaj nie przesiadywał....

pozdro


--------------------
B4 8C 2.0 20vt 7163 EFR 6-gang quattro
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PiurielSR
post Mon, 13 Nov 2017 - 20:40
Post #205


Forum Killer
Dołączył: Sat, 17 November 2007
Skąd: Łódź





Widzę, że niektórym wiek już na czape siada.
Lud woła wykresu!!
Wrzucasz wykres.
Lud żąda czasów 100-200, bo wykresami się nie jeździ.

... i tak w kółko. Podaj im przepływ m³/min i niech liczą dalej sami ile to ma.




--------------------
╭∩╮〔︶︵︶〕╭∩╮
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Leo`n
post Mon, 13 Nov 2017 - 21:27
Post #206


Frequent User
Dołączył: Mon, 19 January 2015





https://www.youtube.com/watch?v=uVsZHo4h2v4

https://www.youtube.com/watch?v=3yFTR6QD21k

Pała ze mnie a nie drifter ale uzytkuje ten samochód zawsze tak jaką na dany moment mam ochotę....

Jeśli co poniektórym nie pasuje moje podejście do tego co robie i jak to robie to widzę na chwilę obecną 2 wyjścia:
-nie wchodzić do tego tematu
-wypierdolić go z forum

ja się na nic nie napinam, nie napalam i zyje sobie dalej robiąc to co robie.

Wrzuciłem fotki z wyjazdu bo uważałem że może coś innego a nie tylko wykresy czasy wykresy czasy etc etc....
Z drugiej strony ciekaw jestem tych którzy tak w to auto kamieniami rzucają że body, że oklejka że to że sramto co sami zrobili i czy są faktycznie takimi bogobojnymi uzytkownikami swoich (mam nadzieję że w ogóle mają) samochodów i skoro są tu na forum to użytkują je zgodnie z przeznaczeniem tego forum.

Wrzuce wykres to zaraz znajdzie się grupa ludzi którzy stwierdzą że do bani i chcą RL, wrzucę RL to będą chcięli wykresy czy może z górki nie przyspieszałem itd itd w nieskończoność. Nie mam w naturze na siłe kogoś uszczęśliwiać, a w regulaminie form nie ma zapisu że do każdego projektu obowiązkowy jest wykres czy przebiego mocy i momentu smile.gif tyle ode mnie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hubi91
post Mon, 13 Nov 2017 - 22:10
Post #207


Super User
Dołączył: Fri, 17 June 2011
Skąd: Warszawa





Mnie tam temat tego body i naklejek nie jara w aspekcie sposobu użytkowania przez Ciebie samochodu, ale jestem w stanie to zrozumieć i się do tego nie przypierd*lić smile.gif
Na pewno cieszę się, że istnieje coś takiego jak Twój samochód, a nie w to miejsce passat b5 po chipie albo inny paździerz, który mnie nie jara. Sam chciałbym mieć "torówkę" i nią po drodze śmigać (no może trochę szybciej niż przepisy przewidują)...
Chłopaki narzekają, bo fura jest profi zrobiona, temat 11 stron, a filmów jak zapiżdża mało. Stąd taka reakcja...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
m6nj
post Tue, 14 Nov 2017 - 00:34
Post #208


Super User
Dołączył: Thu, 14 January 2010
Skąd: lublin





CYTAT(siewcu @ Mon, 13 Nov 2017 - 19:00) *
Ty się chyba z ch... na łby zamieniłeś. To auto JEŹDZI PO MIEŚCIE i jest bardzo często widywane przez różnych ludzi, więc z tymi teoriami to się może sam pod koc schowaj. Auto jest szybkie, jeździ normalnie po mieście, daje frajdę właścicielowi i o to w tym wszystkim chodzi. A że nie daje kresek na forum jakimś onanistom forumowym to już jego sprawa...


Czy Ty umiesz czytać ze zrozumieniem?
Jeśli tak to napiszę wielkimi- NIE CHODZI O KRESKI! KRESKAMI SIĘ NIE JEŻDZI.
Wiem że samochód jeździ.

Człowiek chciałby po prostu zobaczyć te cylindry i trylion tłoczków w zaciskach podczas pracy a nie tylko na forach z PS..

