Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V  < 1 2 3  
Closed TopicStart new topic
> mazda 6 mps vs. subaru legacy turbo vs. audi a4 2,0TQ, lub inne propozycje
Tommo
post Fri, 11 Mar 2011 - 18:31
Post #41


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





wszyscy tu psy wieszają na Subaru Legacy więc dla równowagi coś ode mnie smile.gif







--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Fri, 11 Mar 2011 - 18:31
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Scarface
post Fri, 11 Mar 2011 - 19:00
Post #42


Frequent User
Dołączył: Wed, 11 July 2007





Jeżeli S4 pali w mieście ok 20l a 6MPS ok 13l to takie słowne pali o około 10 litrów więcej jest uzasadnione a żeś się czepił jak rzep ogona.
Wszyscy tutaj zrozumieliśmy że Guciorowi chodziło o to że MPS pali dużo mniej i raczej żeby przekroczyć 20 to trzeba by od świateł do świateł kapcia palić a takie spalanie w przypadku S4 jest na porządku dziennym - co sam żeś napisał.
Dla mnie jesteś pieniaczem, nic nie wniosłeś do tego tematu poza awanturą i duplikowaniem własnych postów. Dajcie sobie buzi


--------------------
www.szerokiewidoki.pl
Wirtualne wycieczki, fotografie panoramiczne i inne usługi fotograficzne
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_gucior_*
post Fri, 11 Mar 2011 - 19:06
Post #43









CYTAT(kiwi @ Fri, 11 Mar 2011 - 19:13) *
Inaczej jak Kaczyńskim tego forum nazwać Cię nie można ...czyhasz tylko na błąd w stylu ..Nie ma B6 w 3,0TDI....jest B7..moja literówka ...czytania ze zrozumieniem nie nauczył Cię nikt ...napisałem passat V6 FSI ..czyli pierwsze B6 z 3,2 + DSG...na CC napisałem wyraźnie może nie starczyć!!! ( chyba że uszkodzony lub taki pasatt cc3,6)...i nie pisz mi ,ze się nie znam albo że się nie da...bo kumpla w całości wyszedł cc 2,0..US w okolicach 65 tyś pln.....uszkodzony tył pojazdu ...konstrukcja nośna nie uszkodzona,błotniki również ..poszły lampy ,klapa,plastikowa podłoga pod kołem zapasowym

Z matmą też problem u Ciebie wielki ...średniej arytmetycznej nie potrafić wyliczyć...ułatwie Ci mazda wg Twoich info...14,5l...audi wg Ciebie 23l....

A tak wg lagaduli ...pozwole sobie zacytować Jego wypowiedź :


"Spalanie w trasie od 10 - 17 litrów. Przy 3000 rpm, to jest ok 155 km/h pali 11-12 litrów. Zasięg w trasie to ok 450 km + rezerwa.
Miasto to wartości ok 20 litrów, dla zakorkowanego Poznania.

Skrzynia to doskonały ZF 6hp19. Zabiera trochę przyspieszenia, ale mi odpowiada w takim zestawieniu. Ma bardzo fajny tryb ekonomiczny na D. Jak dla mnie to szybkie , komfortowe kombi."

Pewnie i tak Ty wiesz lepiej bo 1 dzień przed zakupem pojeżdziłeś taką eską ...Jakub pisze bzdury ..a ja nie ma pojęcia o niczym.

Ogarnij się chłopie puki czas laugh.gif

Każda Twoja kolejna odpowiedź skierowana do mojej osoby w Tym temacie jeszcze bardziej mnie w tym utwierdzi ,więc proponuje PW

Zyzy sorry za ten bałagan wink.gif


słuchaj, z całej tej paplaniny wynika jeden wniosek. ty piszesz o czymś co słyszałeś i posiłkujesz się kimś innym. zarzucasz mówienie nieprawdy i przywołujesz w dodatku tego małego skurwiela jarka.
więcej nic w tym temacie nie dodam bo próbuję Ci wytłumaczyć ile pali mazda (ale ty wiesz lepiej ) i ile pali audi (którym ja jeździłem a ty słyszałeś od kogoś kogo nawet na oczy nie widziałeś ).
kolejno przywołujesz przykłady aut których nigdy w Ingolstadt nie widziano bądz mówisz co kolega stryja kupił zza kałuży w super stanie złożone z trzech ale dość prosto więc jest to rekomendacja itd.
do nikąd nie dojdziemy, ani na pw ani w żadnym innym kierunku nie piszmy już nic do siebie bo moja opinia na twój temat jest wyrobiona już z kilku tematów gdzie wiedziałeś już wszystko i nawet więcej.

zyzy - z tej półki cenowej polecam skupić się na dwóch modelach s60r vs mazda. gdybyś miał kłopot ze znalezieniem mazdy która rokuje do wyrobienia sobie opinii to pisz na pw.
t.

Go to the top of the page
 
+Quote Post
kiwi
post Fri, 11 Mar 2011 - 19:55
Post #44


Forum Homee
Dołączył: Sun, 25 October 2009
Skąd: Łódź





Zenada...wuj,stryj..auta na oczy nie widziałem ,...czerpie info z wiadomości innych???? WTF .....nowy jasnowidz Nam się narodził vel Gucior ( Porównanie z prorokiem Jarkiem jak najbardziej na miejscu )

Z Tobą nie moża dyskutować ...na mój pierwszy post do Ciebie:"to ile Ci pali ta Mazda w mieście ...bo wychodzi na to że od 8l ( 18l spala s4 b6 )??"

odpowiadasz pasmem obelg ,epitetów w moją stronę<wiesz lepiej z kąd mam info ,czym jeździłem ...Ty może ty dzielnicowy jesteś

EOT



--------------------
quattro
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V  < 1 2 3
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Monday, 29 April 2024 - 18:27