Shoutbox 0 nowych PW 


 
Reply to this topicStart new topic
> Abarth Grande Punto Esseesse, 2008r, salon pl 19 tys. zł
sadam55
post Thu, 27 Feb 2020 - 14:25
Post #1


Forum Killer
Dołączył: Fri, 09 March 2007





WitamSprzedam swojego Abartha, którym poruszam się już 4 lata. Przez ten okres nie licząc zepsutej cewki zapłonowej auto nigdy nie staneło na trasie.Zrobiłem w nim wszystko co najdroższe i najistotniejsze:- remont hamulcy brembo - remont skrzyni( w październiku 2019r)- wydech z kwasówki: 3 cale DP, reszta 2,5 cala v-band
- wykonanie SLG Radzymin- inne rzeczy jak: chłodniczka oleju, zbiorniczej wyrównawczy, mocowania górne mc pherson, ostatnio oba tylne łożyska, wspomniana cewka zapłonowa i nowy zacisk tylny- nowa chłodnica klimatyzacji i wiele innych, których nie pamiętamAuto pochodzi z salonu z Bielska Białej. Jest to wersja 180 koni, ale w dowodzie jest 155koni. Tak było, Ja już tego nie prostowałem: po wbiciu nr vin np w ASO, lub inter cars od razu wyświetla się wersja 132kw.Oryginalny lakier na całym aucie, nie licząc maski oraz zderzaka - musiał ktoś kiedyś dotknąć.Mechanicznie robiony na bierząca, gdyż jest to moje auto do pracy, na zakupy i rodzinne wycieczki.Obecnie 172 tys przelotu, olej co 10 tys km(5w40).Wady:- do roboty tylne oba błotniki(spod nakładek wyszła rudzia)- maska do wymiany- przewód klimy leży i nie mam kiedy wymienić...- oryginalne zawieszenie chyba powoli bedzie się wybierać na tamten świat, bo pomimo tego, że nie cieknie i wybiera dobrze, to coś zaczyna być już słychac na pewnych rodzajach wyboi .Nie jest to żaden przystanek, żaden składak, tylko auto, które sprawdziłem na wskroś pod kątem bezwypadkowości jak go kupował w 2016r za 29 tys zł, a Ja nie miałem przez ten czas żadnej tego typu przygody. Posiadam wszystkie dokumenty, drugi kluczyk, książeczki.Cena niska, ponieważ ma wady blacharskie oraz nie posiadam zestawu letnich kół. Auto ma naprawde świetne osiągi: RL 0-100km/h w 6,8 sec oraz 15.0 sec na 1/4 mili.Nie dymi, nie rzuca błędami, codzienni wsiadam, odpalam i ciesze się kilometrami póki jeszcze u mnei jest. Sprzedaję, bo potrzebuje nowszego i bardziej cywilnego auta. Nie zamieniam się.Cena jest do negocjacji, ale szanujmy swój czas i siebie na wzajem.
Proszę o konkretne oferty.Kontakt głównie tel,
502 525 444Pozdrawiam
Adam


--------------------
yaris TS 120hp ---> Tjet Ess
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Thu, 27 Feb 2020 - 14:25
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post

Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thursday, 28 March 2024 - 18:39