Shoutbox 0 nowych PW 


79 Stron V  « < 76 77 78 79 >  
Reply to this topicStart new topic
> Opel Calibra - Tsunami, for DragRacing Only, by Mickey Garage, Ecumaster, FMIC.PL ET@8,471 275km/h
addam24
post Wed, 07 Feb 2018 - 22:51
Post #1541


Forum Killer
Dołączył: Sat, 12 June 2010





CYTAT(Tommo @ Wed, 07 Feb 2018 - 13:04) *
Bo nie rozumiesz czym jest apel o pomoc a szukanie funduszy na naprawy czy rozwój jakiegoś komercyjnego projektu.


To moze zbuduj niekomercyjny projekt pokroju tsunami.Przejezdzij nim kilka sezonow na 1/4mili za swoje.
Wrzuc moze na forum jak zbudujesz.Po przygodzie napraw za swoje.Tommo pokaz jak to sie robi.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Wed, 07 Feb 2018 - 22:51
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
Tommo
post Wed, 07 Feb 2018 - 23:27
Post #1542


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





CYTAT(addam24 @ Wed, 07 Feb 2018 - 22:51) *
.Tommo pokaz jak to sie robi.


Sponsorów zapraszasz na event zamknięty. Namiot, mini catering i jazdy na prawym. Tak się robi w rajdowym światku.


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
pinin
post Thu, 08 Feb 2018 - 00:15
Post #1543


Forum Clubber
Dołączył: Wed, 24 November 2004
Skąd: Warszawa - Wawer





CYTAT(Tommo @ Wed, 07 Feb 2018 - 23:27) *
Sponsorów zapraszasz na event zamknięty. Namiot, mini catering i jazdy na prawym. Tak się robi w rajdowym światku.


Teoretycznie, ale raczej teraz ciężko będzie kogoś calibrą przewieźć wink.gif


--------------------
| Pinin Racing | Warsaw Speed Team | Prorace | TheTechGuy |
'96 CaliforniaCento

www.facebook.com/dragracingsafety
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CZUCZU
post Thu, 08 Feb 2018 - 05:59
Post #1544


Moderator
Dołączył: Thu, 21 August 2003
Skąd: Stalowa Wola





Powstrzymajcie się od zbędnych komentarzy. Miałem dylemat czy nie zablokować tematu, ale nie. Kto chce może pomóc.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
jackkpl
post Thu, 08 Feb 2018 - 10:15
Post #1545


I live here !
Dołączył: Wed, 20 August 2008
Skąd: 3city





CYTAT(addam24 @ Wed, 07 Feb 2018 - 22:51) *
To moze zbuduj niekomercyjny projekt pokroju tsunami.Przejezdzij nim kilka sezonow na 1/4mili za swoje.
Wrzuc moze na forum jak zbudujesz.Po przygodzie napraw za swoje.Tommo pokaz jak to sie robi.


Tsunami to projekt dość ambitny i nietuzinkowy. Niemniej jednak wielu ludzi za własne buduje projekty (nie tylko do dragu) i jeździ nimi 100x tyle , co Tsunami na 1/4 mili wink.gif.
Niech organizują zbiórkę, to darczyńcy ocenią, czy warto się dołożyć, czy nie.


--------------------
-Poznań 1:44.1 (extreme) -Łódź 54.6 -Pomorze 40.19 -Toruń 28.4 -Koszalin 48.9 (extreme)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
farmer91
post Thu, 08 Feb 2018 - 14:46
Post #1546


Forum Killer
Dołączył: Sun, 24 April 2011
Skąd: wlkp





Na prawdę nie rozumiem tego bólu dupy przedmówców... Pomogłeś? Zajebiście! Nie chcę pomóc, hejtujesz? Nie komentuj! Takie to trudne?

Jak Paweł Trela rozwalił swojego Opla GT to ludzie potrafili jakoś bez takiego bólu dupy zrobić taką zbiórkę i nikt nie komentował " mi nikt nie dał to ja też nie dam"... A najgorsze było w tym to, że zanim rodacy zorganizowali tą zbiórkę to wcześniej ekipa z Danii czy Holandii zrobiła coś takiego totalnie bezinteresownie... Kolejny raz wychodzą teraz "typowe polaczki"...
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bio
post Thu, 08 Feb 2018 - 14:47
Post #1547


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





CYTAT(addam24 @ Wed, 07 Feb 2018 - 22:51) *
To moze zbuduj niekomercyjny projekt pokroju tsunami.Przejezdzij nim kilka sezonow na 1/4mili za swoje.
Wrzuc moze na forum jak zbudujesz.Po przygodzie napraw za swoje.Tommo pokaz jak to sie robi.

Świetny argument na odmienną opinię "nie podoba się, zbuduj/zrób/cokolwiek sam". Jeden z durniejszych jakie można stosować w konwersacji.


Wiesz, że nie wszyscy recenzenci samochodów są inżynierami? Krytycy sztuki nie musza być reżyserami, muzykami, malarzami, cokolwiek?

