Shoutbox 0 nowych PW 


4 Stron V  « < 2 3 4  
Reply to this topicStart new topic
> Huracan Spyder vs 570s Spider vs 488 spider
wujek_
post Wed, 19 Sep 2018 - 10:59
Post #61


Frequent User
Dołączył: Wed, 27 May 2009
Skąd: Lublin





Gratuluje auta. I garazu.

Nie umiem wyobrazic sobie takiego dylematu zakupowego.

Ale pomimo tego ze mozg mowi o Ferrari - klasa, szyk, legenda, uniwersalnosc, kolor. To i tak wzialbym Lambo. Bo tak mowi serce.
Lambo to takie spelnienie marzen malego chlopca z trzepaka ale tego z kaszkietowka z daszkiem skierowanym do tylu.
To taki co najlepiej sie bil i to po prostu lubil. Bad boy smile.gif

Dzwiek, egzotycznosc, osiagi, yes. Taki bylby tez moj wybor.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 19 Sep 2018 - 10:59
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
prnit
post Wed, 21 Nov 2018 - 21:44
Post #62


Forum Homee
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa i okolice





widzę że nie tylko pytałeś się o auto na forum ale była tez tv wink.gif gratki fajnego odcinka, szczerze to ja bym też tak wybrał wink.gif


--------------------
Męczennik od elektryków :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Linarr
post Wed, 21 Nov 2018 - 23:44
Post #63


Forum Killer
Dołączył: Sun, 25 January 2015
Skąd: Żyrardów





też widziałem i ten temat mi gdzieś w głowie świtał biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
wujekwaldus
post Thu, 22 Nov 2018 - 12:54
Post #64


Frequent User
Dołączył: Fri, 26 October 2012





dzieki smile.gif

Porgram kręcony był już 2 mieś po zakupie Lambo.

Wkleje to samo co napisałem na innym forum:


CYTAT
Faktycznie program wyszedł fajnie, ale pamiętajcie że to kompletna reżyserka smile.gif w sensie: TVN chciało pokazać jak wygląda zakup "niebotycznie drogiego" samochodu. Mieli juz jakiegos bohatera ale ten z jakiegoś powodu im się wykruszył (bohater miał faktycznie kupić auto) i przez znajomych ja pojawiłem się jako nowy bohater. Pierwotnie mieliśmy po prostu przesunąć moje dylematy zakupowe w czasie (lambo kupiłem 2 miesiące przed nagrywaniem programu, a wybieralem między 488 spider, 570s spider i huracan spyder. Niestety nieudalo sie zorganizowac takich samochodów wiec na spontanie pokazali 2 auta klasy GT i dwa sportowe (na spontanie bo GT3RS dogadali dzien przed kreceniem odcinka bo nie mieli czwartego auta smile.gif )

Program jest kręcony praktycznie "na żywo" - duble są tylko wtedy gdy jakieś warunki zewnętrzne zakłócą nagrywanie np: przejedzie rowerzysta czy dźwięk słabo złapał. Takto wsio spontan "idziecie z patrykiem i oglądacie super fajny samochód, zadaj mu jakies sensowne pytania i 3,2,1, AKCJA"

Pamiętajcie, że o każdym aucie gadaliśmy ok 1h, i sama jazda trwa 30-40 minut, więc program jest mocno pocięty, ale i tak fajne fragmenty wybrali wink.gif


Prywatne oduczcia:
Aston (pierwsze oglądane auto)- piękny z zewnątrz ale środek jest taki troche nie do przyjęcia.
Bentley - piękny w środku, luksusowy, cały czas masaż w fotelu był grany podczas jazdy, ale nie była to full opcja (brakowało np pakietu z pikowaniami na tapierce) i ogolnie z zewnatrz jest ładny ale czegoś mu brak, trzeba poczekać na wersje supersports. ;]
Lambo - wiadomo, marzenie od dziecka wiec nie bylo o czym gadac, chociaz spyder ma bardzo malo miejsca w srodku, ja przy wzroscie 176cm juz zachaczam glowa o dach jak usiade max wyprostowany, auto nie ma bagaznika, ciezko pojechac na weekend nawet.... no ale to lambo bez dachu tongue.gif
GT3RS - dzikus, jezdzi super, wyglada super, ale ciezko sprawdzic potencjał auta na prostej drodze na trasie lub w mieście smile.gif gdybym normalnie miał wybrać auto w programie - miał bym dylemat wlasnie miedzy lambo a GT3RS, jednak porsche jest takie.... pospolite... smile.gif

Jesli chodzi o hejt w komentarzach:
praktyczie nie ma hejtu, na 200 komentarzy jest moze z 5-7 takich hejtowych, reszta to jajca albo inne. Zwykła statystyka.

W Polsce jest juz duzo lepiej i ludzie zaczynaja to rozumiec i kazdy martwi sie o swoje w duzej mierze a nie o "somsiada"

Tak czy siak fajna przygoda, Adam i Patryk i w ogole ekipa nagrywajaca spoko ludzie, z kazdym mozna pogadac pare godzin o motoryzacji, przygodach, dupach, wyscigach, innych uczestnikach zakupu, komentarzach w internecie itp, fakt zejest to bardzo hermetyczne i specyficzne srodowisko, ale kazdy z nich jest prywatnie spoko kolesiem smile.gif


no chyba tyle.

jak macie jakies pytania odnosnie zakupu czy cos to smialo mozecie walic tutaj smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
As_
post Thu, 22 Nov 2018 - 14:25
Post #65


Forum Killer
Dołączył: Sun, 17 February 2008
Skąd: W-wa





który to odcinek? Bo nie mam wykupionego playera a na darmowym srylion reklam zanim się dowiesz, że to nie ten smile.gif


--------------------
papierowe konie + oszukane 4x4
Go to the top of the page
 
+Quote Post
anomal
post Thu, 22 Nov 2018 - 14:35
Post #66


User
Dołączył: Thu, 04 August 2016





https://player.pl/playerplus/programy-onlin...,S26E367,115144


--------------------
403/507 fwd
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Skyline
post Fri, 23 Nov 2018 - 08:39
Post #67


Frequent User
Dołączył: Mon, 12 May 2003
Skąd: L





dobra brecha z tego odcinka.... laugh.gif laugh.gif laugh.gif taki Szymonek nr 2 laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V  « < 2 3 4
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 29 March 2024 - 13:04