Shoutbox 0 nowych PW 


4 Stron V  < 1 2 3 4 >  
Reply to this topicStart new topic
> Mocny daily w budżecie 150-200 tys
bumer00
post Mon, 15 May 2017 - 22:14
Post #41


Rookie
Dołączył: Mon, 01 August 2016
Skąd: Warszawa





Jak dla mnie wnętrze Mustanga GT jest jak najbardziej ok, zresztą nie kupuję tego auta dla wnętrza. Kusi cena bo za 200k jest nowy. Jazda testowa przesunęła mi się na przyszły tydzień - niestety w Warszawie mają do jazd tylko wersję z automatem.

M2 to dla mnie ideał do jazdy codziennej - zwinny, szybki, idealny do miasta. Muszę się przejechać Mustangiem, nie wiem czy nie będzie zbyt "ociężały" do dynamicznej jazdy po mieście.
Strasznie kusi M3 E92 - auto ma potencjał na wzrost wartości, ceny już od jakiegoś czasu się ustabilizowały. Jedynie wiek nie przemawia za tym autem.
Wnętrze E92 też nie powala wink.gif
Znacie jakąś wypożyczalnię samochodów w Warszawie która ma na stanie M3 E92? Chciałem wypożyczyć auto na weekend bo akurat E92 nie miałem jeszcze okazji się przejechać.

Zobaczę po jeździe mustangiem czy to jest to.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Mon, 15 May 2017 - 22:14
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
gość_hexx_*
post Mon, 15 May 2017 - 22:15
Post #42









@As_ , w przypadku Mustanga jest progres jakościowy w przeciwieństwie do Superba
jeżeli ktoś uważa, że Superb 3 ma dobre wnętrze.. to może bez stresu wsiadać do Mustanga Shelby
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_hexx_*
post Mon, 15 May 2017 - 22:18
Post #43









CYTAT(bumer00 @ Mon, 15 May 2017 - 22:14) *
nie wiem czy nie będzie zbyt "ociężały" do dynamicznej jazdy po mieście

będzie
to nie jest auto miejskie
do miasta klasy "Warszawa" jest niewygodne

tego auta nie kupuje się rozumem wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
As_
post Mon, 15 May 2017 - 22:37
Post #44


Forum Killer
Dołączył: Sun, 17 February 2008
Skąd: W-wa





https://www.youtube.com/watch?v=VJG5kXNpGAg....be&t=1m13s

koniecznie w słuchawkach


--------------------
papierowe konie + oszukane 4x4
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kaj1990
post Mon, 15 May 2017 - 23:12
Post #45


User
Dołączył: Wed, 25 May 2016





Takiego auta chyba nie kupuje sie rozumem tak mi sie wydaje... co do mustanga wszystkim tak nie lezy wnetrze... ale spojrzmy na silnik to kawal prawdziwej motoryzacjj prawdziwe V8... ale i tak najlepiej bedzie jak zainteresowany przejedzie sie kazdym z w/w
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honada
post Mon, 15 May 2017 - 23:19
Post #46


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





CYTAT(hubi91 @ Mon, 15 May 2017 - 20:58) *
Najmocniejszy Mustang jaki widnieje na stronie Forda w USA to Shelby, który ma 5.2 526 koni, czyli mniej więcej to co oferowało BMW w modelu M5 dobrych 12 lat temu...
Po za tym Mustang to już nie to samo, teraz co drugi Mustang ma rzędową czwórkę, więc ja bym szedł (najlepiej w M4, ale kasa nie ta) w BMW...


Jeśli chodzi o moc to za dużo kombinujesz wink.gif M4 ma 431 KM i to jemu bliżej do Mustanga GT niż M5.

Po drugie, prawie kazdy Mustang ma obecnie V8 pod maską. R4 EcoBoost są rzadkością. W Polsce prawie wszystkie szły w V8 (75%). W Niemczech to samo.

http://dailydriver.pl/nowosci/rynek/ford-m...towym-w-polsce/

Trzecia sprawa. Wnętrze Mustanga jest słabe na tle konkurencji, ale sporo poprawili. Myślę, że hexx przesadza, ze jest lepiej niż w Superbie (bo nie jest - boczki drzwi to tragedia na maksa tongue.gif) ale za 15-20 tys. zł są firmy w Polsce, które zrobią z tego wnętrza coś naprawdę pięknego.

Po czwarte, na pewno czuć masę tego auta w zakrętach i nie będzie w nim lekkości BMW M2. Zupełnie inne wrażenia w trakcie jazdy. Unosząca się maska w trakcie przyspieszania, fajnie układające się nadwozie w zakręcie, tylna oś, która przy hamowaniu lubi się przemieścić lekko i no i dźwiek, który pochodzi wprost z motoru, a nie specjalnie zaprojektowanego wydechu (głębie dźwieku można powiększyć dokupując za 1000 dolarów świetny wydech Borla).
Mustanga miałem 3-krotnie, zrobiłem łacznie ponad 2000 km i dziś, kupując auto, Mustang nadal byłby na pierwszym miejscu. Dla porównania BMW M4 zupełnie mnie już nie kręci. Dla mnie jazda nim to tryb Arcade w GT2 na Logitechu. A gigantyczny moment obrotowy przy niecałych 1500 rpm to przegięcie pały w RWD. E92 nadal podoba mi się znacznie bardziej, mimo paskudnego wnętrza.

