Shoutbox 0 nowych PW 


3 Stron V   1 2 3 >  
Closed TopicStart new topic
> Prnit vs Noorec, historia naprawy audi S4
prnit
post Mon, 30 Sep 2019 - 19:33
Post #1


Forum Homee
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa i okolice





Stary jak świat temat, jeden tuner gada na drugiego a wcale nie jest lepszy...ja miałem swoje przygody też z noorecem....robiłem S4 B5, auto nie chodziło jak trzeba, poprosiłem o jego naprawienie i zrobienie przy okazji wydechu, uzgodniliśmy cene i ok. Przy okazji jeszcze jakieś pierdoły porobił i auto miałem odebrać igiełka, miało super chodzić i zapindalać jak trzeba. Auto zostało zrobione, spodziewałem się ustalonej ceny X a na fb dostałem wyliczenie że cena to X+40% czy 50%. Doszła mega lista części o których wcześniej nic nie wiedziałem bo nikt mi o nich nie powiedział...jakiś akumulator nowy (a ja w domu miałem 2 akumulatory od poprzednich aut jak nowe) itd itd. Moja wina była taka że napisałem że nie mam teraz takiej kasy i spłacę to w ciągu kilku tygodni bo nie mam na jutro iluś tam bo się tego nie spodziewałem po prostu. Dostałem MEGA zjebe oczywiście itd. W ciągu kilku tygodni spłaciłem wszystko co do złotówki tak jak napisałem wcześniej i grzecznie przeprosiłem. Przyjechałem po auto...auto stało w krzakach, było tak zajebi**((# brudne i smierdzące jakbym syf odbierał a nie auto warte 50 tysi+, auto ledwo zapaliło, miało być zrobione a autem ledwo dojechałem do DOMU!! Nie wiem za co tam zapłaciłem..aha sorry nowy był wydech..jeszcze nigdy nie byłem tak zły jak odebrałem auto..Na moje pytania dlaczego nic w nim nie działa i auto ledwo jedzie dostawałem tylko zjebke że oddawałem kasę kilka tygodni a nie zapłaciłem z góry i on ma w zwiazku z tym wszystko w dupie i to moja wina że go nie naprawił...tak zostałem świetnie potraktowany..płacąc dobre kilka tysięcy zł.Wszystko skończyło się tym że auto LAWETĄ (bo samo nie było w stanie bo się dławiło, prychało i gasło) pojechało do kolejnego Tunera. Tym razem już do tunera którego polecam w 100% Synektune. Auto odebrałem po kilku dniach i wyszły takie kwiatki że mi się nie chce już ich opisywać (w skrócie powinienem zarządać oddania kasy za te "niby" naprawy i zapłacić jedynie za nowy wydech)..także z tym noorecem to też uważaj bo ja mam bardzo złe doświadczenia...


--------------------
Męczennik od elektryków :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 30 Sep 2019 - 19:33
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
cowboy
post Mon, 30 Sep 2019 - 21:17
Post #2


Administrator
Dołączył: Mon, 21 August 2006
Skąd: Wawa





prnit ale jaki tuner gada? nie widze tu wpisów noorca...
przecież ja nie jestem tunerem tylko zleceniodawcą wink.gif
nie rozumiem za bardzo o co Ci chodzi ?
jak chcesz prać swoje brudy rozliczenia sie za robote to jest od tego odrębny temat...



--------------------
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prnit
post Mon, 30 Sep 2019 - 22:19
Post #3


Forum Homee
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa i okolice





w temacie napisałeś że Guzior Ci spindolił silnik...to napisałem żebyś uważał na kolejnego tunera i tyle bo znowu może być never ending story...chociaż twój czas, twoje auto, twoje pieniądze. pzdr


--------------------
Męczennik od elektryków :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
noorec
post Tue, 01 Oct 2019 - 10:13
Post #4


Forum Homee
Dołączył: Mon, 08 November 2004
Skąd: Wawa/Kobyłka/Radzymin





CYTAT(prnit @ Mon, 30 Sep 2019 - 22:19) *
w temacie napisałeś że Guzior Ci spindolił silnik...to napisałem żebyś uważał na kolejnego tunera i tyle bo znowu może być never ending story...chociaż twój czas, twoje auto, twoje pieniądze. pzdr


Mialem nic nie pisac ale...