Jeśli wpadły by do wątku osoby, którym rozwaliło się auto i odbudowali je za własne i stwierdzili "ej ta zbiórka jest be!" to byłby to dla Ciebie lepszy autorytet? Jaka "grubość projektu" Cię będzie satysakcjonować?


A Zbiórka? No jak to zbiórka - autor ma prawo do pozyskania pieniędzy na projekt jak tylko chce. Za to użytkownicy na forum mają prawo wypowiedzieć się o tym pomyśle, czy spoko, czy nie - i to jest ich prywatna opinia. Jeśli czujesz się urażony... ludzie będą to mieli gdzieś, bo to Twoja prywatna sprawa jak interpretujesz czyjąś wypowiedź i czy Tobie się to podoba, czy nie. Jeśli nie - nie rzucaj takimi argumentami jak powyżej bo krzyczysz jak typowy "Social Justice Warrior".


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
addam24
post Thu, 08 Feb 2018 - 19:20
Post #1548


Forum Killer
Dołączył: Sat, 12 June 2010





CYTAT(Bio @ Thu, 08 Feb 2018 - 14:47) *
Świetny argument na odmienną opinię "nie podoba się, zbuduj/zrób/cokolwiek sam". Jeden z durniejszych jakie można stosować w konwersacji.


Wiesz, że nie wszyscy recenzenci samochodów są inżynierami? Krytycy sztuki nie musza być reżyserami, muzykami, malarzami, cokolwiek?

Jeśli wpadły by do wątku osoby, którym rozwaliło się auto i odbudowali je za własne i stwierdzili "ej ta zbiórka jest be!" to byłby to dla Ciebie lepszy autorytet? Jaka "grubość projektu" Cię będzie satysakcjonować?


A Zbiórka? No jak to zbiórka - autor ma prawo do pozyskania pieniędzy na projekt jak tylko chce. Za to użytkownicy na forum mają prawo wypowiedzieć się o tym pomyśle, czy spoko, czy nie - i to jest ich prywatna opinia. Jeśli czujesz się urażony... ludzie będą to mieli gdzieś, bo to Twoja prywatna sprawa jak interpretujesz czyjąś wypowiedź i czy Tobie się to podoba, czy nie. Jeśli nie - nie rzucaj takimi argumentami jak powyżej bo krzyczysz jak typowy "Social Justice Warrior".


Mordo w mojej opinii Tommo przegial w jeda strone,dlatego ja przegialem w druga.Ktos robi zbiorke na cos.Jeden ma ochote wplacic,inny nie.Dlatego dla mnie to jest indywidualna sprawa.Ja juz nie zasmiecam tematu.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mickey
post Thu, 08 Feb 2018 - 19:44
Post #1549


Forum Homee
Dołączył: Sat, 12 September 2009
Skąd: www.Mickey-Garage.pl





i tak was CZUCZU dojedzie wink.gif ja tylko prosze nie zamykaj mi tematu (opcja PRO jest opłacona tylko znikła jak co roku na moim koncie wink.gif )


--------------------
WWW.MICKEY-GARAGE.COM
Części wykonywane indywidulanie Racing Custom Parts zapraszam

Tsunami 0-100km/h - 1.7sec - 1231KM 1171Nm - ET@8,471 / 275km/h
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CZUCZU
post Thu, 08 Feb 2018 - 19:55
Post #1550


Moderator
Dołączył: Thu, 21 August 2003
Skąd: Stalowa Wola





Kolejny raz proszę o spokój. Mak grypę, zawody za 58 dni, auto w kawałkach więc nie denerwować.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Tommo
post Thu, 08 Feb 2018 - 20:04
Post #1551


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 12 February 2008
Skąd: NMiasto





Powiem tak. Jeżeli ten apel zbiórkowy został spontanicznie zorganizowany przez ludzi, znajomych, przyjaciół, nie związanych finansowo z projektem, żeby pomóc człowiekowi w potrzebie, to jest to szczytny cel i dobra inicjatywa, którą wręcz trzeba pochwalać.
Natomiast wg. mnie jest całkowicie nie moralne zachowanie, kiedy w zbiórkę zaangażowany jest sam beneficjent pozyskiwanych środków. Taka jest moja opinia i to chciałem tylko przekazać.

P.S. CZUCZU wybacz, musiałem się ustosunkować do powyższych postów. Z mojej strony koniec tematu.


--------------------
A110S
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Kruszu
post Thu, 08 Feb 2018 - 20:47
Post #1552


User
Dołączył: Sat, 17 March 2012
Skąd: Warszawa





A z ciekawości zapytam, żadnego ubezpieczenia nie było? Plan filmowy komercyjnej stacji chyba powinien jakieś mieć?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mickey
post Thu, 08 Feb 2018 - 21:31
Post #1553


Forum Homee
Dołączył: Sat, 12 September 2009
Skąd: www.Mickey-Garage.pl





Zaangażowany na zasadzie że podalem mu materiały owszem, wrzuciłem posta tutaj owszem, kto inny ma mieć takie materiały i wiedzieć za ile ruszę to auto? I tak wiedzialem przed publikacją, ja uważałem (z resztą się raczej sprawdza) że to sie nie uda, bo ludzie postrzegają projekt jako posiadający bogatych sponsorów, i będzie że śpimy na kasie i żebramy, i nie myliłem się wink.gif

Co do ubezpieczenia, to ubezpieczyciel odmówił wypłaty, jest złożony sprzeciw co do tej decyzji, ale nawet jak się to oprze o sąd to będzie to trwało, juz trwa bardzo długo, wycena szkód jest na 130tys nie na 30 ze zbiórki.