Ile ludzi tyle opinii. Czuję, że pod Twoje wymagania bardziej pasować Ci będzie M2. Tyle że to znacznie mniejsze auto za wyższą cenę. Ale też ciekawe.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_hexx_*
post Tue, 16 May 2017 - 05:05
Post #47









CYTAT(Honada @ Mon, 15 May 2017 - 23:19) *
Myślę, że hexx przesadza, ze jest lepiej niż w Superbie (bo nie jest - boczki drzwi to tragedia na maksa tongue.gif) ale za 15-20 tys. zł są firmy w Polsce, które zrobią z tego wnętrza coś naprawdę pięknego.

nie napisałem, że jest lepiej wink.gif ale generalnie to ta sama półka jakości wykonania i użytych materiałów
tyle, że w jednym trzeszczy to a w innym tamto

Jak napisałeś..
takie rzeczy da się ogarnąć.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
hubi91
post Tue, 16 May 2017 - 07:58
Post #48


Super User
Dołączył: Fri, 17 June 2011
Skąd: Warszawa





CYTAT
ale za 15-20 tys. zł są firmy w Polsce, które zrobią z tego wnętrza coś naprawdę pięknego.

Sorry, to do mnie nie przemawia...
CYTAT
i no i dźwiek, który pochodzi wprost z motoru, a nie specjalnie zaprojektowanego wydechu

A niech wydech projektują jak chcą, byle nie leciało to z głośników. (BMW dalej tak się wieśniaczy?)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Joker
post Tue, 16 May 2017 - 11:53
Post #49


Forum Clubber
Dołączył: Mon, 24 March 2003





w M3/M4 nowej mimo że jest mega szybka to już takie inne wrażenia z auta, brakuje tego surowego charakteru, wielu właścicieli którzy przesiedli się z jednego na drugi sami twierdzą, że dźwięku i charakteru S65 im brakuje.....to co się dzieje w E92 to coś pięknego (i nie ma nic z głośników), plus duże możliwości manipulowania układem wydechowym.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_hexx_*
post Tue, 16 May 2017 - 15:14
Post #50









CYTAT(hubi91 @ Tue, 16 May 2017 - 07:58) *
Sorry, to do mnie nie przemawia...

a seryjne EVO czy STI miały przytulne wnętrza ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kaj1990
post Tue, 16 May 2017 - 23:31
Post #51


User
Dołączył: Wed, 25 May 2016





Wlasnie STI nie grzeszy wcale wykonaniem wnetrza... ten temat jest troche dziwnie kierowany... kolega co go zalozyl musi sam zdecydowac na czym mu bardziej zalezy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_hexx_*
post Wed, 17 May 2017 - 07:10
Post #52









CYTAT(kaj1990 @ Tue, 16 May 2017 - 23:31) *
Wlasnie STI nie grzeszy wcale wykonaniem wnetrza...

Ano właśnie
ale nikt STI czy EVO tego nie zarzuca, bo kupuje się to auto z innego powodu.

Z Mustangiem jest podobnie.
W tym modelu chodzi o coś innego niż przytulne, dobrze wytłumione, separujące od otoczenia i super spasowane wnętrze... w którym można z mega dopracowanego audio posłuchać muzyki klasycznej lub jazz'owej.
Gdyby takie było.. samochód by sporo stracił. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
error.
post Wed, 17 May 2017 - 08:53
Post #53


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





Rzeczywiście, rodowód, a przede wszystkim przeznaczenie STI i EVO jest zbliżone do Mustanga. rolleyes.gif

W ogóle ten temat, jak i wiele innych schodzi w dziwną stronę.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_gucior_*
post Wed, 17 May 2017 - 11:12
Post #54









pieprzenie w kolejnym wątku, odlot jakiś się robi tutaj.
dwa posty na temat zgodny z wątkiem i kolejne 102 o tym, że mustang to mitsu evo i masz w nim nie słuchać muzyki tylko niesłyszalnego wydechu i motoru bądź w temacie o autach DAILY w przedziale 150-200 padają propozycje aut za 560k, niezłe...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Honada
post Wed, 17 May 2017 - 11:28
Post #55


Forum Homee
Dołączył: Sun, 19 February 2006
Skąd: Warszawa-Marki





CYTAT(Joker @ Tue, 16 May 2017 - 11:53) *
w M3/M4 nowej mimo że jest mega szybka to już takie inne wrażenia z auta, brakuje tego surowego charakteru, wielu właścicieli którzy przesiedli się z jednego na drugi sami twierdzą, że dźwięku i charakteru S65 im brakuje.....to co się dzieje w E92 to coś pięknego (i nie ma nic z głośników), plus duże możliwości manipulowania układem wydechowym.

