Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Uszkodzony gwint w głowicy- problem z odpalaniem i obrotami
dominozx
post Tue, 27 Feb 2018 - 09:51
Post #1


Rookie
Dołączył: Wed, 18 October 2017





Siemanko, ostatnio silnik zaczął mi dłużej kręcić przy odpalaniu i przerywać podczas wkręcania ma obroty, towarzyszy temu również falowanie obrotów na postoju. Po podpieciu pod kompa pokazało błąd przelywki, to kupiłem nową, nie pomogło. Pozmieniałem tez cewki od kolegi ale bez skutku. Kupiłem wiec nowe świece, przy wymianie okazało się ze w 2 cylindrze połowa gwintu jest uszkodzona a samo to "miejsce na swiece" jest obkopcone bardziej niż w pozostałych. Mechanik powiedział ze może mi naprawić gwint ale wg niego to nie przez to, bo widział przypadki ze dało się odkręcić świece ręka a silnik normalnie palił, oraz ze nawet bez cewki na tym cylindrze silnik powinien "os strzała" zapalić. Przewody tez sprawdziłem i wyglądają na dobre. Podpowie ktoś w którym kierunku z tym wszystkim iść? Dodam ze na benzynie i na gazie tak samo, chociaż na gazie trochę gorzej chyba.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 27 Feb 2018 - 09:51
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
addam24
post Tue, 27 Feb 2018 - 10:50
Post #2


Forum Killer
Dołączył: Sat, 12 June 2010





Tak zacząć od podstaw.Sprawdź ciśnienie sprężania.Jesli masz lpg, to może masz któryś zawór wypalony.Ale.ciśnienie sprężania to zweryfikuje.P
Go to the top of the page
 
+Quote Post
dominozx
post Wed, 07 Mar 2018 - 14:53
Post #3


Rookie
Dołączył: Wed, 18 October 2017





Rozwiązane, uszkodzony wtryskiwacz gazu który był cały czas otwarty. Po wymianie na nowy problem znikł
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 27 April 2024 - 07:09