--------------------
WWW.MICKEY-GARAGE.COM
Części wykonywane indywidulanie Racing Custom Parts zapraszam

Tsunami 0-100km/h - 1.7sec - 1231KM 1171Nm - ET@8,471 / 275km/h
Go to the top of the page
 
+Quote Post
bodeka
post Fri, 09 Feb 2018 - 08:42
Post #1554


Rookie
Dołączył: Sat, 04 January 2014





Są takie projekty, ze sie robi robi i konca nie widac. Juz przy samej budowie przychodza gorsze chwile - zwatpienie, zmeczenie. 80% wielkich przedsiewziec nie jest nigdy skonczona - bo checi maleja wraz z ilościa godzin spedzonych w warsztacie.

Ci goscie mieli mega samozaparcie, a teraz zdarzyl sie pieprzony pech. Po takim pechu wiekszosc ludzi by rozsprzedalo samochod na graty i zabralo sie za zbieranie znaczkow albo gre w szachy.
Co nas obchodza znaczki pocztowe? smile.gif

Dlatego warto chlopakow zmotywowac do dalszej pracy, z dodatkową kasą zawsze bedzie wieksza motywacja do działania - bo jest kasa - to i jest jakis nowy plan wink.gif

Ja sie z checia tez dorzucilem.

Piotrek
Go to the top of the page
 
+Quote Post
sir
post Fri, 09 Feb 2018 - 19:04
Post #1555


Forum Killer
Dołączył: Mon, 04 November 2002
Skąd: Wrocław





Gdzie wpłacać ?


--------------------
oldboy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mickey
post Fri, 09 Feb 2018 - 19:15
Post #1556


Forum Homee
Dołączył: Sat, 12 September 2009
Skąd: www.Mickey-Garage.pl





CYTAT(sir @ Fri, 09 Feb 2018 - 19:04) *
Gdzie wpłacać ?


a góry dziękuje, strone wcześniej jest link


--------------------
WWW.MICKEY-GARAGE.COM
Części wykonywane indywidulanie Racing Custom Parts zapraszam

Tsunami 0-100km/h - 1.7sec - 1231KM 1171Nm - ET@8,471 / 275km/h
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kompot
post Fri, 09 Feb 2018 - 19:30
Post #1557


Forum Clubber
Dołączył: Thu, 17 February 2005





Nie czekacie ze zbiórką na wyjaśnienie się sprawy odszkodowania?


--------------------
E90 330d LCI
BTG 9:49 (IS200)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Mickey
post Fri, 09 Feb 2018 - 19:51
Post #1558


Forum Homee
Dołączył: Sat, 12 September 2009
Skąd: www.Mickey-Garage.pl





CYTAT(kompot @ Fri, 09 Feb 2018 - 19:30) *
Nie czekacie ze zbiórką na wyjaśnienie się sprawy odszkodowania?


oficjalnie dostałem pismo o odmowie i koniec, TVN pisze że sie niby odwołują, ale nic sie nie dzieje, niestety umowe z nimi mam powiedzmy słaba, więc jedynie ich dobra wola, naprawdę zbiórka nie jest moją inicjatywą, ale do sezonu coraz bliżej


--------------------
WWW.MICKEY-GARAGE.COM
Części wykonywane indywidulanie Racing Custom Parts zapraszam

Tsunami 0-100km/h - 1.7sec - 1231KM 1171Nm - ET@8,471 / 275km/h
Go to the top of the page
 
+Quote Post
kompot
post Fri, 09 Feb 2018 - 20:28
Post #1559


Forum Clubber
Dołączył: Thu, 17 February 2005





CYTAT(Mickey @ Fri, 09 Feb 2018 - 18:51) *
oficjalnie dostałem pismo o odmowie i koniec, TVN pisze że sie niby odwołują, ale nic sie nie dzieje, niestety umowe z nimi mam powiedzmy słaba, więc jedynie ich dobra wola, naprawdę zbiórka nie jest moją inicjatywą, ale do sezonu coraz bliżej

OK


--------------------
E90 330d LCI
BTG 9:49 (IS200)
Go to the top of the page
 
+Quote Post
CZUCZU
post Fri, 09 Feb 2018 - 21:01
Post #1560


Moderator
Dołączył: Thu, 21 August 2003
Skąd: Stalowa Wola





Ja się siódmy rok bije z ubezpieczycielem. Obecnie druga instancja także na Polskie sądy nie ma co liczyć.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

79 Stron V  « < 76 77 78 79 >
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sunday, 28 April 2024 - 08:43