Shoutbox 0 nowych PW 


20 Stron V  < 1 2 3 4 5 > »   
Reply to this topicStart new topic
> fiat 126p 2332ccm, Projekt bez sensu
Nikolas
post Tue, 24 Apr 2012 - 16:14
Post #41


Forum Clubber
Dołączył: Sat, 21 February 2004
Skąd: Warszawa





Projekt wywala z kapci. Niepozorny kot.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Tue, 24 Apr 2012 - 16:14
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Qulek
post Tue, 24 Apr 2012 - 16:57
Post #42


Forum Killer
Dołączył: Tue, 03 October 2006
Skąd: Kielce





Pięknie jedzie. Starty mega dobrze wychodzą.


--------------------
STOP PIJANYM KIEROWCOM
Ford Focus TDCi 123KM@327Nm
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jaqo
post Tue, 24 Apr 2012 - 17:21
Post #43


Forum Killer
Dołączył: Sat, 14 August 2004
Skąd: Łomianki





Na mecie zastanawialem sie czemu porsche tak wolno hamuje. Generalnie mogę puścić kierownicę od 3ciego biegu. Jedyne co to jeździ po łączeniach płyt trochę
Go to the top of the page
 
+Quote Post
qbejs
post Tue, 24 Apr 2012 - 18:25
Post #44


Forum Killer
Dołączył: Sun, 30 April 2006
Skąd: Skarżysko-Kamienna / Warszawa Wawer





Świetny projekt.

Taki maly OT

Jaqo masz może wspólnego z informatyką i uczelnia PJWSTK w Wawce ?


--------------------
VW 16V++ :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jaqo
post Tue, 24 Apr 2012 - 20:11
Post #45


Forum Killer
Dołączył: Sat, 14 August 2004
Skąd: Łomianki





Tak znamy się, mam szarego 125p rovera, miałem czerwonego kaszla z głośnym wydechem.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
qbejs
post Tue, 24 Apr 2012 - 20:12
Post #46


Forum Killer
Dołączył: Sun, 30 April 2006
Skąd: Skarżysko-Kamienna / Warszawa Wawer





Hehe jaki ten świat mały smile.gif


--------------------
VW 16V++ :)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kowalBOXER
post Wed, 25 Apr 2012 - 23:02
Post #47


Rookie
Dołączył: Mon, 10 October 2011





Brawo MEGA.... W koncu odpalilo i to z jakim efektem smile.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jaqo
post Thu, 26 Apr 2012 - 00:40
Post #48


Forum Killer
Dołączył: Sat, 14 August 2004
Skąd: Łomianki





Co to znaczy w końcu?tongue.gif niecałe półtora roku na taki projekt to nie jest dużo.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CZUCZU
post Thu, 26 Apr 2012 - 08:48
Post #49


Moderator
Dołączył: Thu, 21 August 2003
Skąd: Stalowa Wola





Wiesz od lat czytałem o garbach pisałeś i wogóle i było do przewidzenia że coś z tym zmodzisz
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Amp
post Thu, 26 Apr 2012 - 19:15
Post #50


Frequent User
Dołączył: Wed, 06 January 2010





haha stałem za tym maluszkiem w łomiankach na skrzyzowaniu i miałem tylko jedno w głowie: What the fuck??!! biggrin.gif Od razu otworzyłem okno:)


--------------------
G35 White Pearl
Triumph Spitfire Customized--> coming soon
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Cieniu
post Thu, 26 Apr 2012 - 20:38
Post #51


Forum Homee
Dołączył: Fri, 01 August 2008
Skąd: Szczytno





Auto pierwsza klasa
kierowca, pomysłodawca i wykonawca pierwsza klasa
dziękuje
Mateusz
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jaqo
post Thu, 26 Apr 2012 - 22:58
Post #52


Forum Killer
Dołączył: Sat, 14 August 2004
Skąd: Łomianki





QUOTE (Amp @ Thu, 26 Apr 2012 - 20:15) *
haha stałem za tym maluszkiem w łomiankach na skrzyzowaniu i miałem tylko jedno w głowie: What the fuck??!! biggrin.gif Od razu otworzyłem okno:)

