Shoutbox 0 nowych PW 


2 Stron V   1 2 >  
Reply to this topicStart new topic
> 5 i 6 epizod Initial D 4th Stage [raw]
ponczek
post Sat, 21 Aug 2004 - 11:27
Post #1


Rookie
Dołączył: Sun, 23 May 2004
Skąd: Lodz





http://www.l33t-raws.com/bt

Bez napisow.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sat, 21 Aug 2004 - 11:27
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Walciu
post Sun, 22 Aug 2004 - 08:31
Post #2


Super User
Dołączył: Wed, 19 February 2003
Skąd: Poznań





CYTAT("ponczek":2dee3rzx)


Wszystko pięknie ładnie się zassało, ale czy ktoś nie ma do tego podpisów angielskich, bo w języku kitajców nie umiem za dobrze...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ponczek
post Sun, 22 Aug 2004 - 12:01
Post #3


Rookie
Dołączył: Sun, 23 May 2004
Skąd: Lodz





Wersja z napisami bedzie pewnie jutro-pojutrze. Zagladaj na:

http://a.scarywater.net/ideology/

http://a.scarywater.net/live-evil/
Go to the top of the page
 
+Quote Post
PONCZAK
post Sun, 22 Aug 2004 - 14:07
Post #4


Rookie
Dołączył: Sat, 10 July 2004
Skąd: BIELSKO-BIAŁA





fajnie mamy 'troszke' podobne nicki p.s. troche malo sie na tym 4um dzieje


--------------------
PO CO JEŹDZIĆ PROSTO?? DRIFTING ROX!!!!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marko77
post Thu, 26 Aug 2004 - 19:51
Post #5


Rookie
Dołączył: Fri, 08 November 2002
Skąd: Wrocław





odnośnie filmików to mam wszystkie ze Stage I ( od 1 do 26 odcinka) oraz Stage II (od 1 do 13), Battle Stage i Special Stage - wszystkie z angielskimi napisami.
Jeśli ktoś ma dalsze części to chętnie się wymienie (nawet nie wiem czy są )
Go to the top of the page
 
+Quote Post
ponczek
post Thu, 26 Aug 2004 - 20:07
Post #6


Rookie
Dołączył: Sun, 23 May 2004
Skąd: Lodz





marko77: Jest jeszcze Third Stage [The movie], i 6 odcinkow 4th stage[a bedzie 14 chyba].

PONCZAK: ee, faktycznie, glupio troche na szczescie ty masz same duze, a ja same male literki
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marko77
post Thu, 26 Aug 2004 - 20:19
Post #7


Rookie
Dołączył: Fri, 08 November 2002
Skąd: Wrocław





The Move też mam (zapomniałem wcześniej napisać) ale chętnie uzupełnię braki, nie wiesz sk ad je zassać???
Go to the top of the page
 
+Quote Post
darkcrovax
post Thu, 26 Aug 2004 - 23:03
Post #8


Frequent User
Dołączył: Mon, 02 February 2004
Skąd: Warszawa





nie masz jeszcze 4 stage 6 odcinkow. do dwoch bez napisow masz tu linki, a reszte z napisami nagielskimi znadziejsz na suprnovie.

PS. skad zasssales battle stage????
Go to the top of the page
 
+Quote Post
marko77
post Thu, 26 Aug 2004 - 23:32
Post #9


Rookie
Dołączył: Fri, 08 November 2002
Skąd: Wrocław





z Kazaa ....
a na reszte poczekam jak będą z napisami ;D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BlitzZ!
post Wed, 01 Sep 2004 - 15:10
Post #10


Forum Killer
Dołączył: Tue, 01 July 2003





Na Live-eviL i na Ideology cały czas nie ma wersji z napisami, a szóstego odcinka z l33t Raws nie mogę ściągnąć, bo nikt tego nie wystawił... Wie ktoś coś na temat napisów?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RafalW
post Wed, 01 Sep 2004 - 15:23
Post #11


Forum Killer
Dołączył: Wed, 19 November 2003
Skąd: IL USA





Ano też już nie mogę się doczekać.