Piotruś, ja dobrze pamiętam sytuację z Twoim autem oraz to co było w nim robione.
Przyjechałeś niesprawnym autem w ktorym na dzień dobry wyleciały wszystkie cewki i świece, bo nadawały się do śmietnika.
Pozniej zapragnąłeś wydechu - zrobiliśmy. W miedzyczasie okazalo sie, ze w samochodzie masz taka wilgoć, ze wylaliśmy z kompa z pol szklanki wody. Na wszystko mam zdjecia, które i tobie wysyłałem!!! Byłeś informowany na bieżąco!
W czasie gdy kazałeś "robic wszystko co trzeba" jeździłeś sobie w Alpach czy gdzieś tam ale chyba zdawałeś sobie sprawę, że ferie kiedyś się skończą i za naprawy trzeba będzie zapłacić?
W połowie lutego dostałeś wycenę całej roboty z częściami na 4865zl i się zaczęło...
Po wymianie poglądów na messengerze finalnie spłacałeś auto przez DWA MIESIĄCE!!! W ratach...
Tak, rzeczywiście nie rozwiązaliśmy w aucie problemów z przepływką ale przy Twoim luźnym podejściu do płacenia za usługi nie czuliśmy się w obowiązku.

Na wszystko mam na szczęście screeny z messengera, bo tak coś czułem, że jeszcze się wynurzysz...


Tyle w Twoim temacie.


--------------------
Audi 80 2.2 20V turbo quattro by STREET LANE GARAGE
Holset HX35 VEMS Powered 415KM/490Nm ET 11,62 - tak było...
Holset Hybrid EMU Powered 460KM/540Nm Power Slider - YEAH BABY :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MisioLBN
post Tue, 01 Oct 2019 - 10:41
Post #5


Forum Homee
Dołączył: Tue, 16 December 2014





Rly poszlo o 5000zl? Czekam na fotki fury cowboya bo jestem ciekawy co tam sie dzialo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prnit
post Tue, 01 Oct 2019 - 11:02
Post #6


Forum Homee
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa i okolice





Wszystko co napisałem wyżej to prawda która tylko potwierdziłes, wziąłeś 5 tysi i oddałes auto w gorszym stanie niż je zostawiłem. Temat spłaty też opisalem dokładnie i Cie za to przeprosiłem. Niech sobie każdy oceni sam czy postąpiłeś ok oddajac mi niejezdzace brudne zawszone auto....Ja kaske spłaciłem w 100%. To mój ostatni post w temacie.


--------------------
Męczennik od elektryków :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
noorec
post Tue, 01 Oct 2019 - 11:11
Post #7


Forum Homee
Dołączył: Mon, 08 November 2004
Skąd: Wawa/Kobyłka/Radzymin





CYTAT(prnit @ Tue, 01 Oct 2019 - 11:02) *
Wszystko co napisałem wyżej to prawda która tylko potwierdziłes, wziąłeś 5 tysi i oddałes auto w gorszym stanie niż je zostawiłem. Temat spłaty też opisalem dokładnie i Cie za to przeprosiłem. Niech sobie każdy oceni sam czy postąpiłeś ok oddajac mi niejezdzace brudne zawszone auto....Ja kaske spłaciłem w 100%. To mój ostatni post w temacie.


Piotruś, nie pogrążaj się, bo to żałosne jest.
Kasa została wzięta za to, co zostało zrobione - tylko i wyłącznie!
Nie płaciłeś, więc nie robiliśmy nic więcej.



--------------------
Audi 80 2.2 20V turbo quattro by STREET LANE GARAGE
Holset HX35 VEMS Powered 415KM/490Nm ET 11,62 - tak było...
Holset Hybrid EMU Powered 460KM/540Nm Power Slider - YEAH BABY :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prnit
post Tue, 01 Oct 2019 - 12:48
Post #8


Forum Homee
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa i okolice





Dla mnie można ten temat zamknąć. Napisałem jak było, więcej z usług nooreca nie skorzystałem i nie skorzystam. Polecam wszystkim Synektune. Od momentu jak robie moje auta u Dawida nie miałem żadnej wtopy i w 100% polecam.


--------------------
Męczennik od elektryków :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Tue, 01 Oct 2019 - 13:26
Post #9


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Proponuje skasowac ten watek. Nikomu nie sluzy


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Tue, 01 Oct 2019 - 13:35
Post #10


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





Reklama S....


