Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Puchar Polski w Wyścigach Równoległych (1/4 mii) 2-3 wrzesień Runda FINAŁOWA
yogibaboo
post Sat, 12 Aug 2017 - 10:43
Post #1


Forum Killer
Dołączył: Fri, 24 August 2007
Skąd: wawawawa





Zapraszamy na Finałową Rundę, która odbędzie się na terenie lotniska Aeroklubu Pomorskiego w Toruniu w dniach 2-3 września.
Można się już rejestrować ( puki co do rejestracji można wykorzystać formularze z III rundy)
Tradycyjnie start w zawodach 150 zł( mechanik gratis plus 1 posiłek dla kierowcy)

Jednocześnie informujemy, że podczas Rundy Finałowej zostaną rozdane puchary za IV rundę. Puchary w klasyfikacji generalnej zostaną uroczyście rozdane podczas imprezy kończącej, która odbędzie się w ostatnim weekendzie września lub pierwszym października w jednym z klubów. Szczegółowe info po ostatniej rundzie.

A tym czasem zapraszamy do rejestracji !
Może pobijemy rekord frekwencji po raz drugi, bo na ostatniej rundzie było prawie 90 zawodników.

wszelkie info i newsy będziemy dodawać na bieżąco !


--------------------
Cappo di tutti Cappi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sat, 12 Aug 2017 - 10:43
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Toldi
post Mon, 04 Sep 2017 - 16:06
Post #2


Forum Homee
Dołączył: Fri, 20 August 2004
Skąd: Warszawa / Mokotów





To ja zacznę smile.gif
Jak dla mnie - ostatnia runda niestety wypadła najgorzej ze wszystkich 4...( mówie o niedzieli 3.09 )
Lotnisko w Toruniu średnio nadaje sie na taka impreże.
B mało miejsca, plac maszyn ciasny, nawierzchnia tragiczna, auta na seryjnych oponach nie radziły sobie ( do tego było zimno ) Autem 4x4 na seryjnej potenzie s001 na spuszczonym powietrzu nie byłem w stanie ruszyc. Non stop mielenie skakanie auta - dramat. ( auta na slickach i semi radziły sobie ) Poprzednie rundy robiłem 60 stóp 1.7 powtarzalnie w niedziele.....nie moglem zejsc ponizej 2 w aucie 4x4! sad.gif
Zawody rozgrywane w slimaczym tempie - porownujac do poprzednich gdzie wszystko szło pieknie. Tu....przez prawie 5 godz zrobiłem 3 przejazdy za kazdym razem stajac od razu po powrocie w gigantyczna kolejkę. Do tego liczne awarie i niestety wszystko sie b powydłuzało.

Cały Puchar jak najbardziej na PLUS i to duzy! Tak trzymajcie chłopaki bo z przyjemnościa sie jezdziło do Was ALE... nie robcie juz nigdy rundy w Toruniu smile.gif

Stay Tuned wink.gif


--------------------
Sociedad Espanola Automoviles de Turismo
był: Toledo T.U.R.B.O 1.8 20VT GT28R
VW Golf VII R Tornado Red 400/500 - Mistrz Polski Street AWD 2016
Audi RS4 B8 450HP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pleśniak
post Mon, 04 Sep 2017 - 16:57
Post #3


User
Dołączył: Sun, 27 July 2008
Skąd: Południe Stolycy





CYTAT(Toldi @ Mon, 04 Sep 2017 - 16:06) *
Cały Puchar jak najbardziej na PLUS i to duzy! Tak trzymajcie chłopaki bo z przyjemnościa sie jezdziło do Was ALE... nie robcie juz nigdy rundy w Toruniu smile.gif

Stay Tuned wink.gif


OT: sorry, ale muszę - wśród organizatorów są też kobity wink.gif

Go to the top of the page
 
+Quote Post
pinin
post Tue, 05 Sep 2017 - 10:33
Post #4


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 24 November 2004
Skąd: Warszawa - Wawer





CYTAT(Toldi @ Mon, 04 Sep 2017 - 16:06) *
To ja zacznę smile.gif
Jak dla mnie - ostatnia runda niestety wypadła najgorzej ze wszystkich 4...( mówie o niedzieli 3.09 )
Lotnisko w Toruniu średnio nadaje sie na taka impreże.
B mało miejsca, plac maszyn ciasny, nawierzchnia tragiczna, auta na seryjnych oponach nie radziły sobie ( do tego było zimno ) Autem 4x4 na seryjnej potenzie s001 na spuszczonym powietrzu nie byłem w stanie ruszyc. Non stop mielenie skakanie auta - dramat. ( auta na slickach i semi radziły sobie ) Poprzednie rundy robiłem 60 stóp 1.7 powtarzalnie w niedziele.....nie moglem zejsc ponizej 2 w aucie 4x4! sad.gif
Zawody rozgrywane w slimaczym tempie - porownujac do poprzednich gdzie wszystko szło pieknie. Tu....przez prawie 5 godz zrobiłem 3 przejazdy za kazdym razem stajac od razu po powrocie w gigantyczna kolejkę. Do tego liczne awarie i niestety wszystko sie b powydłuzało.