no właśnie o tym pisałem. Pełna zgoda!
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_hexx_*
post Wed, 17 May 2017 - 21:22
Post #56









CYTAT(error. @ Wed, 17 May 2017 - 08:53) *
Rzeczywiście, rodowód, a przede wszystkim przeznaczenie STI i EVO jest zbliżone do Mustanga. rolleyes.gif

co ma przeznaczenie do jakości wykonania ?
oba typy maja szybko jeździć i dawać frajdę.. jeden na wprost a drugi w zakrętach wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
error.
post Wed, 17 May 2017 - 23:12
Post #57


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





Po pierwsze primo - to ty użyłeś tego porównania, nie ja.

Po drugie - nie no, oczywiście że nic. rolleyes.gif Auto, które docelowo ma być wyprute będzie miało wszystko w skórze. rolleyes.gif Jedno (a w zasadzie dwa) to stricte rajdowy rodowód, który od lat przecierał szlaki jeśli chodzi o zyskiwanie sekund i ich setnych, a drugi to bulwarówka z pierdylionem koni, która potrafi w zasadzie tylko spalić kapora. Mustang prowadzi się lepiej w 2017 roku, a jeszcze kilkanascie/dziesiąt lat temu był tapczanem z dużą mocą. Dziś mimo postępu, nadal na paru zakrętach pewnie dostałby wpierdol od 6TME z paroma modami. W 1998 roczniku jest dramatyczne wnętrze, ale nadrabia całą resztą. Ford blisko 20 lat później ma w Mustangu (klasyku gatunku) nieco lepiej niż w wypasionym Mondku.

Sam siebie zapytaj o celność i zasadność tych porównań. wink.gif Druga sprawa to wróć do pierwszej strony i przeczytaj założenia tego tematu, a potem zacznij odpływać w kierunku swojego widzimisie.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CrocodileReggae
post Thu, 18 May 2017 - 00:10
Post #58


Forum Killer
Dołączył: Thu, 12 March 2009





Moim zdaniem to aktualne mondeo jest 2 x lepiej wykonane w środku od aktualnego mustanga. Fotele są akurat ok... ale cała reszta jest słaba.
Design środka... kazdy odbiera inaczej. Do mnie akurat nie trafia - może dla tego, że jest niespójny z pięknym nadwoziem i krzykliwym charakterem wozu.



--------------------
moment i moc by www.rperformance.pl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
gość_hexx_*
post Thu, 18 May 2017 - 10:20
Post #59









CYTAT(error. @ Wed, 17 May 2017 - 23:12) *
Po pierwsze primo - to ty użyłeś tego porównania, nie ja.

Po drugie - nie no, oczywiście że nic. rolleyes.gif Auto, które docelowo ma być wyprute będzie miało wszystko w skórze. rolleyes.gif Jedno (a w zasadzie dwa) to stricte rajdowy rodowód, który od lat przecierał szlaki jeśli chodzi o zyskiwanie sekund i ich setnych, a drugi to bulwarówka z pierdylionem koni, która potrafi w zasadzie tylko spalić kapora. Mustang prowadzi się lepiej w 2017 roku, a jeszcze kilkanascie/dziesiąt lat temu był tapczanem z dużą mocą. Dziś mimo postępu, nadal na paru zakrętach pewnie dostałby wpierdol od 6TME z paroma modami. W 1998 roczniku jest dramatyczne wnętrze, ale nadrabia całą resztą. Ford blisko 20 lat później ma w Mustangu (klasyku gatunku) nieco lepiej niż w wypasionym Mondku.

Sam siebie zapytaj o celność i zasadność tych porównań. wink.gif Druga sprawa to wróć do pierwszej strony i przeczytaj założenia tego tematu, a potem zacznij odpływać w kierunku swojego widzimisie.

Ale po co poruszasz jakieś opcje "wyprucia" wnętrza.. ?
Rozmawiamy o aucie seryjnie kupionym i do użytku na co dzień.....

... i po tym co piszesz wnioskuję, że w życiu nie prowadziłeś Mustanga a tylko powielasz internetowe opinie gimnazjalistów.
Cóż.. taki klimat mamy.. rolleyes.gif


Go to the top of the page
 
+Quote Post
error.
post Thu, 18 May 2017 - 13:00
Post #60


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





Po to, żeby uświadomić ci że zależność między przeznaczeniem auta a jego wykończeniem jest bardzo duża. Te teksty o gimnajzalistach możesz sobie schować w buty, będziesz wyższy. Kończę te dyskusję, bo obiecałem sobie że z twoją osobą nie będę jej podejmował. Na olejach to może się znasz, ale jednego jeszcze nie poznałeś, tego który powinieneś sobie wlać do głowy. wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

4 Stron V  < 1 2 3 4 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 01:16