Shoutbox 0 nowych PW 


9 Stron V  « < 3 4 5 6 7 > »   
Reply to this topicStart new topic
> Rajdowanie dla ubogich
Bio
post Sun, 10 Mar 2019 - 07:25
Post #81


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





Niedawno pojawił się ciekawy filmik z wypowiedziami "ludzi z branży"

https://www.facebook.com/watch/?v=405550256874870


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Wspieraj forum
post Sun, 10 Mar 2019 - 07:25
Post #


Dotacja






Dotacja na forum
Go to the top of the page
 
Quote Post
skrzatbz
post Sat, 01 Jun 2019 - 10:43
Post #82


Frequent User
Dołączył: Sun, 08 August 2010
Skąd: Busko Zdrój





https://pl.motorsport.com/f1/news/norris-dz...zQRm_YZmbtvEyGM
Go to the top of the page
 
+Quote Post
error.
post Sat, 01 Jun 2019 - 11:14
Post #83


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





Wyprzedziłeś mnie, właśnie czytałem.
Jakby nie patrzeć, mamy na forum kierowców lepszych od tych z F1, a to budujące. wink.gif biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Sat, 01 Jun 2019 - 11:29
Post #84


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Budujące jest też to, że np Kubica wychwalał w ubiegłym roku koparki marki JCB, chyba nawet robił za operatora. Jasnym jest, że ciemny lud to kupi, ale że chłopaki na tym forum dają się nabierać na sponsorowane bajki kierowców? Ubolewam, że Norris nie powiedział, że dzięki symulatorom nauczył się jeździć, ale wszystko przed nami. Chcesz jeździć jak Verstappen? Kup symulator z wycieczką na Mount Everest w cenie.


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
error.
post Sat, 01 Jun 2019 - 11:34
Post #85


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





Ojojoj. Uderz w stół, a nożyce się odezwą. laugh.gif
Na szczęście, jest też taki jasny lud jak ty. Jestem ciekaw, jakiego producenta sprzętu upatrzyłeś w tym "sponsorowanym artykule". rolleyes.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
skrzatbz
post Sat, 01 Jun 2019 - 11:49
Post #86


Frequent User
Dołączył: Sun, 08 August 2010
Skąd: Busko Zdrój





hahahahahahah ja pier*ole to już przechodzi ludzkie pojęcie

edit: jak tam ci pacjenci od zniszczonych rodzin przez symulatory? wyszli już z tego? biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
Bio
post Sat, 01 Jun 2019 - 11:59
Post #87


Forum Killer
Dołączył: Wed, 13 August 2008
Skąd: Bratislava





CYTAT(MadeInPoland @ Sat, 01 Jun 2019 - 11:29) *
Budujące jest też to, że np Kubica wychwalał w ubiegłym roku koparki marki JCB, chyba nawet robił za operatora. Jasnym jest, że ciemny lud to kupi, ale że chłopaki na tym forum dają się nabierać na sponsorowane bajki kierowców? Ubolewam, że Norris nie powiedział, że dzięki symulatorom nauczył się jeździć, ale wszystko przed nami. Chcesz jeździć jak Verstappen? Kup symulator z wycieczką na Mount Everest w cenie.

faktycznie jak razem się ścigają w iRacingu to nic z tego nie wyniosą biggrin.gif dobrze że mają psychologów pod ręką to nie zniszczą swoich rodzin biggrin.gif


--------------------
Blog Motoryzacyjny TorquedMad mind - tqmm.pl
FB: @torquedmadmind
Insta: @tqmmpl
Twitter: @tqmmpl
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Sat, 01 Jun 2019 - 12:27
Post #88


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





CYTAT(skrzatbz @ Sat, 01 Jun 2019 - 10:49) *
edit: jak tam ci pacjenci od zniszczonych rodzin przez symulatory? wyszli już z tego? biggrin.gif


Z wiekiem dojrzewają i wychodzą z tego, taki naturalny przebieg schorzenia. Powyżej 30 roku życia zdarzają się rzadko, powyżej 40 ultra rzadko, a powyżej 50 nie ma już tego problemu. To typowa choroba wieku rozwojowego (nie wieku dziecięcego, u dzieci to norma). Możesz rozejrzeć się w swojej rodzinie ilu dojrzałych mężczyzn ma z tym problem.