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
noorec
post Tue, 01 Oct 2019 - 14:24
Post #11


Forum Homee
Dołączył: Mon, 08 November 2004
Skąd: Wawa/Kobyłka/Radzymin





Ja również napiszę słowo końcowe.
Kto miał do czynienia z Prnitem, ten wie co to za człowiek...
Drogie auta, lans, ferie w Alpach, a potem robienie z siebie dziada i spłacanie niecałych 5k w ratach przez dwa miesiące

Mam spis przeprowadzonych prac wraz z kwotami oraz zapis rozmów z messengera, które rzucą światło na postępowanie pana Piotrusia...
Nie będę ich udostępniał publicznie ale jeśli ktoś ma ochotę poczytać, szczególnie tunerzy i warsztaty - ku przestrodze, to zapraszam na priv.


Pozdrawiam
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prnit
post Tue, 01 Oct 2019 - 14:28
Post #12


Forum Homee
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa i okolice





Drogie auta i lans łoooo a to dobre jest!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif Drogie auto audi S4B5 z 2001 roku, pełen lans, no i te ferie w alpach, no nie, szaleństwo. laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Proponuje noorec zebyś już przestał się kompromitować, wziąłeś pieniądze za niezrobioną robotę, odebrałem auto niegotowe i zasyfione, pieniądze Ci spłaciłem co do złotówki. Taki jesteś Tjuner że Synektune postawił to auto w kilka dni i zaczeło super jezdzic i nie były potrzebne do tego żadne części tylko WIEDZA. Niestety coś czego jak widać tobie mocno brakuje. Na koniec napisze jedynie że downpipe, wydech i spawanko masz opanowane super i może na tym zakończ swoje tjunigi bo to ci super wychodzi.
Zamknijcie ten wątek.


--------------------
Męczennik od elektryków :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
noorec
post Tue, 01 Oct 2019 - 14:46
Post #13


Forum Homee
Dołączył: Mon, 08 November 2004
Skąd: Wawa/Kobyłka/Radzymin





CYTAT(prnit @ Tue, 01 Oct 2019 - 14:28) *
Drogie auta i lans łoooo a to dobre jest!!! laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif laugh.gif Drogie auto audi S4B5 z 2001 roku, pełen lans, no i te ferie w alpach, no nie, szaleństwo. laugh.gif laugh.gif laugh.gif

Proponuje noorec zebyś już przestał się kompromitować, wziąłeś pieniądze za niezrobioną robotę, odebrałem auto niegotowe i zasyfione, pieniądze Ci spłaciłem co do złotówki. Taki jesteś Tjuner że Synektune postawił to auto w kilka dni i zaczeło super jezdzic i nie były potrzebne do tego żadne części tylko WIEDZA. Niestety coś czego jak widać tobie mocno brakuje. Na koniec napisze jedynie że downpipe, wydech i spawanko masz opanowane super i może na tym zakończ swoje tjunigi bo to ci super wychodzi.
Zamknijcie ten wątek.



Wziąłem pieniądze TYLKO i WYŁĄCZNIE za to co zrobiłem. Masz to przecież na rozpisce którą Ci wysłałem.
W aucie miales syf, bo miałeś w nim pełno wody, do tego stopnia, że komp i wiązka były całe mokre a z samego kompa wylewaliśmy wodę! Dobrze o tym wiesz, bo wysyłałem Ci zdjęcia.
Naprawy nie dokończyliśmy z Twojej winy, bo poinformowałeś mnię, że nie masz pieniędzy!

Nie rób z siebie debila wiekszego niż jesteś...



--------------------
Audi 80 2.2 20V turbo quattro by STREET LANE GARAGE
Holset HX35 VEMS Powered 415KM/490Nm ET 11,62 - tak było...
Holset Hybrid EMU Powered 460KM/540Nm Power Slider - YEAH BABY :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
soltyk
post Tue, 01 Oct 2019 - 14:55
Post #14