Z domu nie można wyjechać, zaraz ktoś przyluka. Wyjechałem przed zawodami na trasę na 5 min i zaraz miałem 10 telefonów i wpisów na forach:D
Najlepsza jest mina ludzi jak na pytanie "od czego to silnik" odpowiadam, że od garbusa. Zazwyczaj myślą, że się nabijam.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
FOOR!4
post Fri, 27 Apr 2012 - 01:30
Post #53


Frequent User
Dołączył: Sun, 24 December 2006
Skąd: 3CITY





CYTAT(Jaqo @ Thu, 26 Apr 2012 - 22:58) *
Z domu nie można wyjechać, zaraz ktoś przyluka. Wyjechałem przed zawodami na trasę na 5 min i zaraz miałem 10 telefonów i wpisów na forach:D
Najlepsza jest mina ludzi jak na pytanie "od czego to silnik" odpowiadam, że od garbusa. Zazwyczaj myślą, że się nabijam.


Gratki Jaqo ! Jako ze siedzialem "przy okazji"w garbusach(tzn. brat byl posiadaczem i potrzebowal pomocnika do dlubania laugh.gif a ze byly to czasy kolo '95 biggrin.gif wiec jak jeszcze nie bylo takich mozliwosci jak teraz (akurat wtedy finanse dla nas nie byly problemem ale w granicach rozsadku czego nie mozna bylo powiedziec o chorych cenach na czesci) trzeba bylo sobie jakos radzic wiec omijajac takie grube mody na silniku jak Ty zrobiles zapodalismy rzedowke i juz bylo fajnie - powtarzam jak na tamte czasy !! wink.gif Ale nie o to mi chodzilo. Jak sie czlowiek obracal w tych tematach to widzialo sie boxerki z subaru czy alfy...nie daloby rady zapodac cos takiego ? Zawsze mialbys (tak mi sie wydaje) lepsza baze i wieksze mozliwosci ? Czy chodzilo Ci zeby byl lekki wolnossak eleminujac osprzet (wage) do minimum ??
Jak sie spisuje hebel ? Sluzy do hamowania czy do wspierania...hamowania silnikiem ?? cool.gif
Jeszcze raz gratki....i przynajmniej bys go nawoskowal....chyba zasluzyl sobie !! laugh.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
qubek
post Fri, 27 Apr 2012 - 06:51
Post #54


User
Dołączył: Tue, 16 December 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT(FOOR!4 @ Fri, 27 Apr 2012 - 01:30) *
Gratki Jaqo ! Jako ze siedzialem "przy okazji"w garbusach(tzn. brat byl posiadaczem i potrzebowal pomocnika do dlubania laugh.gif a ze byly to czasy kolo '95 biggrin.gif wiec jak jeszcze nie bylo takich mozliwosci jak teraz (akurat wtedy finanse dla nas nie byly problemem ale w granicach rozsadku czego nie mozna bylo powiedziec o chorych cenach na czesci) trzeba bylo sobie jakos radzic wiec omijajac takie grube mody na silniku jak Ty zrobiles zapodalismy rzedowke i juz bylo fajnie - powtarzam jak na tamte czasy !! wink.gif Ale nie o to mi chodzilo. Jak sie czlowiek obracal w tych tematach to widzialo sie boxerki z subaru czy alfy...nie daloby rady zapodac cos takiego ? Zawsze mialbys (tak mi sie wydaje) lepsza baze i wieksze mozliwosci ?


Lepsze mozliwosci? W silniku od Alfy? Nawet Subaru nie daje Ci takiego szerokiego wyboru nieseryjnych gratow jak typ1, a co dopiero alfowskie boksery, ktore jako zywo silnikiem pierwszego, ani drugiego, ani nawet trzeciego wyboru w wyscigach na 1/4 nie sa. Sam napisales - kiedys czesci do Garbusow w Polsce byly kosmicznie drogie, nie bylo tez wiedzy, dlatego wsadzalo sie inne silniki, ktore seryjnie sa mocniejsze niz seryjny silnik do Garbusa. Czlowiek jezdzil z 90cio konna rzedowka i byl siusiamsliweczki. No ale to bylo w latach 90tych...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
olozwirski
post Fri, 27 Apr 2012 - 10:34
Post #55