P.S. Choroba doczeka się klasyfikacji w nowym katalogu chorób ICD11
https://www.who.int/features/qa/gaming-disorder/en/


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
skrzatbz
post Sat, 01 Jun 2019 - 12:41
Post #89


Frequent User
Dołączył: Sun, 08 August 2010
Skąd: Busko Zdrój





ty wytrzeźwiałeś po wczorajszym czy tak masz co dzień ?
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Sat, 01 Jun 2019 - 12:46
Post #90


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Twój sposób merytorycznej argumentacji też jest medycynie znany od dawien:
https://www.centrumdobrejterapii.pl/materia...anizmy-obronne/


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
skrzatbz
post Sat, 01 Jun 2019 - 12:50
Post #91


Frequent User
Dołączył: Sun, 08 August 2010
Skąd: Busko Zdrój





dzięki, ile się należy za diagnozę doktorku ? biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Sat, 01 Jun 2019 - 12:56
Post #92


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Dzisiaj dzień dziecka więc pewne gesty nie podlegają wycenie.


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
error.
post Sat, 01 Jun 2019 - 13:12
Post #93


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





Jak się nie ma argumentów, to się robi, a raczej próbuje z rozmówcy zrobić przysłowiowego "wariata". Takie sztuczki, też są opisane może nie przez medycynę, ale przez psychologów na pewno. Tak wiemy, tylko RWD kurło, tylko Merc, żadne tam rolnicze quattro, żadne tam gierki.
Go to the top of the page
 
+Quote Post
skrzatbz
post Sat, 01 Jun 2019 - 13:17
Post #94


Frequent User
Dołączył: Sun, 08 August 2010
Skąd: Busko Zdrój





laugh.gif laugh.gif laugh.gif tego rozdziału na studiach pewnie jeszcze nie było
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Sat, 01 Jun 2019 - 13:23
Post #95


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





error. przeczytaj co pisze skrzatbz w moją stronę. Rozumiem, że opisujesz jego metodykę, jednocześnie potwierdzając brak argumentów?


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
skrzatbz
post Sat, 01 Jun 2019 - 13:26
Post #96


Frequent User
Dołączył: Sun, 08 August 2010
Skąd: Busko Zdrój





źle rozumiesz. Która firma sponsorowała ten wyżej wymieniony artykuł ? biggrin.gif
Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Sat, 01 Jun 2019 - 13:35
Post #97


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Nie wnikam, artykuł pojawił się w dzień dziecka, nie w dzień ojca. Czy tam dzień wcześniej. Dla mnie związek jest oczywisty. Jeżeli Ty nie widzisz związku to znaczy, że nie doceniasz ludzi od marketingu. Dzieci marzą o tym, żeby być kierowcą formuły jeden czy motorniczym? Czy kierowca formuły1 przypadkiem się tam pojawia? Ilu z nich będzie jeździć w F1, a ilu może grać w F1 czy wszelakie inne gry czy symulacje? Wielu ojców wie po przeczytaniu artykułu jaki prezent sprawić synowi na dzień dziecka, a przynajmniej powinno wiedzieć w zamierzeniu ludzi, dzięki którym pojawił się taki artykuł. Ale co tam, audi czy FWD to są argumenty w dyskusji. Jak mój syn nieco dorośnie to od razu dostanie symulator, ale ja się trochę pasjonuję motosportem i mnie nie muszą przekonywać do tego żadne Norrisy. I może nawet będę się w to z synem bawił, ale nie dlatego, żeby zostać lepszym kierowcą, będę to robił dla niego bo będzie dzieckiem i dla niego takie zabawy to norma i gwarant prawidłowego rozwoju w dzisiejszych czasach. Od nauki jazdy mam samochody i mały też będzie miał. Ojcu czy bratu kupuję inne prezenty.