Cały Puchar jak najbardziej na PLUS i to duzy! Tak trzymajcie chłopaki bo z przyjemnościa sie jezdziło do Was ALE... nie robcie juz nigdy rundy w Toruniu smile.gif

Stay Tuned wink.gif


Dzięki za koment smile.gif
No faktycznie, lotnisko jest średnie jeśli chodzi o nawierzchnię i logistykę. Co do tempa zawodów - tutaj było dużo więcej zawodników niż na wcześniejszych imprezach. To ma spory wpływ, do tego powrót tym samym torem niestety wymusza przerwy na zjazd. Nasze błędy już mamy omówione, dołożymy wszelkich starań, aby je wyeliminować smile.gif
Prowadzimy też rozmowy z sędziami technicznymi, chcemy przyśpieszyć jeszcze badania techniczne, ale bez spadku jakości. Jeśli uda nam się znaleźć sensowne osoby, zespół się powiększy i to też przyśpieszy oczekiwanie na start zaraz po przyjeździe na lotnisko.
Na awarie samochodów nie mamy zbytnio wpływu - staramy się ściągnąć pojazdy w bezpieczne miejsca, czasem to się nieco wydłuża, bo musimy mieć pewność, że na torze nie ma płynów ani pozostałych części po awariach. Wilczych lasek raczej nie przebiliśmy jeśli chodzi o przerwy na sprzątanie toru, co mnie bardzo cieszy smile.gif


--------------------
| Pinin Racing | Warsaw Speed Team | Prorace | TheTechGuy |
'96 CaliforniaCento

www.facebook.com/dragracingsafety
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fawor
post Tue, 05 Sep 2017 - 14:27
Post #5


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 13 August 2004
Skąd: Tuchola/Poznań





akurat co do powrotów i tempa zawodów (w sumie co do trakcji tez tongue.gif ) to niestety tak samo było już w Wilczych. Powrót można było zrealizowac pasem bocznym, dużo osób tak już robilo doświadczając chociaż raz przyjemności stania na końcu pasa smile.gif generalnie ja nie doświadczyłem tego 'ultra tempa zawodów i ilości przejazdów dzieki DHRA', jak widać w Toruniu było adekwatnie tak samo. Przemyślcie to może smile.gif


--------------------
Leon 1.8T BAM 337/405 by NGS-R + MSS Performance & doriftogruz E46 330.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Toldi
post Tue, 05 Sep 2017 - 15:31
Post #6


Forum Homee
Dołączył: Fri, 20 August 2004
Skąd: Warszawa / Mokotów





CYTAT(Pleśniak @ Mon, 04 Sep 2017 - 16:57) *
OT: sorry, ale muszę - wśród organizatorów są też kobity wink.gif


przepraszam z góry wszystkie Panie wink.gif


--------------------
Sociedad Espanola Automoviles de Turismo
był: Toledo T.U.R.B.O 1.8 20VT GT28R
VW Golf VII R Tornado Red 400/500 - Mistrz Polski Street AWD 2016
Audi RS4 B8 450HP
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Pleśniak
post Tue, 05 Sep 2017 - 16:41
Post #7


User
Dołączył: Sun, 27 July 2008
Skąd: Południe Stolycy





CYTAT(Fawor @ Tue, 05 Sep 2017 - 14:27) *
akurat co do powrotów i tempa zawodów (w sumie co do trakcji tez tongue.gif ) to niestety tak samo było już w Wilczych. Powrót można było zrealizowac pasem bocznym, dużo osób tak już robilo doświadczając chociaż raz przyjemności stania na końcu pasa smile.gif generalnie ja nie doświadczyłem tego 'ultra tempa zawodów i ilości przejazdów dzieki DHRA', jak widać w Toruniu było adekwatnie tak samo. Przemyślcie to może smile.gif


Jeśli mówisz o pasie pod lasem to odeszliśmy od tego pomysłu z uwagi na b. kiepską jakość nawierzchni, kto dawał radę ten wracał, ale nie chcieliśmy zmuszać tych co na przejażdżkę po szutrze ochoty nie mieli wink.gif

Co do ilości przejazdów - dlatego impreza jest dwudniowa, drugiego dnia zawsze tych przejazdów będzie mniej (na to składa się oczywiście wiele czynników - eliminacje, awarie, czynniki organizacyjne - nad usprawnieniem tych ostatnich na pewno będziemy intensywnie pracować zimą), ale w sobotę od 12 do 20 pękło dokładnie 561 przejazdów przy ok. 80 zawodnikach smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
yogibaboo
post Tue, 05 Sep 2017 - 19:32
Post #8