Nie wiem po co się spinacie..to już nie wolno wyrazić opinii na temat auta i prowadzenia tematu? Co to jest kurwa skansen?
Weźcie się piwa napijcie i wyluzujcie..
Go to the top of the page
 
+Quote Post
siewcu
post Tue, 14 Nov 2017 - 07:24
Post #209


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 04 December 2007
Skąd: Wrocław





Piwa dla luzu nie potrzebuję, ale jak ktoś nie jest w stanie zrozumieć tego, że właściciel ma odmienne potrzeby i nie musi robić pomiarów czegokolwiek bo pasuje mu tak, jak jeździ auto. Tylko darcie ryja o wykres, bo przecież racingforum i cyferki do trzepania muszą być. Mam znajomego, zbudował sobie auto - na hamowni był tylko wystroić, chwilę po poskładaniu, wyszło bodaj 550. Kilka zmian później i strojeniu na drodze stwierdził, że ma w dupie ile tam mocy(pytałem z ciekawości i jakoś nie drążyłem tematu) i jak pojedzie na hamownię to tylko stroić i cyferek nie potrzebuje... Bo interesuje go co dupa czuje, a nie rolki(czy RL) zmierzą.


--------------------
www.time4rally.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
_adams_
post Tue, 14 Nov 2017 - 10:25
Post #210


Forum Killer
Dołączył: Thu, 17 December 2009
Skąd: Kruszwica





Parcie na wykres to jakaś napinka, pokaż czy masz większego. I rozumiem że ktoś może mieć to gdzieś, bo sam wykres nie jedzie i mi też to zwisa wink.gif

Ale jak auto robi 0-200 to już coś mówi, nie RL, normalny film z kamerki przydałby się. Leo, proszę pokaż jakie ta fura daje wrażenia
Wygląda kozacko i nie zgodzę się że naklejki, spojlery i całe to body to nic bo nie ma wykresu.

Każdy dobry projekt to dbałość o szczegóły, detale które może nie wpływają na osiągi, ale ich suma razem ze zmianami mechanicznymi tworzy tak piękny efekt finalny i za to autorowi należy się wielki szacun. Naprawdę nie widzicie różnicy pomiędzy tym projektem a większością opisywanych na tym forum tylko dlatego że tamte były na hamowni?

To wielka sztuka zrobić tak seryjne auto, czego żaden tuner nie zrobi, bo nie ma na to gotowej recepty więc przestańcie pluć na autora bo to jest gość. Nie znam człowieka, ale kto by nie chciał mieć takiej fury w garażu?

P.S. Dobrze zrobione 1.8T nie wysra się tak szybko, ja przejechałem już 100k na 1,2bar, a co poprzednik dał w palnik to lepiej nie wiedzieć laugh.gif



--------------------
Życie jest rumakiem który nie znosi tchórzliwego jeźdźca.

B6 1.8T@GT28RS>B9 2.0T Allroad
Punto Evo 1.4T
Go to the top of the page
 
+Quote Post
siewcu
post Tue, 14 Nov 2017 - 16:47
Post #211


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 04 December 2007
Skąd: Wrocław





Nikt by nie chciał, bo nie ma wykresu laugh.gif


--------------------
www.time4rally.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Misior
post Tue, 14 Nov 2017 - 17:44
Post #212


Forum Homee
Dołączył: Fri, 10 March 2006
Skąd: Małopolska





Zastanawiam się a propos wykresu.
Czy jak Leo'n pokaże wykres przykładowo na 600/700 to będzie dobrze czy źle?
cool.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
done4
post Tue, 14 Nov 2017 - 17:46
Post #213


Forum Killer
Dołączył: Sat, 03 July 2010





Wykresy, czasy od 0-200, przecież to jest nic, zwykłe auto do jazdy po prostej.
Autem trzeba pojechać na tor, jak się wykręci nim swietny czas to wtedy można powiedzieć że jest coś warte. smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wymiot
post Tue, 14 Nov 2017 - 18:34
Post #214


Frequent User
Dołączył: Sat, 23 March 2013





Moze popatrzcie na ten post co wywarl taki shitstorm w inny sposob. Wynik z hamowni daje mniej wiecej obeznanie ile to auto ma mocy, bo tak bez hamowni to mamy "1.9 tdi 90 z chipem od kumpla na 110 koni". Też bym chcial dowiedzieć sie ile tam sie udało zrobić z tego motoru. Auto nie moja bajka do konca, nie lubię swapow miedzy markowych. W jaki sposob wlasciciel nim jezdzi to juz jego problem tongue.gif Nie budował auta w konkretnej specyfikacji ale raczej cos z potrzeby dlubania.