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
error.
post Sat, 01 Jun 2019 - 13:59
Post #98


Super User
Dołączył: Fri, 02 December 2016





CYTAT(MadeInPoland @ Sat, 01 Jun 2019 - 13:35) *
Nie wnikam, artykuł pojawił się w dzień dziecka, nie w dzień ojca. Czy tam dzień wcześniej. Dla mnie związek jest oczywisty. Jeżeli Ty nie widzisz związku to znaczy, że nie doceniasz ludzi od marketingu. Dzieci marzą o tym, żeby być kierowcą formuły jeden czy motorniczym? Czy kierowca formuły1 przypadkiem się tam pojawia? Ilu z nich będzie jeździć w F1, a ilu może grać w F1 czy wszelakie inne gry czy symulacje? Wielu ojców wie po przeczytaniu artykułu jaki prezent sprawić synowi na dzień dziecka, a przynajmniej powinno wiedzieć w zamierzeniu ludzi, dzięki którym pojawił się taki artykuł. Ale co tam, audi czy FWD to są argumenty w dyskusji. Jak mój syn nieco dorośnie to od razu dostanie symulator, ale ja się trochę pasjonuję motosportem i mnie nie muszą przekonywać do tego żadne Norrisy. I może nawet będę się w to z synem bawił, ale nie dlatego, żeby zostać lepszym kierowcą, będę to robił dla niego bo będzie dzieckiem i dla niego takie zabawy to norma i gwarant prawidłowego rozwoju w dzisiejszych czasach. Od nauki jazdy mam samochody i mały też będzie miał. Ojcu czy bratu kupuję inne prezenty.


Nie no, akurat mówiłem o tobie.

Koneksję między dniem pojawienia się takiego tekstu, są istotne i pewnie nieprzypadkowe jak mówisz. Tyle tylko, że tu nie ma kreacji jako takiej, a raczej wykorzystanie faktu, że w jakimś wywiadzie znany sportowiec powiedział to czy tamto. I na tym w zasadzie się kończy cały twój marketingowy zmysł. Takie opinie padały niezależnie od dnia czy pory roku. wink.gif

Nie no, my od nauki samochodów to mamy tylko resoraki. Ciężko w ogóle jakąś większą polemikę w tej materii podjąć, marne są te twoje próby zdeprecjonowania tego co może dać simracing i sprowadzanie dyskusji do kupowania prezentów dla rodziny. rolleyes.gif



Go to the top of the page
 
+Quote Post
MadeInPoland
post Sat, 01 Jun 2019 - 14:07
Post #99


Forum Clubber
Dołączył: Tue, 15 July 2008
Skąd: Katowice





Otóż to. A co w wywiadzie mówi znany sportowiec? Odpowiada na pytania, a pytania się zadaje zupełnie przypadkowe, prawda? Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której znany sportowiec ma obowiązki związane ze sponsorami, trafia na jakieś prezentacje produktu czy coś podobnego. I na pytanie czy to coś daje odpowiada: fajne macie te zabawki, ale to nic nie daje.
Prawda jest taka, że im lepszy bajer puści tym w rozmowach decydentów przy wódce będzie miał lepsze notowania.
Młodzi ludzie wierzą,, że to wszystko jest naturalne i uczciwe, a młodych na forum tutaj przecież nie brakuje.

Ostatnio wraca Kubica, dostępu do symulatorów mu nie brakuje, a wielu pisze, że trochę przyrdzewiał i musi się w jeździć w bolid.


--------------------
Nie ma nudnych samochodów, są tylko nudni kierowcy
Go to the top of the page
 
+Quote Post
nomad66
post Sat, 01 Jun 2019 - 14:42
Post #100


Forum Killer
Dołączył: Tue, 17 March 2015





W Monaco Kubica pokazał, że wcale nie taki przyrdzewiały. Ale brakuje mu szczęścia, a jednak w tym sporcie to też ważne.

Na takim poziomie, jakim jeżdżą kierowcy F1 to gry nic nie dadzą, choćby nie wiem jak symulacyjne były. Mogą się pościgać dla funu i tyle wink.gif Więc jak dla mnie to taka trochę reklama, ale jednak amator może coś się nauczyć w dobrym symulatorze. Przed wyjazdem na Nordschleife niektórzy zalecają przecież "wjeżdżanie się w tor" na dobrym symulatorze.
Go to the top of the page
 
+Quote Post

9 Stron V  « < 3 4 5 6 7 > » 
Reply to this topicStart new topic
 

RSS Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Friday, 19 April 2024 - 00:47