Forum Killer
Dołączył: Fri, 24 August 2007
Skąd: wawawawa





Ilość przejazdów jeśli chodzi o niedzielę, była licha. W sobotę było lepiej bo było ok 550 pomiarów. W niedzielę było ponad 100 zawodników i przełożyło się to na ilość startów biorąc pod uwagę brak powrotu inną drogą. Mieliśmy robić powrót po trawie , tak np jest w drachten ( Holandia). Jednak opady deszczu zniecheciły nas do tego, bo w sobotę rano teren był rozmięknięty.
Nie mniej jednak jak zobaczycie po wynikach osoby które były od soboty zrobiły dużo przejazdów. Oczywiście nie tyle jak na białej smile.gif
Toruń niestety nie jest najlepszym lotniskiem, ale ma jedną zaletę. Miasto chce współpracować. I tu trzeba by pomyśleć...
Tak jak Pinin powiedział wszystkie fuckupy mam już przedyskutowane.
Co do trakcji było różnie, jedni nie mieli inni robili swoje rekordy.
Pomimo tego , że uważam Puchar Polski za bardzo udaną serię, nie obrastamy w piórka i nie piejemy z zachwytu, ponieważ można było lepiej. Mimo , że mamy doświadczenie to była też dla nas ważna lekcja. A o jej skuteczności przekonacie sie w kolejnym sezonie. Pomimo, przeciwności losu dojechaliśmy do końca i zamierzamy kontynuować smile.gif


--------------------
Cappo di tutti Cappi
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olozwirski
post Wed, 06 Sep 2017 - 10:17
Post #9


Forum Homee
Dołączył: Tue, 22 August 2006
Skąd: WKZ





Nie było źle, ale skoro ma być jeszcze lepiej...

Czy na przyszły sezon przewidujecie jakieś zmiany w klasach profi? To mnie najbardziej interesuje i dobrze by było znać odpowiedz jak najszybciej.

Kiedy generalka?


--------------------
golf mkI 4x4
golf mkII V8
audi A2 R36
polo 86C XX w budowie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pinin
post Wed, 06 Sep 2017 - 11:53
Post #10


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 24 November 2004
Skąd: Warszawa - Wawer





CYTAT(olozwirski @ Wed, 06 Sep 2017 - 10:17) *
Nie było źle, ale skoro ma być jeszcze lepiej...

Czy na przyszły sezon przewidujecie jakieś zmiany w klasach profi? To mnie najbardziej interesuje i dobrze by było znać odpowiedz jak najszybciej.

Kiedy generalka?


Zmiany w regulaminie będą bardziej kosmetyczne jeśli chodzi o Twoją klasę. Mamy teraz burzę mózgów razem z ludźmi z zagranicznych organizacji, bardziej nam chodzi o stworzenie możliwości dla zawodników na spokojne wyjazdy zagraniczne, oraz uproszczenie całej procedury dla zawodników zagranicznych w przypadku ich przyjazdu do nas. Osobiście uważam, że jest to odpowiedni kierunek, bo można wprowadzić nieco świeżej krwii do tego sportu smile.gif
Według naszego planu chcemy do końca września przedstawić gotowy regulamin.


--------------------
| Pinin Racing | Warsaw Speed Team | Prorace | TheTechGuy |
'96 CaliforniaCento

www.facebook.com/dragracingsafety
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Fawor
post Wed, 06 Sep 2017 - 13:50
Post #11


Forum Clubber
Dołączył: Fri, 13 August 2004
Skąd: Tuchola/Poznań





CYTAT(Pleśniak @ Tue, 05 Sep 2017 - 17:41) *
Jeśli mówisz o pasie pod lasem to odeszliśmy od tego pomysłu z uwagi na b. kiepską jakość nawierzchni, kto dawał radę ten wracał, ale nie chcieliśmy zmuszać tych co na przejażdżkę po szutrze ochoty nie mieli wink.gif

dlaczego po szutrze? Tam są normalnie płyty betownowe służące do wjazdu na teren imprezy z drugiego kierunku (bramka wjazdowa zaraz za metą). Auto mam relatywnie niskie po podłodze i nigdzie nie przyhaczyłem, więc moim zdaniem możliwe do zrobienia. Aczkolwiek można też po prostu zostawić to ludziom do decyzji smile.gif
W przestojach najbardziej zabolał mnie agregat i ropa... tongue.gif Awarie aut i ich skutki to sprawa oczywista.


--------------------
Leon 1.8T BAM 337/405 by NGS-R + MSS Performance & doriftogruz E46 330.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olozwirski
post Thu, 07 Sep 2017 - 00:51
Post #12


Forum Homee
Dołączył: Tue, 22 August 2006
Skąd: WKZ





pinin pal licho kosmetykę, dostosujemy się.
A czy inne klasy profi czeka jakaś rewolucja?


--------------------
golf mkI 4x4
golf mkII V8
audi A2 R36
polo 86C XX w budowie
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 29 March 2024 - 06:02