Super User
Dołączył: Mon, 10 February 2014





CYTAT(noorec @ Tue, 01 Oct 2019 - 14:24) *
Mam spis przeprowadzonych prac wraz z kwotami oraz zapis rozmów z messengera, które rzucą światło na postępowanie pana Piotrusia...
Nie będę ich udostępniał publicznie ale jeśli ktoś ma ochotę poczytać, szczególnie tunerzy i warsztaty - ku przestrodze, to zapraszam na priv.
Uważam, że powinieneś wkleić tu spis. To klienci chcą poczytać. Temat stawia cię w bardzo złym świetle. 4900 to konkretna kwota. Po co robiłeś wydech, skoro miałeś doprowadzić do ładu pracę silnika?
Wybacz, jeśli atakuję, ale sam niedawno odstawiłem auto na robotę, a odebrać musiałem lawetą, całe ujebane.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prnit
post Tue, 01 Oct 2019 - 14:57
Post #15


Forum Homee
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa i okolice





bogacz, lanser, debil, pięknie wypowiadanie się o kliencie który zostawił pod 10 tysi w tym zakładzie biggrin.gif biggrin.gif laugh.gif laugh.gif spoko.. marketing na najwyższym poziomie, identycznym jak usługi. P.S wydech był zrobiony na moje życzenie, auto miało być full zrobione i miało zapierdalać, ledwo dojechałem do domu mając po drodze 3 przystanki bo auto gasło i się dławiło. Synek postawił je w 5 dni i wziął za to 500zł czyli tyle brakowało zęby jezdziło jak trzeba..ale noorec będzie pisać te pierdoły i głupoty jaki ja to jestem zły klient (który spłacił mu wszytko w 100%, 5x przeprosił i wyjaśnił sytuację ) To tyle
Proszę admina o zamknięcie tego wątku. Ja się już nie wypowiadam.


--------------------
Męczennik od elektryków :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Maciek1234
post Tue, 01 Oct 2019 - 15:21
Post #16


Forum Homee
Dołączył: Tue, 11 January 2005
Skąd: łódzkie





Przecież jest wyraźnie napisane

- facet zostawił auto do roboty, warsztat zaczął robić auto, po jakimś czasie informuje klienta, że koszt robocizny i części wynosi około 5000 złotych, ale samochód jeszcze wymaga pracy. Klient mówi, że pieniędzy nie ma, ale kiedyś je będzie miał. Logiczne jest, że warsztat przerywa pracę i czeka na zapłatę, a potem można pracę wznowić.

W dzisiejszych czasach, klienci nie płacący na czas to jakaś plaga. A podatek i vat od wystawionych faktur sam się nie zapłaci. Podobnie jak zus.


--------------------
Porsche 911 (992)
BMW X7 M60iX (G07)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
noorec
post Tue, 01 Oct 2019 - 15:31
Post #17


Forum Homee
Dołączył: Mon, 08 November 2004
Skąd: Wawa/Kobyłka/Radzymin





CYTAT(prnit @ Tue, 01 Oct 2019 - 14:57) *
bogacz, lanser, debil, pięknie wypowiadanie się o kliencie który zostawił pod 10 tysi w tym zakładzie biggrin.gif biggrin.gif laugh.gif laugh.gif spoko.. marketing na najwyższym poziomie, identycznym jak usługi. P.S wydech był zrobiony na moje życzenie, auto miało być full zrobione i miało zapierdalać, ledwo dojechałem do domu mając po drodze 3 przystanki bo auto gasło i się dławiło. Synek postawił je w 5 dni i wziął za to 500zł czyli tyle brakowało zęby jezdziło jak trzeba..ale noorec będzie pisać te pierdoły i głupoty jaki ja to jestem zły klient (który spłacił mu wszytko w 100%, 5x przeprosił i wyjaśnił sytuację ) To tyle
Proszę admina o zamknięcie tego wątku. Ja się już nie wypowiadam.



Dlaczego nie odnosisz się do konkretów, które podaję, tylko wychwytujesz pojedyncze frazy? Ty na pewno masz świetny marketing, bo zawsze stawiasz się w najlepszym świetle... Skrzętnie pomijasz to co Ci nie odpowiada.




--------------------
Audi 80 2.2 20V turbo quattro by STREET LANE GARAGE
Holset HX35 VEMS Powered 415KM/490Nm ET 11,62 - tak było...
Holset Hybrid EMU Powered 460KM/540Nm Power Slider - YEAH BABY :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
noorec
post Tue, 01 Oct 2019 - 15:51
Post #18


Forum Homee
Dołączył: Mon, 08 November 2004
Skąd: Wawa/Kobyłka/Radzymin





CYTAT(soltyk @ Tue, 01 Oct 2019 - 14:55) *
Uważam, że powinieneś wkleić tu spis. To klienci chcą poczytać. Temat stawia cię w bardzo złym świetle. 4900 to konkretna kwota. Po co robiłeś wydech, skoro miałeś doprowadzić do ładu pracę silnika?
Wybacz, jeśli atakuję, ale sam niedawno odstawiłem auto na robotę, a odebrać musiałem lawetą, całe ujebane.