Forum Homee
Dołączył: Tue, 22 August 2006
Skąd: WKZ





Projekt super! Przewidywane są jeszcze jakieś mody? Wiesz, konkurencja się pyta biggrin.gif


--------------------
golf mkI 4x4
golf mkII V8
audi A2 R36
polo 86C XX w budowie
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jaqo
post Fri, 27 Apr 2012 - 10:46
Post #56


Forum Killer
Dołączył: Sat, 14 August 2004
Skąd: Łomianki





Silnik od subaru a juz na pewno od Alfy jest dużo gorszą bazą niż garbusowy t1 - może jest tańszy na starcie ale jest cięższy, większy i ma od cholery osprzętu. Alfa ma problem z awaryjnością i części tuningowych za dużo pewnie do tego nie ma, ani do subaru ani do alfy nie ma skrzyni, trzeba się bawić w adaptery i generalnie swap jest dużo trudniejszy i bezsensowny. Do garba można dostać wszystko o 90 do 1000 koni, wiedza jest łatwo dostępna i środowisko bardzo pomocne. No i cała otoczka scigania sie garbami jest fajna. Zrobilem 12.7 mając koło 200koni, chce zejść tym silnikiem do niskich 12 - wysokich 11 bez nitro pokaż mi inne takie auto.
Subaru? ee tam

Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jaqo
post Fri, 27 Apr 2012 - 10:57
Post #57


Forum Killer
Dołączył: Sat, 14 August 2004
Skąd: Łomianki





QUOTE (olozwirski @ Fri, 27 Apr 2012 - 11:34) *
Projekt super! Przewidywane są jeszcze jakieś mody? Wiesz, konkurencja się pyta biggrin.gif

Tak chcemy rozwijać konstrukcję, na razie plan to poniżej 12. Skrzynia biegów z krótszym 2-3-4 już się składa, slicki czekają na felgi, procedura startu też leży i czeka na zamontowanie. Jak zejdziemy poniżej 12sek montujemy nitro które też już czeka, ale najpierw chcemy dopracować konstrukcję wolnossącą. Mamy też inne auta do tej samej klasy które trzeba skończyć. Następny debiut planowany na Częstochowę, wczoraj składałem do niego skrzynię, mamy nadzieję pojechać dwoma autami w rwd drag.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
specu
post Fri, 27 Apr 2012 - 11:04
Post #58


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 16 August 2005
Skąd: W-wa





Będzie więcej mocy na Częstochowę? Czy "tylko" przełożenia i opony ?


--------------------
ET 11.58s Mistrz Polski FWD NA 2011r, 2014r, 2015r. 2016r. 2017r. Puchar Polski & King of Poland
Powered by Niuton & Re5pect.pl & Penrite.pl & Syr Garage
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Jaqo
post Fri, 27 Apr 2012 - 11:11
Post #59


Forum Killer
Dołączył: Sat, 14 August 2004
Skąd: Łomianki





Silnika nie ruszam (poza owinięciem wydechu i regulacją gaźników) do czasu zejśćia poniżej 12, a przynajmniej się postaram.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
qubek
post Fri, 27 Apr 2012 - 13:08
Post #60


User
Dołączył: Tue, 16 December 2003
Skąd: Warszawa





CYTAT(Jaqo @ Fri, 27 Apr 2012 - 11:11) *
Silnika nie ruszam (poza owinięciem wydechu i regulacją gaźników) do czasu zejśćia poniżej 12, a przynajmniej się postaram.


Uściśl, ze skrzyni tez nie zrobisz przed Czestochowa, bo ludzie nabiora apetytu na te 11tki juz u teraz wink.gif

Fakt jest, ze po tak udanym debiucie nastepne starty beda wiekszym wyzwaniem, bo oczekiwania wzrosly. Tym bardziej, ze czasu malo i ten czas poswiecisz raczej na przygotowanie drugiego samochodu, nie?

Gdyby jeszcze wyniki z przejazdow na Bemowie byly od sasa do lasa, jak to czesto bywa jak sie pierwszy raz startuje niesprawdzonym samochodem, to by wskazywalo ze mozna duzo uzyskac poprawiajac niedociagniecia. A tu jak na zlosc przejazdy byly w miare rowne i dobre wink.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post

20 Stron V  < 1 2 3 4 5 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tuesday, 16 April 2024 - 17:59