Shoutbox 0 nowych PW 


 
Closed TopicStart new topic
> Tani dupowoz., Za 6-7tys.
ziemczon
post Wed, 30 Mar 2011 - 11:17
Post #1


User
Dołączył: Sat, 05 March 2005
Skąd: zza węgła





Siema,

planuje za jakis czas zakup drugiego autka, wylacznie do przemieszczania sie z pkt. A do B. Budzet: 6-7tys. Szukam czegos klasy mniej wiecej C (kompakt, przewaznie dla 2 osob), w miare swiezego, ekonomicznego (spalanie, czesci), niezawodnego i zeby jakos to jechalo. Bedzie sluzylo na dojazdy do roboty (ok. 25km w jedna strone w korkach), na krotkie dojazdy "po bulki do sklepu" i dluzsze na wakacje. Po glowie chodzi mi Lanos 1.6 16V z LPG. Z "luksusow" zalezy mi tylko na klimie, zeby sie nie ugotowac na miekko po drodze. Polecicie cos innego?

Z gory dzieki za pomoc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 30 Mar 2011 - 11:17
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Whisper
post Wed, 30 Mar 2011 - 11:42
Post #2


User
Dołączył: Tue, 27 October 2009
Skąd: Warszawa





b jak było sryljard razy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Just
post Wed, 30 Mar 2011 - 11:51
Post #3


Forum Homee
Dołączył: Sun, 27 August 2006
Skąd: zza węgła





r.0 jak regulamin punkt 0.

Chyba, ze bedziesz to cudo uturbial i to grubo wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
SPARK
post Wed, 30 Mar 2011 - 12:06
Post #4


User
Dołączył: Sat, 10 June 2006
Skąd: Wieślandia Podwarszawska





Też już od jakiegoś czasu szukam takiego autka dla siebie i powiem ci że ciężko coś znaleźć w przyzwoitym stanie. Mogę podpowiedzieć że w tych pieniądzach z klimą i w miarę bezawaryjne są jeszcze Mazdy 323 BA , w różnych wersjach nadwozia , i Nissany Almera (często kupione w Polsce i z udokumentowaną historią). Niestety większość aut za tą kasę i młodszych niż 15 lat to małe auta. A ogromna większość to zaniedbane trupy.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szybciutki
post Wed, 30 Mar 2011 - 13:16
Post #5


Frequent User
Dołączył: Tue, 28 September 2010





megane stoją tanio, łatwo znaleźć polaka zadbanego, 16v pali mało i cieknie 8v pali więcej, mniej cieknie, na pewno lepsza opcja niż lanos (jako dd ofc)
fiat bravo/brava/marea stoja bardzo tanio

omega/e30/36/34
będzie wygodniejsze, droższe w eksploatacji ale w zimie masz gratis rwd a w wakacje miejsce na bagaż

jeżeli miejsce i wygoda się nie liczy a jakies osiągi i koszty bardzo to 106/saxo 1.4/ 1.6 , swift gti, może punto gt, astra gsi, czy inny hot hatch?


--------------------
Nie odpowiadam na wiadomości prywatne, proszę o kontakt przez www.gurumotive.com :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Patrykk
post Wed, 30 Mar 2011 - 13:22
Post #6


Rookie
Dołączył: Sat, 26 March 2011
Skąd: Lublin





mam do zaoferowania Swojego samochodzika którego szczerze polecam za 7 tys do oddania jak najbardziej. A mianowicie Rover 200 1.4 16V 103 PS. KLimatyzacja el. szyby alarm PP wspomaganie. 5D niebieski. zawieszenie od MG ZR'a -40 mm względem seryjnego 1.4 16V. Zalany semi-syntetykiem MOTULA. Z resztą link podam wam:

http://allegro.pl/rover-200-214si-1-4-16v-...1518087691.html powymianach wszystkiego co trzeba. Naprawde śiete autko ekonomiczne a jak trzeba to nawet sprytne oczywiście patrząc na Moce silników jakimi dysponujecie to bez porównania ale jak najbardziej zwinne.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ziemczon
post Wed, 30 Mar 2011 - 13:23
Post #7


User
Dołączył: Sat, 05 March 2005
Skąd: zza węgła





Mam E30 jako pierwsze autko, ktoro planuje zeswapowac i uzywac na wszelkiego rodzaju pojezdzawkach, więc teraz szukam zwyklego DD.