Dlaczego wg Ciebie temat stawia mnię w złym świetle?
Auto przyjechało, bo źle pracowało i prychało.
Szybko znaleźliśmy przyczynę w postaci spękanych na maxa cewek i starych świec. Cewki dostarczył właściciel i po zmianie buło już ok.
W trakcie Prnit zapragnął by wyjąć chinskiego catbacka i na jego miejsce zrobic nowy. Wstawilismy auto na warsztat i wtedy przypomnialo mu się, żeby zrobić też DP-y, bo miał seryjne z wydłubanymi wnętrznościami - zrobiliśmy i auto nie odpaliło. Wtedy okazało się, że w aucie jest bajoro, bo jest nieszczelne i leje się woda. Woda parowała i cała wiązka oraz komp były mokre. Do tego stopnia, że wylewaliśmy wodę z kompa. Mam fotki tej ciekawostki oraz film jak wylewamy wodę z ecu! Kompa oddaliśmy do elektronika na sprawdzenie i ew naprawę.. Gdy to było juz gotowe auto podawało jak trzeba. W miedzyczasie Prnit domagał się też hamowni i zrobienia nowego softu. Akurat bie było sposobności, żeby wybrać się na hamownię, mięliśmy to zrobić później. Prnit i tak był na wspomnianych feriach, więc był czas.
Wysłałem mu zestawienie.
0k 15 lutego dopytywal sie jeszcze i upominał o hamownie, by 23 lutego powiedziec mi, że nie ma kasy i bedzie placil jak będzie miał, w ratach... I nie były to negocjacje, tylko poinformował mnię, że nie zapłaci.


--------------------
Audi 80 2.2 20V turbo quattro by STREET LANE GARAGE
Holset HX35 VEMS Powered 415KM/490Nm ET 11,62 - tak było...
Holset Hybrid EMU Powered 460KM/540Nm Power Slider - YEAH BABY :D
Go to the top of the page
 
+Quote Post
prnit
post Tue, 01 Oct 2019 - 16:06
Post #19


Forum Homee
Dołączył: Fri, 18 October 2002
Skąd: Warszawa i okolice





No i jak tu nie odpisywać na takie bzdury i kłamstwa. Auto napisales ze jest gotowe do odbioru i zapindala, powiedziałem że nie spodziewałem sie takiej kwoty, przeprosiłem i jakos połowę spłaciłem i druga połowę po kilku tygodniach.
Auto odebrałem zapuszczone,brudne i ledwo dojechałem do domu. Za tydzień laweta do Synka , 5 dni, kilkaset złotych i od tego czasu zero problemów... Ot cała historia.
A teraz Nie zapłaciłem ci 5 tysi?? No ok. jakos nigdy rachunku ani faktury nie zobaczyłem także może i racja . Taka księgowość jak cała firma. Na lewo.


--------------------
Męczennik od elektryków :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Tue, 01 Oct 2019 - 16:19
Post #20


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Czyli auto brykało wiele lat w słonecznym Dubaju i przejechało przy sprzyjających warunkach pogodowych bez deszczu całą europę do warsztatu na naprawę? A tam dziurawy dach warsztatu i woda w aucie czy sterowniku? Miałem S4B5 i tam sterownik nie był w kabinie, ale na podszybiu.
Czy może sterownik mimo zalania pracował jak należy? Ten samochód dojechał do warsztatu na kołach czy lawecie?
Temat nikomu nie służy, ale jak się ciągnie to oczywiste, że każdy z dwójki będzie miał rzeszę swoich zwolenników.
Co z tego, że kasa poszła w ratach. To oczywiście nic dobrego, ale różne w życiu bywają sytuacje. Kto nie boryka się z zatorami płatniczymi?
Czy fura była odebrana przed zapłaceniem całej kasy?


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post

3 Stron V   1 2 3 >
Closed TopicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 29 March 2024 - 06:08