--------------------
Rafal
Go to the top of the page
 
+Quote Post
BlitzZ!
post Wed, 01 Sep 2004 - 17:46
Post #12


Forum Killer
Dołączył: Tue, 01 July 2003





Ja już od ponad półtora tygodnia czekam na te napisy i dupa zbita... Gdzie jest s2k vel Radek? On powinien wiedzieć.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
darkcrovax
post Wed, 01 Sep 2004 - 22:08
Post #13


Frequent User
Dołączył: Mon, 02 February 2004
Skąd: Warszawa





moz na urlopie?? no coz, trza czekac i tyle. przynajmniej wiadomo ze warto
Go to the top of the page
 
+Quote Post
s2k
post Sat, 04 Sep 2004 - 06:14
Post #14


Super User
Dołączył: Thu, 15 January 2004
Skąd: Z garażu





Witam wszystkich ponownie,
Nie pisze tak czesto bo sezon streetracingu, auto-x i innych tego typu rozrywek w pelni, teraz mam troszke czasu bo znowu moj diferencjal(szpera) poszla sie je...ać , takze siedze w domu czekajac na czesci,
Sprawa z ID wuglada tak, ze panowie co tlumacza te odcinki sa na wakacjach(powaznie!!), wiec bedzie potrzeba poczekac jeszcze troszke dluzej..i tyle
POZDR.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RafalW
post Tue, 07 Sep 2004 - 17:08
Post #15


Forum Killer
Dołączył: Wed, 19 November 2003
Skąd: IL USA





Pechulec.
Jak załatwiłeś ten dyfer? Często ci pada?
Gdzie jeździsz ostatnio?
Masz ochotę na Grattana 16-tego tego miesiąca?

BTW: Sporo ostatnio pojeździłem paroma S2000 i jestem mocno pod wrażeniem. Mam nadzieję, że mój plan, by kolega kupił S2000, wypali i będzie czym jeździć po torze w przyszłym roku. Jak nie to pewnie i tak sobie jakąś kupię.


--------------------
Rafal
Go to the top of the page
 
+Quote Post
s2k
post Thu, 09 Sep 2004 - 11:58
Post #16


Super User
Dołączył: Thu, 15 January 2004
Skąd: Z garażu





CYTAT("RafalW":53us9ziq)
Pechulec.
Jak załatwiłeś ten dyfer? Często ci pada?
Gdzie jeździsz ostatnio?
Masz ochotę na Grattana 16-tego tego miesiąca?

BTW: Sporo ostatnio pojeździłem paroma S2000 i jestem mocno pod wrażeniem. Mam nadzieję, że mój plan, by kolega kupił S2000, wypali i będzie czym jeździć po torze w przyszłym roku. Jak nie to pewnie i tak sobie jakąś kupię.


16 autko jeszcze nie bedzie gotowe , dyfer to zmieniam mniej wiecej raz w sezonie LOL...a tak na powaznie to czekam na wzmocniony dyfer od modelu 04(04 housing zrobiony przez comptech), z innym LSD(kaaz) oraz zmieniam przelozenie(finalowe)z 4.10 na 4.57, do tego wyzbywam sie tapicerki,klimy itp. montuje klatke(cusco) i aem ems oraz JIC coilovers, wiekszosc z tych czesci juz mam.
Na zimie przewiduje montaz F/I od Elda Engineering(tu o nim troszke wiecej: http://www.s2ki.com/forums/index.php?sh ... 26&hl=elda) jeszce do tego hardtop Mugena i wyzbywam sie otwieranego dachu na dobre..na nastepny sezon auto powinno byc gotowe do powazniejszej jazdy na torze, a na razie mam nadzieje ze sie wyrobie gdzies na polowe stycznia......

PS1.A kogo znasz w IL z s2000, bo osobiscie znam sporo ludzi, moze jacys wspolni znajomi?

PS2. co do initial d, to 2 grupy sie tym teraz zajmuja napisy powinny byc gotowe do 10 dni.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RafalW
post Thu, 09 Sep 2004 - 14:42
Post #17


Forum Killer
Dołączył: Wed, 19 November 2003
Skąd: IL USA





CYTAT("s2k":216sm6hr)
16 autko jeszcze nie bedzie gotowe

Szkoda. W przyszłym miesiącu ma być jakiś Gingerman z tym klubem. Dać ci znać?
CYTAT
dyfer to zmieniam mniej wiecej raz w sezonie LOL...

Co ty robisz takiego? Dryfty? Słyszałem, że padają czasem ale aż tak?
CYTAT
a tak na powaznie to czekam na wzmocniony dyfer od modelu 04(04 housing zrobiony przez comptech), z innym LSD(kaaz) oraz zmieniam przelozenie(finalowe)z 4.10 na 4.57, do tego wyzbywam sie tapicerki,klimy itp. montuje klatke(cusco) i aem ems oraz JIC coilovers, wiekszosc z tych czesci juz mam.