Przypomnij sobie jak za dzieciaka patrzyłeś które auto ma wiekszy vmax na zegarach ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kubzik123
post Tue, 14 Nov 2017 - 20:17
Post #215


User
Dołączył: Tue, 28 April 2015
Skąd: PMI





Zaje...cie. wkoncu jakas beemka gdzie oprocz wycia jak 1.6 slychac ze ma moc wink.gif gratulacje pozdrawiam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
2M-maniek
post Tue, 14 Nov 2017 - 21:08
Post #216


User
Dołączył: Sun, 25 December 2016





I znów 2 strony walenia konia. Dlatego nigdy nic nie wkleiłem i tego nie będę robił, a auta 15 lat lepię i nigdy ciśnienia nie miałem na publikację, fejsy itp. Większość filozofów zgnitym Hondami lata i nigdy nic sami nie stworzyli ale mądrości pełna morda. Dlatego tacy jak Rafałek, Lamik , walenia czy tomson nic już nie wklejają. Moderator śpi, ale jak ktoś by w podpisie miał za opony wymienia to problem by był.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CZUCZU
post Tue, 14 Nov 2017 - 21:22
Post #217


Moderator
Dołączył: Thu, 21 August 2003
Skąd: Stalowa Wola





Zaraz śpi. Czyta, a potem usunie kilka stron ciągiem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BeeMiX
post Tue, 14 Nov 2017 - 22:41
Post #218


Moderator
Dołączył: Sat, 23 July 2005
Skąd: Nowy Jork / Choszczno





Też tylko się przyglądałem i czekałem aż co niektórzy sami się zreflektują o jakie bzdury się czepiali.


--------------------
97 Ultra White SC300 + 2JZ VVTi + GT35R + 6 speed
98 Smaragd schwarz SL500
08 S500L
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Stalu
post Thu, 16 Nov 2017 - 17:06
Post #219


User
Dołączył: Sun, 16 March 2014





Czytam i nie wierzę, powinna tu być jakaś selekcja żeby idiotów wykluczyć
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Grand_
post Thu, 16 Nov 2017 - 23:10
Post #220


Forum Killer
Dołączył: Tue, 07 July 2009
Skąd: Kraków





Leo'n
Nie dziw się, na tym forum chodzi oto żeby miało 900 koni, przez pare minut i było szybkie na racelogicu oraz na rolkach.
99% tych drut projektów nigdy nie wyjedzie dalej na własnych kołach niż granica powiatu, a każdy ich właściciel ma po za tym " dupowóz, dajli" czy jak to sie tam zwie czyli seryjnego pasata 1.9 tdi, i to właśnie nim pojedzie na wakacje, bo większość mega projektów swap holset, rozleciałaby się na granicy.

Fakt ze na tym forum jestes rodzynek że tak zaawansowanym projektem taka trasa biggrin.gif

Sam często bywam w tamtych rejonach / Rzym Neapol Makarska, Split Dubrovnik, to wszystko zjeździłem swoim " projektem " dieslem madafaka, i też mnie cieszy że mocno pomodzony wóz potrafi przejechać 1600 km bez gaszenia i nic nie mówi; ]

Jak spalanie w trasie i jak z dźwiękiem w kabinie ? głośno ? nie uciązliwe po czasie się robi?


--------------------
E36 M50B30 sprzedana... / 191hp@250hp i 260@318Nm
E60 535d obecna / 272hp@427hp i 560@788Nm
Go to the top of the page
 
+Quote Post

21 Stron V  « < 9 10 11 12 13 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sunday, 28 April 2024 - 06:56