Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Książka o muscle cars
dzozef
post Wed, 27 Dec 2006 - 16:37
Post #1


Rookie
Dołączył: Wed, 27 December 2006





Witam, czy zna ktos może książke o muscle cars po polsku i gdzie można ja dostać ?? Głównie chodziłoby mi o dodga challengera.
Z góry wielkie dzięki za info.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 27 Dec 2006 - 16:37
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
challenger426
post Sun, 31 Dec 2006 - 18:05
Post #2


Rookie
Dołączył: Sun, 31 December 2006
Skąd: Rzeszów





Też jestem fanem Dodga Challenger'a i przyłączam się do prośby dzozef'a. Poszukuje książek, broszur i wszelkiego rodzaju informacji na temat tego świetnego (jeśli nie najlepszego) muscle cara, poza internetem oczywiście
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MaRooN314
post Thu, 21 Jun 2007 - 19:17
Post #3


Rookie
Dołączył: Mon, 18 June 2007
Skąd: Zawiercie





Ja dorwałem super książkę, nie wiem tylko gdzie wy moglibyście ją kupić. Zwie się "Mechanik Samochodowy" autor William H. Course. Koleś pracował kupe lat w general motors i odszedł na emeryture, przelał na papier co wiedział o samochodach, v8 v6 i inne. Książka stara, wydana w 1960 roku, po jej przeczytaniu i nauce na niej można było spokojnie zakładac warsztat i pracować jako mechanik, poprostu 640 stron opisów Muscle od zderzaka do zderzaka. masę zdjęc, rysunków, przykładów. Jednym słowem bajka na dobranoc dla pasjonatów. Jak ostatnio patrzałem to wersja tej książki tylko z nowymi samochodami 470 zł kosztowała w jakims internetowym sklepie. w każdym razie naprawde warto, polecam gorąco.


--------------------
Honda Civic 1.3 ..... Ta moc wciska w fotel...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
GR44Z
post Wed, 27 Jun 2007 - 01:37
Post #4


Super User
Dołączył: Fri, 19 May 2006
Skąd: Dolny Śląsk





Tutaj macie link do internetowej biblioteki (setki tysięcy tytułów, oczywiście książki o wszelakich tematykach, nie tylko motoryzacja) -większość po angielsku:

http://books.google.com/books?spell=1&q ... arch+Books

Najczęściej jest podgląd (textu i grafiki), także można trochę poczytać i pooglądać przed zakupem.
A pełne wersje -wiadomo, albo ebay albo emule

Pozdro.


--------------------
Twój silnik może robić w moim za rozrusznik :P
Go to the top of the page
 
+Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Saturday, 27 April 2024 - 16:23