Nice. A co ze skrzynią biegów?
CYTAT
Na zimie przewiduje montaz F/I od Elda Engineering(tu o nim troszke wiecej: http://www.s2ki.com/forums/index.php?sh ... 26&hl=elda)

Znajomy (Harry Cash) ostatnio chyba wyjął swój charger. Sam bym pewnie wolał zrobić rebuild na 11K redline niż doładowywać.
CYTAT
jeszce do tego hardtop Mugena i wyzbywam sie otwieranego dachu na dobre..

Ja bym wolał chyba bez dachu tylko z roll barem. Może dlatego, że mam już puszkę. No i przy braku AC byłoby fajniej.
CYTAT
na nastepny sezon auto powinno byc gotowe do powazniejszej jazdy na torze, a na razie mam nadzieje ze sie wyrobie gdzies na polowe stycznia......

S2000 jest niemal gotowe prosto z salonu. Jedynie potrzebuje lepszych klocków, płynu hamulcowego, opon i roll bara.
CYTAT
PS1.A kogo znasz w IL z s2000, bo osobiscie znam sporo ludzi, moze jacys wspolni znajomi?

Jeździłem autkami podczas T&T w Peru. Był tam Yamski (James Yom), który jeździł S2000 z kolegą z Seattle, Jason Saini z kolegą z nową S2000.
Ci mi dali się przejechać, szczególnie ten od Jasona nie miał nic przeciwko temu, że pojeździłem. Jego była 2004 a ta inna 2002 bodajże. Czyli miałem porównanie. No i jeszcze w 2004 pierwszego dnia opony były z salonu a drugiego Hoosiery.
Poza tym spotkałem wspomnianego Harry Casha i paru innych z klubu S2000 jak byłem na ich imprezie na Gingermanie. Chciałbym w tym roku jeszcze się przejechać na jakiś tor z Harrym bo on mi pewnie da auto na jakąś sesję czy dwie a chciałbym jeszcze poczuć jak to się prowadzi na torze. Jako pasażer z Jasonem już jechałem i byłem pod mocnym wrażeniem, kręcił 1:35 na Gingermanie ze mną.
CYTAT
PS2. co do initial d, to 2 grupy sie tym teraz zajmuja napisy powinny byc gotowe do 10 dni.

Fajnie by było. Jest już w tych dwóch Impreza czy jeszcze nie?
Bo zgaduję, że będzie skoro pojawia się w czołówce.


--------------------
Rafal
Go to the top of the page
 
+Quote Post
darkcrovax
post Thu, 09 Sep 2004 - 15:56
Post #18


Frequent User
Dołączył: Mon, 02 February 2004
Skąd: Warszawa





w 5 i 6 imprezy jeszcze nie ma. obstawiam ze bedzie w ostatnich odcinkach
Go to the top of the page
 
+Quote Post
s2k
post Thu, 09 Sep 2004 - 17:23
Post #19


Super User
Dołączył: Thu, 15 January 2004
Skąd: Z garażu





Ty znasz Harriego??!!!!
On mi załatwia diferncial, padla mu skrzynia i difer nie dawno , moj kumpel(Pinyo) mu to robi...i wiem ze wyciagnal supercharger, niezbyt go lubil......maly ten swiat

PS. Moja skrzynia na razie jest OK, jak cos sie stanie to pomysle co by tam mozna innego zrobic, a drift to tylko od czasu do czasu...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
RafalW
post Thu, 09 Sep 2004 - 19:10
Post #20


Forum Killer
Dołączył: Wed, 19 November 2003
Skąd: IL USA





Może do zażyłości daleko ale spotkałem go parę razy i parę razy z nim rozmawiałem. Ostatnio był z moimi kumplami na jakimś żarciu ale ja, w odróżnieniu od nich, mam problemy z czasem i nie mogłem się wybrać.
Harry jest świetnym gościem i kiedyś nawet mi proponował swoje auto jak chciałem jechać na Grattana i akurat nie miałem autka.
Możesz mi podrzucić jego email przy okazji?


--------------------
Rafal
Go to the top of the page
 
+Quote Post

2 Stron V   1 2 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 27 April 2024 - 10:03