W tej kwocie mozna kupic Megane, Kangoo, 106, Saxo i 306, jednak jakoś te autka nie przemawiaja do mnie, poza tym obawiam się, że ciezko bedzie znalezc przyzwoita sztuke, z w miare racjonalnym przebiegiem, w ktora nie bedzie trzeba zainwestowac drugie tyle, zeby sie bezawaryjnie poruszac.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
HMP_inc
post Wed, 30 Mar 2011 - 13:41
Post #8


Forum Killer
Dołączył: Sun, 11 June 2006
Skąd: LU





To temat nadaje się bardziej do działu "Kupię. Kupię prawie dowolny, tani i zadbany samochód klasy C z klimą do 6 koła...

Stare Civic Vgen w sedanie są sympatyczne, ale cięzko znależc coś sensownego. Poza tym średnio lubi gaz.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szybciutki
post Wed, 30 Mar 2011 - 14:34
Post #9


Frequent User
Dołączył: Tue, 28 September 2010





no właśnie nie wiem jak na allegro, ale mam styczność z trzema megane i mimo 12/15 lat mają przebiegi około 100kkm i są naprawdę ładne, krajówki wszystkie


to ja bym szedł w swifta, części za pół darmo, sympatyczne autko, tylko wygodnie raczej nie będzie i nie wiem jak z gazem


--------------------
Nie odpowiadam na wiadomości prywatne, proszę o kontakt przez www.gurumotive.com :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
ziemczon
post Wed, 30 Mar 2011 - 14:39
Post #10


User
Dołączył: Sat, 05 March 2005
Skąd: zza węgła





Swifty podobno ruda lubi smile.gif i podobno ciezko z czesciami.

Plus Lanosa jest taki, ze rzadko kiedy mozna znalezc ruda, a w autkach z 6tys jest to dosc istotne.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ziemczon
post Wed, 30 Mar 2011 - 14:39
Post #11


User
Dołączył: Sat, 05 March 2005
Skąd: zza węgła





CYTAT(HMP_inc @ Wed, 30 Mar 2011 - 13:41) *
To temat nadaje się bardziej do działu "Kupię. Kupię prawie dowolny, tani i zadbany samochód klasy C z klimą do 6 koła...

Stare Civic Vgen w sedanie są sympatyczne, ale cięzko znależc coś sensownego. Poza tym średnio lubi gaz.


Temat abstrakcyjny uwazasz? smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
szybciutki
post Wed, 30 Mar 2011 - 14:50
Post #12


Frequent User
Dołączył: Tue, 28 September 2010





wydaje mi się, że teki argument jak części jest w xxi wieku aktualny w przypadku wyjątkowo dziwnych aut, na allegro będzie przynajmniej tuzin swiftów na części, więc to nie problem
argument z ruda jak najbardziej, ale zawsze znajdzie się coś zdrowego
wydaje mi się, że ten temat to kolejny w którym zakładający jest zdecydowany na auto i nic ciekawego z tego nie wyniknie
nie pisze tego, w złej intencji ale ciężko będzie coś doradzić, skoro wiesz czego chcesz smile.gif





--------------------
Nie odpowiadam na wiadomości prywatne, proszę o kontakt przez www.gurumotive.com :)

Go to the top of the page
 
+Quote Post
ziemczon
post Wed, 30 Mar 2011 - 14:56
Post #13


User
Dołączył: Sat, 05 March 2005
Skąd: zza węgła





Masz mnie smile.gif

Lanos chodzi mi po glowie, jednak moze w tej kasie udaloby sie znalezc cos w podobnym stanie, za podobne pieniadze, ale ciekawszego.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
K@rol
post Wed, 30 Mar 2011 - 15:28
Post #14


Forum Killer
Dołączył: Sat, 03 December 2005





A Toledo? Popularne TDI, częsci tanie, prosta obsluga, ogromny bagaznik.
http://otomoto.pl/seat-toledo-sport-1-9-td...-C16360499.html
http://otomoto.pl/seat-toledo-99r-1-9-tdi-...-C16786504.html



Go to the top of the page
 
+Quote Post
Raceboy
post Wed, 30 Mar 2011 - 17:12
Post #15


Moderator
Dołączył: Sat, 19 November 2005
Skąd: From Hell





Do piekła! Było! Wbrew regulaminowi! Zamykam.


--------------------
"We are made of emotions(...)It's only a question of finding the way to experience them." - Ayrton Senna
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Monday, 29 April 2024 - 17:30