Shoutbox 0 nowych PW 

5 Stron V  « < 3 4 5  
Reply to this topicStart new topic
> CLK 63/55 AMG W209 vs. C63 AMG W204
cudak
post Tue, 11 Jun 2019 - 08:45
Post #81

Rookie

miło czytać, że wszystko okej! biggrin.gif

--------------------
z33
Go to the top of the page

+Quote Post
Joker
post Tue, 11 Jun 2019 - 22:53
Post #82

Forum Clubber

Brakowało 0.6 oleju w skrzyni a teraz ok? smile.gif

Tam są dwa tematy - to co pisałeś o temperaturze w dolocie i wpadanie w tryb, jakby nie miał kompresora to właśnie pompa IC - przypadłość znana dla V8 na kompresorze w MB.

Co do skrzyni - nie chcę Cię straszyć, ale trzeba uważać na chłodnicę oleju, tam jest jakiś wspólny obieg a te chłodnice też trafiał szlag (w 400 CDI też tak się działo), przez co płyn dostawał się do oleju w skrzyni biegów i może klęknąć.

To takie "stałe" tematy w 5.5K AMG.

+Quote Post
Rkarcz
post Wed, 12 Jun 2019 - 15:05
Post #83

User

Jest ok. Chodzi lepiej niż przed zmianą. Choć wg AutoWawer najlepiej zalewać oryginalny olej MB.
Dzisiaj dostałem kilka odpowiedzi na bolączki, sporą część robię od ręki.
Między innymi ta nieszczęsna pompa IC, zawór grzania wentylacji, wycieki spod dekli, pasek wielorowkowy z kołami, poduchy pod silnikiem i kilka innych mniejszych rzeczy.
Magiel podobno jest ok, zero luzów od koła kierownicy do kół przednich, także chociaż to ok. smile.gif
Muszę się przestawić z nowego widłowoza VW na używanego MB. smile.gif

Ta chłodnicą oleju się zainteresuję w takim razie, dzięki za info.

Dzisiaj ustaliłem że roletę zamontuje mi spec od Distronic'a, który dokładam bo jednak mam coś takiego w widłowozie i się na pewno przydaje.
Udało mi się też wyrwać tarcze Girodisc przód i tył w dość okazyjnej cenie + klocki Stoptech Sport na przód i Street na tył.
Bo k...rwa nic nie ma. Żadnych DS2500.. Macie jakieś propozycje klocków poza padłem ATE, TRW itp.?

+Quote Post

5 Stron V  « < 3 4 5
Reply to this topicStart new topic

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sunday, 16 June 2019 - 16:52